Kontakt Lens Numaralı Lens kullanan var mı?

1 hafta olucak Solocita renkli (numaralı ) lens kullanıyorum
çok şükür ki artık herşeyi net görüyorum
benim sorunum göz çapımın kucuk olusundan kaynaklanıyor lenslerde bırr kayma soz konusu
ama sanırım yavas yavas alısıyorum.
gözlukten kurtuldum
en cok buna sevınıyorum
genel olarak cok rahatım,batma yada gözumde bısy varmıs gb bır his yok bende
ilk taktığım zaman gözum de kızarma meydana gelıo o kadar ..

1 hafta olucak Solocita renkli (numaralı ) lens kullanıyorum
çok şükür ki artık herşeyi net görüyorum
benim sorunum göz çapımın kucuk olusundan kaynaklanıyor lenslerde bırr kayma soz konusu
ama sanırım yavas yavas alısıyorum.
gözlukten kurtuldum
en cok buna sevınıyorum
genel olarak cok rahatım,batma yada gözumde bısy varmıs gb bır his yok bende
ilk taktığım zaman gözum de kızarma meydana gelıo o kadar ..

ilk başlarda ben de de kızarıklık oluyodu canım yaklaşık 2 aydır kullanıyorum artık aynaya bile ihtiyaç duymadan takıp çıkartıyorum yanma kızarıklık yok oldu çok şükür.senin astimatın var mı canım

ben b&l soflens 59 (comfort) un 2. kutusunu aldım ilk başladığımla devam edicem inanılmaz rahatlar. göz çapıma da uygun hiçççç bir sorun yaşamıyorumm

selam arkadaşlar bende 2-3yıldır düzenli numaralı renkli ya da şeffaf lens kullanmaktayım ve sürekli b&l kullanırım ve çok memnunum buraya da hatta resmlerimi eklemiştim light green li fotolarımı:) uzun süre bu rengi kullandım artık rengimi değiştirmek istiyorum fakat alışkanlıktan dolayı yine aynısını almışım kutusunuda açtığımdan değişimde yapmıyorlar :KK43:
b&l naturel look çiftine 70tl verdim bir sn değdi gözümee 50tl ye vericem miyop 2numara siz veya çevrenizde varsa kullanan yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...

ben bikac aydir air optix kullaniyorum gözlerimde bozulma oldu..
hic numarasi ilerlemeyen gözümde ilerleme olmaya basladi.. canim cok SIKKIN!

Johnson&Johnson Acuvue Oasys marka lens kullanıyorum, 2 yılı geçti. miyopum, çok memnunum.
lens solüsyonumun markası da RENU. opti-free de kullandım ama nedense onu sevmedim. kapağını da kapatmak zor, çok sert.:KK1:

1 derece mıyop olduqum ıcın elegance skymavı lens kullanıorum ii gibi.. ama cok doqal durmuyo:S bn doqal duran bı lens arıyorum..

ya benim göz numaram çok ileri
lens kullanacağım renkli olursa çok hoş olur ama
7.5 - 8.5 var mı ya XD yurtdışında falan en azından

$SAM_1515.jpg arkadaşlar bende freslook numaralı mucevher yesılı kullanıyorum gayette memnunum

B€n l€ns kullanmayı düşünüyorum. Doktorum bana Acuvue Oasys marka ön€rdi. Kullanan var mı acaba aranızda?

Acuvue Oasys güzel bir marka

arkadaşlar bende bugün acuvue oasy aldım ama nedense gözlerimi çok rahatsız etti.2 saat anca durabilidmm neden böyle oldu anlamadım?daha önce renkli dereceli lens kullanıyordum.bunu çok iyi dedikleri için aldım ama böyle devam ederse hiç kullanamıcammm :KK43:

acuvue oasys toric
soflens 66 toric (b&l)
ikisinide kullandım oasys ten daha çok memnun kaldım.

Son düzenleme:
Ben de acuvue oasys toric kullanıyorum, miyop-astigmatım da... Henüz 15 gün oldu kullanmaya başlayalı, memnunum batma vs. yapmadı. Ama alışma devresinde olduğumdan olsa gerek bazı sorunlar yaşıyorum mesela bazen netlik kaybı oluyor birden... rüzgarlı ve klimalı ortamlar da kurutuyor sanki tam çözemedim, ne dersiniz?

Nerdeyse 5 senedir numaralı lens kullanıyorum.başka markalar da denemiştim ama acuve denedikten sonra hiç vazgeçmedim. acuve den çok memnunum

b&l lens kullananlar buraya bakarlarsa cok sevınırım ????

bu lensın ter yada duz oldugunu nerden anlıyoruz ben sole yapıyorum ıcınde B yazıyosa lensın duz bı sekılde oyleyse duız dıyıp takıyorum dogrumu yapıyorum bırde bu lens uzun sure taktıgımda gozlerımı yoruyo sızınde oyle oluyomu

ben ters yada duz oldugnu parmagımda tutup uzaktan bakaraz anlıyorum yani şöyle eger agız kısmı kase şeklinde yuvarlaksa düz eger tabak şeklinde yanlara yayıksa ters oluyo zaten ters takarsan duramazsın ağrıdan bende öyle yani

X