nişanlımın ailesi mobilyayı ortak almak istemiyor

jeunet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2024
1
-1
24
nişanlanalı 5 ay oldu ama yıllardır sevgiliydik nişanı biz yaptık ailesi beni elbise almaya bile götürmedi benim babam annem nişanlım birlikte gittik onlar uzakta diye, kayınvalide buna rağmen benim aldığım elbiseyi beğenmedi ve bunu dolapta sat yenisini alalım dedi. annem tartıştı çok pişman oldum size zorluk çıkmasın diye biz gittik elbise aldık keşke gitmeseydim dedi. ve istemede eşyalar ortak dendi ama şimdi nişanlım sizin orada eşyaları kız alırmış dedi ailesi ortak almak istemiyormuş. evet burada kız alır ama oğlanın da kendi evi olur. altın işini sorunca da babası o zamanın durumuna bakarsın 200 binlik bakarsın 300 binlik takarım dedi. şimdi de 10 tane 10 gramlık bilezik takarım demiş ben de madem 5 tane taksın 20 gram taksın dedim hem gösteriş yapacaklar hem ucuza kaçacaklar benim kızdığım eşyalar ortak dediğimiz anlaştığımız halde sonradan almak istememeleri ben de anne babama söyledim sen boşver alırızı en güzelini de alırız biz de ev isteriz o zaman ev alsın dediler. nişanda bana bohça yaptı sadece havlu gömlek bile yok. yanlış anlamayın maddi durumları da kötü değil. ben nasıl bir tavır takınayım sizce nişanlımdan soğuma noktasına geldim artık

X