Doğuma Hazırlık oğluşum olacak değişik hiç duyulmamış isim söyler misiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ay ayşecim bulamadım valla kafayı yiycem artık benim begendigimi eşim begenmiyo onun begendigini ben bizim begendigimizi ailelerimiz off ya sinir oldum değişik isim bulmak zormuş kimseyi memnun edemiyorsun en sonunda ali mehmet koycam o olcak:)))

tuna, yagız, doruk, aras, deniz, gorkem, cınar bunlarda benim sevdigim isimler-tatlicadiarzu-

bende bebeğimin cinsiyetini yarın öğrenicem işallah isim konusunda çok seçici olduğum için şimdiden koca bi liste yaptım en sewdiklerim mirza,baran,feyzan,altuğ,efnan....umarım işine yarar:)

kara verdinmi ne koycaginakaydirigubbakcemile5

yok cnm ya hala düşünüyoruz valla 6 hafta kaldı düşün yani 1,5 ay eşimle bi anlaşamıyoruz:))

Faran - İncil'de Mekke dağlarına verilen isim.
Hz. Peygamber'in (A.S.M.) Faran dağlarında zuhur edeceği İncil'de haber verilmiştir.

Yafes - Hz. Nuh'un (A.S.) üçüncü oğlu. Tufandan sonra Hazar Denizinin kuzeyinde yerleşmiştir.

Ferman - Emir

bence enes,semih,melih,alpsu,melik,yigit efe en sevdigim isimler,,,,

kızlar iki isim nasıl yekta giray çok hoş ama annemler hani bi şarkı varya yekte yavrum yekte diye:)))) öyle dalga geçerler diyo sizce nasıl ?

merhabalar cnm bence yekta ismi çok güzel abimin adıda Yekta genelde herkes çok değişik ve güzel olduğunu belirtiyor anlamıda Tek, eşsiz, benzersiz..

hayırlı ols ............tum ısımler guzel aslında .............
eymen
nusret
hazar
taha
tarık........safa......enbıya....yegenımın adı................sevgıler canımmmmmmmmm

cnm benımde oğlum olcak Allah nasip ederse adını "BERAT" koymayı düşünüyorum.begenırsen sende koyabılırsın.ama ruyamdada SİNA ısmını koy dedıler aklım karısık belkı "BERAT SİNA "koyarım inş Allahım nasip ederse.

Kayra Allah' tan gelen değil büyük bir inden gelen iyilijkmişşş

değişik isim AYAZ olabilir yada POYRAZ

ama benim beğendiğim ALP
Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin

Arhan
Parhan ( anlamı parlayan yiğit )

Bebeğini şimdiden güle güle büyüt

benimde oğluşum olacak ve adı da CANDAŞ olacak ...belki de yanına YAMAN da olabilir....

ya kızlar egehan nasıl engin denizlerin hükümdarı demekmiş eşimle şimdi bu ismin üzerinde düşünüyoruz???sizce değişik ve az kullanılan bi isimmi?

cidden çok zormuş isim bulmak, biz de aylardır düşünüyoruz ama nafile... bizim de oğluşumuz olacak ama böyle giderse DEDEKORKUT misali kendi ismini yiğitliğiyle kendisi almak zorunda kalacak hihoyyyt
ÇAĞRI düşünüyorduk uzun bi süredir ama soyadıyla birleşince ( çağrı çakmak ) dalga konusu olabilir diye vazgeçtik ne yazıkki. şuan ADAHAN var aklımızda. yorumlarınızı bekliyorum. nasıl sizce???

güzel bence adahan kızın olursada ada koyarsın uygun olur ya bizde şuan egehanı düşünüyoruz sizce nasıl?

X