Cilt Bakımı Ürünleri Nivea ürünleri kullananlar ve öneriler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
annem yüz kremini kullanıyor kırışıkları gitmişti bayagı herkezde şaşırmıştı hiç tüy gibi sorunu olmadı

ben nıveanın urunlerını kullanıyorm.cıldım bebek gıbı.butun pahalı eczane markalarını denedım.nıveada karar kıldım.hepsı fasa fıso ınanın...

kızlar ben gecenlerde aldım yaglı cıltler ıcın setını ılk gun kullandım çok guzel geldı bana ama sonra bı baktım tuylerım belırgınlesmeye baslamıs ayrıca yuzumde sıvılce cıkardı ve her yuzume surdugumde yuzum yanmaya basladı esım çope atmamı soyledı tavsıye etmıyorum asla sımdı baska bı marka set alıcam....

Arkadaşlarr...ben normalde nemlendirici olarak bepantene kremi kullanıyodum.fakat nr yazıkki piyasadan kaldırıldığını öğrendim..şimdi bi kaç arkasdaşımdan nivea baby kullandıklarını duydum..başka kullanan warmıııfisfisfis

Bende iki arkadaşımdan duydum,adı üstünde bebekler için olduğu için içeriğinin daha doğal we hafif olduğunu söylediler..
mis gibide kokar hem:))

kesinlikle nivea derim ben :-)
canım çok iyi bir seçim yapmışsın bence özellikle nive visage yağlı cilt kremi gözeneklere de iyi geliyor ve toniği de harika!yüz temizleme jelini kullandıktan sonra da cildin ferahlıyor iyiki nive visage almışsın...

kesinlikle nivea derim ben :-)
canım çok iyi bir seçim yapmışsın bence özellikle nive visage yağlı cilt kremi gözeneklere de iyi geliyor ve toniği de harika!yüz temizleme jelini kullandıktan sonra da cildin ferahlıyor iyiki nive visage almışsın...a.syerimseniben

çok teşekkürler kızlar...
bide bgn bi kozmetik mağazasındaki çalışan birine sordum,çok iyi bi krem ama cilt tipleri için çeşitleri olmadığı için belli bi zaman sora memnun kalmayabilirsin dedi?????

ben johnsons kullandımvücuduma cok iyi gelmedi haifi lkaçtı ama yüze fena değil
vücutta ise en etkili olan johnsons yağ ben light oil kullanıyorum yapış yapış olmuyor
niveayı ise yıllardır kullanmıyorum

Arkadaşlarr...ben normalde nemlendirici olarak bepantene kremi kullanıyodum.fakat nr yazıkki piyasadan kaldırıldığını öğrendim..şimdi bi kaç arkasdaşımdan nivea baby kullandıklarını duydum..başka kullanan warmıııfisfisfis

ben bazen sürüyorum.cildimi nemlendiriyor ve yumuşatıyor.fazla sürersen sivilce yapıyor.saçlarımada sürüyorum.elektriklenmesini önlüyor(uç kısımlarına)a.s.

4 gündür yeni almış olduğum nivea göz altı kremi hani şu mavi olanı kullanıyorum
göz altlarımda kırmızı noktalar oluştu
kılcal damar çatlaması gibi birşey
neler oluyor bana yaa
daha önce de kullandım birşey olmadı
korktum bıraktım
bunlar geçmez de herhaldesenağlama

aslında yapmaması lazım ama cildin için kullandığın başka bişeyle etkileşim e girmiş olabilir benim de dermokozmetik kullandığım doktorun tavsiye ettiği babe marka fiyatı bayağı kollu bir krem vardı diğer kullandığm akne ilaçlarıyla etkileşim oluştu bu sebeptendir yinede dr a danışmanda yarar var

tabi ki ondandır diyemem bilirkişi diiliz ama benim kullandıgım dermokozmetik iyi markayı cildimin hassas olduğu bir dönemde 65 ytl bayılarak dandik bişey olmasn diye dr tavsiyesiyle aldım göz kremide 60 ytl lik kazık bişey adıda babe marka sakın almayın daha uygun bmarka alınır o etkiyi gösterecek her neyse öyle işte canm dr a sordum dermokozmetik oldugunu kuruluk kızarıklık olmayacagını diğer ilaçlarla etkileşim e girdiğini söyledi gözaltlarını 1 süre nemlendiriciyle nemlendir sonra kullan dedi hatta belki umarım yardımcı olabılmişim dir

X