Doğuma Hazırlık oğluşum olacak değişik hiç duyulmamış isim söyler misiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
oo adada güzel isim bende kız deselerdi ada koycaktım ama erkekmiş kısmet işde:))rüzgar güzel gerçekten eşime bi söyliyim

alptuğ,çağın.bera.kayra
canım benim beğendiğim isimler bunlar.allah uzun ömürlü etsin oğluşunu

tuğcan, tuğra, erinç, ilim, merih
sağlıkla kucağına alman dileğiyle canım

canım benim oğlumun adı arhan ali bence çok güzel bir isim ali çok alışıla gelmiş bir isim ama...
baran ismide güzel.boran da güzel.. kuzenimin adı orkan buda değişik ..sağlıkla alırsın bebişini kucağına inşallah...

insllh sag salim alirsin bebegini kucagina...
ben oglumun ismi icin DORUK yada ASRIN düsünmüstüm ama kismet olmadi
insallah begenirsinizde isim annesi olurum:)

benim bir kızım var adı DELFİN DORA eşimle çok severek ve beğenerek koyduk üstelik DORA'nın pek çok dilde anlamı var oğlumuz olursa birgün DEVRİM DORU düşünüyoruz bunlar da benden olsun..
Allah kucağınızda görmeyi nasip etsin. uzun güzel sağlıklı ömürler versin..

benimde bir oğlum olucak eşim emir olsun dedi bakalım daha zamanımız var internetten bizde bakıyoruz

favori ismim ALP YANKI , diğer isimler İLTERİŞ ,(ALPER) TUNGA ( Alper ismi ni kastetmemiştim değişik olarak tabii )

Çınar çok hoş bir isim soyadım Kavak olmasaydı kesinlikle oğluma koyardım ama maalesef koyamıyorum :)

Benim oğluşumun adıda EFE ILGAR ama tam ismine çekmiş çok ekşın bi çocuk.Belki bu ismide verebilirsin.

bende daha karar veremedim ama tercihimi şu isimler aasından yapıcam

özmen- onat- çağlan- taylan- elgin-mengü

arkadaşlar süpersiniz valla çok değişik hemde hoş isimler çıkıyo sizden walla süper bizde şimdilik tuğra diyoruz ama hala içimize pek sinmedi bakalım belki değişir:))

emir i beğeniyorum ben..
çok değişik olsun diye de tulhan filan gibi isimlerin koyulması komik geliyo..
sade, az harfli ve kolay telaffuz edilen bi isim en güzeli..
isim konusunda çok çekmiş biri olarak diyebilirm ki en güzel isim 1 kez söylendiğinde anlaşılacak ve mail adresimizi verirken kodlamamıza gerek kalmayacak olan isimdir :))

ne güzel değişik isimler düşünüyosunuz.benim olursa adı belli atıf.kaynatamın adı.oğlum yok ama aklıma geldikçe eşimle ikimizin de içi daralıyo....

X