nişanlıma cıkma teklifi eden yaqğmur adındakı zilli

doğrudur efendim gönül nikahınız vardır kocanızı sevin tabii... bırakın zilliyi dedimyaa gerek yok zilliyle zilli olmaya adı üstünde zilliymiş göz dağıda vermişssinizz.. tam rahatlamak istiyorsanız nişanlınızın numrasını değiştirin BENCE
nişanlımın numarasını bılmıyo zaten kız başka numaradan aramıs nısanlım onu kız numarasını öğrenmesın dıye

ya nedense benim burnuma kötü kokular geldi, nişanlınız neden tekrar telefon etmiş ki, etmese olay uzamıcakmış.

beni m eşimin peşinde kız dolandımı herhade gururlanıdımşakkıdı
çünki onun tek sahibi benim :1closedeyes:
gerisi anca uzaktan salyasını akıtır
hiçççç onun için canını sıkma
o şuan seninle ve sana aitt:içelim:

ayyy hanım ağa :roflol: çok şirin yazmışsın :roflol:
bazen kavga etmeyk gerekiyor ya çünkü bazıları dayaktan anlıor:mymeka:

yüz yüze nısanlı olduğunu nişanlısını sevdiğini söylemiş
tekrar aramasının mantığını anlamadım
kaldıkı kız nişanlınızın numarasını bilmiyormuş
istesede ulaşamazmış zaten
gerek yoktu bence celallenmeye

bak sinirlendim şimdi kıza hiç sevmem böle şeleri Çok üzgünüm çoook
arıyomuymuş halen??

Ayrica bence sakin ol: sen kizi yakaladiginda dediklerini yaparsan cezaevine girersin, e o zamanda nisanlin ona kalir, kiz da emeline ulasmis olurdelikafadulden
Bence sakin ol... cok yanlis davranmissin... onu kale almamaliydin; kendini birsey zannettirmissin o kiza...

beni m eşimin peşinde kız dolandımı herhade gururlanıdımşakkıdı
çünki onun tek sahibi benim :1closedeyes:
gerisi anca uzaktan salyasını akıtır
hiçççç onun için canını sıkma
o şuan seninle ve sana aitt:içelim:
normalde kızlar bakınca benımde hoşuma gıder gülerim hoşumada gıder ama bunun yaptıgı arsızlık cocuk ben nişanlıyım dedıkce benım le ol demek

canım sen bırak bu işleri boşver nişanlın belliki seviyor seni sevmese o kızla çok rahat görüşürdü senin ruhun bile duymazdı

böyle yol kesen kızlar dedim ya filmlerde var sadece.nişanlın çok film izliyor heralde.sana biraz hava atmak istemiş ama bence eline yüzüne bulaştırmış..niye tekrar arıyoki,roller degişmiş gibi geldi bana..ahhh arkadaşım sana abla tavsiyesi bu erkeklere güvenme..öyle karşısına çıkıpta ''benim ol benim ol''diyen kıza karşı koymak çok zordur,bide tlf nosunu veriyo seninkide alıyo,bide arıyoo..vay vay vaaaay

normalde kızlar bakınca benımde hoşuma gıder gülerim hoşumada gıder ama bunun yaptıgı arsızlık cocuk ben nişanlıyım dedıkce benım le ol demek

it ürür kervan yürür die bir deyim vardır:eek:
nişanlında sende kaale almayın tez zmanda bırakır
eğer siz üstelerseniz
kızda kendini bi halt sanar ve daha çok saldırır
demedi deme:kahve:

böyle yol kesen kızlar dedim ya filmlerde var sadece.nişanlın çok film izliyor heralde.sana biraz hava atmak istemiş ama bence eline yüzüne bulaştırmış..niye tekrar arıyoki,roller degişmiş gibi geldi bana..ahhh arkadaşım sana abla tavsiyesi bu erkeklere güvenme..öyle karşısına çıkıpta ''benim ol benim ol''diyen kıza karşı koymak çok zordur,bide tlf nosunu veriyo seninkide alıyo,bide arıyoo..vay vay vaaaay
yok ya kızı zaten arada görüyoduk kızın bakışlarıda bakıs degıl dı yagnı benım nısanlım bana yalan soylemez ona çok guvenırım her zaman kefıl olurum kızı ben aradıgım zaman eğer tersı bı durum olsaydı kız bana soylerdı zaten kız sessızkaldı açıkcası korktu

Bu kadar sinirlenmene gerek yok hayatım baksana nişanlın gereken cevabı fazlasıyla vermiş zaten..Böyle birşeyden dolayı kan çıkarılır mı yahu??:eek:lmaz:

X