Oğlum

Benim oğlumda da aynı sorun mevcut o bademcikteki beyazlik var cocuk hasta değil ama bademcigin de beyazlik var nokta , google den baktim biraz araştırdım bademcik tasi olduğunu düşünüyorum artık , geçen yine öyle bi beyazlik vardi dış fırça si ile aldim yapisti firçaya

Benim oğlumda da aynı sorun mevcut o bademcikteki beyazlik var cocuk hasta değil ama bademcigin de beyazlik var nokta , google den baktim biraz araştırdım bademcik tasi olduğunu düşünüyorum artık , geçen yine öyle bi beyazlik vardi dış fırça si ile aldim yapisti firçaya
Aaaaaa gerçekten mi oraya nasıl götürdünüz fırçayı 🫠

Saymadım ama 5-6 şişe kullanmışızdır. Bize en son antibiyotikle beraber alerji için bir çiğneme tableti, bir de sprey verdi. Alerji ilaçlarına bir tur daha devam edeceksiniz dedi.Ama şimdi tekrar hasta oldu. İlerlerse mecbur yine gidicez.
Benim kız 12 yaş olmak üzere antibiyotik nerdeyse hiç kullanmadık. Sadece ib....min gibi şuruplarla geçirdik hala öyle geçiyor onun. Ama oğlan öyle değil
Ateşleniyor boğazı acıyor. Enfeksiyon kulağına geçti 2 kere. Çok hassas. Ama bu sene oldu hepsi okula başlayalı.
Perşembe akşamdan beri antibiyotik kullanıyor şimdi boğazına baktım ne değişmiş dersen hiç bir şey hatta diğer bademcikte enfeksiyon yoktu bence ve şuan onda da olmuş 😂 bu gidişi kötü bir gidiş haftaya filan çocuk ameliyat olur bence . Hayatımdan böyle bir saçmalık görmedim muhtemelen doktor da görmemiştir o yüzden alıp kurtulayım diyecek kendince

Sütü kesin okuldada veriyorlarsa verdirtmeyin. Geniz eti, geniz akıntısı öksürükte artışa sebebiyet veriyor. Bir de hastalanmayancocuk sayfası var instagramda inceleyin. Geçmiş olsun.

Lutfen bir butuncil tip uzmaniyla gorusun. Insta da hastalanmayancocuk adli sayfayi takip edin ve dediklerini uygulayin. Antibiyotik kullandikca oglunuz iyilesmeyecek.....

Sütü kesin okuldada veriyorlarsa verdirtmeyin. Geniz eti, geniz akıntısı öksürükte artışa sebebiyet veriyor. Bir de hastalanmayancocuk sayfası var instagramda inceleyin. Geçmiş olsun.
Süt içiyormiyoruz biz kefir ve ayran içiyor . Hastalanmayan çocuk sayfasını ben inceledim ben daha önce sarımsak bal kürünü söylüyor gördüm fakat ne yaparsam yapayım yemiyor bir kere ilk kez denediği zaman ağzına aldı ve evin her noktasına tükürdü öneriniz için teşekkür ediyorum

Lutfen bir butuncil tip uzmaniyla gorusun. Insta da hastalanmayancocuk adli sayfayi takip edin ve dediklerini uygulayin. Antibiyotik kullandikca oglunuz iyilesmeyecek.....
O sayfayı takip ediyorum ben sarımsak bal küründen bahsediyor maalesef benim oğlum yemiyor asla . Çok kez denedim olmuyor yani. Öneriler için teşekkür ediyorum

Süt içiyormiyoruz biz kefir ve ayran içiyor . Hastalanmayan çocuk sayfasını ben inceledim ben daha önce sarımsak bal kürünü söylüyor gördüm fakat ne yaparsam yapayım yemiyor bir kere ilk kez denediği zaman ağzına aldı ve evin her noktasına tükürdü öneriniz için teşekkür ediyorum
Sadece sarımsak bal değil bağırsaklarıda temizleyip onarmak adına kullandığı şeyler var. Yoğurt içerisinde vermeyi denediniz mi sarımsağı? Yoğurdu çiğnemeden yutacağı için ya da Cacıkla falan böyle verseniz?

Sadece sarımsak bal değil bağırsaklarıda temizleyip onarmak adına kullandığı şeyler var. Yoğurt içerisinde vermeyi denediniz mi sarımsağı? Yoğurdu çiğnemeden yutacağı için ya da Cacıkla falan böyle verseniz?
Onu yiyor zaten de bal limon sarımsak karışımını hünlerce denedim . Zaten bence fazla yol denediğim için asla artık yemez oldu bazı şeyleri . Mesela bir arkadaşım aynı şeyi yaşadık tahin verdik o kurtardı dedi 15 gün tahin verdim ama nasıl zor verdim size anlatamam yani ama aynı şey oldu . Bu bağırsak olayına bi yeniden bakayım . Diğer kürün altındaki tüm yorumları okudum bu arada 6 küsür yorum vardı. Bu arada ev sirkesi filan veriyorum kendim yapıyorum

Onu yiyor zaten de bal limon sarımsak karışımını hünlerce denedim . Zaten bence fazla yol denediğim için asla artık yemez oldu bazı şeyleri . Mesela bir arkadaşım aynı şeyi yaşadık tahin verdik o kurtardı dedi 15 gün tahin verdim ama nasıl zor verdim size anlatamam yani ama aynı şey oldu . Bu bağırsak olayına bi yeniden bakayım . Diğer kürün altındaki tüm yorumları okudum bu arada 6 küsür yorum vardı. Bu arada ev sirkesi filan veriyorum kendim yapıyorum
Yani veremediğiniz noktada yoğurda katıp dahi verseniz olur diyor. Evet hindistan cevizi yağı falan veriyor haftada 3-4 gün. Keşke izin verse ne güzel şeyler yapıyormuşsunuz. Konuşsanız sağlığı açısından önemli olduğunu söyleseniz? Vücudundaki mikroplarla savaşacak askerleri güçlendirecek bir karışım olduğunu falan ona da mı itiraz eder.

Herkese selam yazamadım çünkü hastalıkla uğraşıyoruz o kadar kötü duruma geldi ki anlatamam . 2 farklı hastane 2 farklı doktor ameliyat dedi . Vücuttaki enfeksiyonu kesmek için uğraşıyor doktor keser kesmez ameliyata alacak . Bugün doktor gazlı beze batıkonu batırdı bademcikleri enfeksiyondan arındırmaya çalıştı 🥹 haftaya artık ameliyat olup bu problemden kurtulacağız kızlar

Bademcik ameliyatı kötü bir ameliyat değil işinizi ferah tutun sürekli hastalanmasından antibiyotikten iyidir
kardeşim olmuştu 3 günde eski haline döndü ameliyattan sonra da boğaz enfeksiyonu yaşamadı hiç

Bademcik ameliyatı kötü bir ameliyat değil işinizi ferah tutun sürekli hastalanmasından antibiyotikten iyidir
kardeşim olmuştu 3 günde eski haline döndü ameliyattan sonra da boğaz enfeksiyonu yaşamadı hiç
Ya inşallah gerçekten bıktık bu durumdan . Doktor 15 gün sıvı beslenecek dedi ayrıca 15 gün de okul yok .

Ah yaa Tucecim ameliyat üzüyor tabi ama sürekli boğaz ağrısı ve antibiyotik vermek de az bir zarar değil.
İnşallah kolayca atlatırsınız canım🙏🏻 süreci.
Konuyu açtığımda herşey iyiymiş biliyor musun Essilaam. Daha sonra antibiyotik içerken boğazı öyle bir duruma geldi ki bir gecede bademciklerin üzeri katman katman enfeksiyonu oldu . Doktoru dün gazı beze baticon döküp bademciklerin üzerini temizledi . Birde şuan iğne kullanıyor cumartesi bitecek hemen ardına başka ilaca başlayacağız ve çarşamba kontrol var . Eğer crp kanda düştüyse boğazda enfeksiyon bittiyse hemen alacak kurtulacağız 🤦🏻‍♀️

Konuyu açtığımda herşey iyiymiş biliyor musun Essilaam. Daha sonra antibiyotik içerken boğazı öyle bir duruma geldi ki bir gecede bademciklerin üzeri katman katman enfeksiyonu oldu . Doktoru dün gazı beze baticon döküp bademciklerin üzerini temizledi . Birde şuan iğne kullanıyor cumartesi bitecek hemen ardına başka ilaca başlayacağız ve çarşamba kontrol var . Eğer crp kanda düştüyse boğazda enfeksiyon bittiyse hemen alacak kurtulacağız 🤦🏻‍♀️
Çok ani oluyor herşey çocuklarda. Bize de alerjik gibi falan derken birden zatürre başlangıcı demişti😳
Antibiyotik bile kesmedi demek ki baya yükselmiş enfeksiyon. Çok çok geçmiş olsun canım🙏🏻💐

X