Doğuma Hazırlık oğluşum olacak değişik hiç duyulmamış isim söyler misiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
arkadaslar bgn öğrendim bebişimi minik bi oğlum olacak inş Allah' ın izniyle tabii çok değişik pek duyulmamış isim arıyorum haliyle internetten yada kitaplardan bulamadm sizlerden yardım istiyorum..şimdiden sağolun ilginiz için:CüvCüv:

cnm bnm öncelikle hayrlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün bende senin gibin hamileyim 4.5 aylık :CüvCüv:benmde oğlum olcak:emir_bebek: ve bende senin gibi isim arıyorumCADIARZU ve nacizane fikir varmek istedim benim şu anda aklımda olan ve koymayı düşündüğüm 4 isim var onlarda"BERKAY,POYRAZ,RÜZGAR,DORUK"bence çok modern isimler ama hiç duyulmamış olsun diysan bide"SOYKUT"var uğurlu soy demek ben onu koyamıyorum çünkü abimin oğlunun adı aklında bulunsun belki koydun ama yardımcı olmak istedim olabildiğimsem ne mutlu bana tekrar hayrlı olsunn...hihoyyyt

cnm sağol fikir verdiğin için hala koyamadık bende 6. aya girdim ama isim konusu muallakda malesef inş koyabiliriz tez zamanda:)

Ali eymen, ahmet buğra ve emir efe hoşuma gidiyor benimde..

kızlar aybars nasıl fazla duyulmuş bi isim mi sizce onu düşünüyouz şimdide:)

benimde oglusum olucak ins allahin izniyle 28 haftalik ve isim konusunda bende kararsiz olanlardanim Bilal yada Numan düsünüyorum sizce nasil arkadaslarr

Biz utku düşünüyoz nasıl sizce.. Daha ortada utku mutlu yok ama nesse:)

Biz utku düşünüyoz nasıl sizce.. Daha ortada utku mutlu yok ama nesse:)

ahahaa ya kız olursa uyku mutku yok yazmışsın komigime gitti çok sen beni güldürdün allhda seni güldürsün :)) utku çok güzel bizde düşündük ama bizim çevremizde oldugu için koymakdan vazgeçtikyasakkelime

slm benim de bi oglusum olcaak ins
ve ismi de berat olcak... babasida bende cok sevdik bu ismi...
buarada hic duyulmamis isim olarak sana: muaz, ubeyde, musab i onerebilirim.....

benim de bi oğluşum olacak inşallah...ama isim bulamıyorum ben de...ne zormuş yaaa...şimdilik tayanç var aklımızda...

tayanç değişik anlamı ne acaba güze bi isimmiş?

kızlar aybars nasıl fazla duyulmuş bi isim mi sizce onu düşünüyouz şimdide:)

bu adı çok az duydum ama duyunca ilk aklıma gelen, çok başarılı bir beyin cerrahının adı olduğu. okul hayatını ve başarılarını, sonrasında da hastalarının teşekkürlerini okudukça adama saygım arttı ne yalan söyleyeyim. siz de duymuşsunuzdur, belki de oradan aklınıza gelmiş de olabilir.

ben TAN ismine hayranım.sadece fikir vermek istedimm.

arkadaslar bgn öğrendim bebişimi minik bi oğlum olacak inş Allah' ın izniyle tabii çok değişik pek duyulmamış isim arıyorum haliyle internetten yada kitaplardan bulamadm sizlerden yardım istiyorum..şimdiden sağolun ilginiz için:CüvCüv:
canm allah kolaylık versin doğunmuda canm duyulmamış isitiyosun ama anlamıda güsell olsun kayra ,eymen,emir,efe,orkun,cenker,eren,beren bunlar güsell aklıma gelirse değişik isim yazarım:1ninca:

arkadaslar kayra kiz ismi degilmi?
Arkadasim hamileyken kiz olacagini ögrendi ve kayra ismini koyacakti. ama vazgecti. cünkü arapcada gayra diye okunuyormus ve anlamida "zehirmis" diye biliyorum ben. ama isim olarak cok güzel bence.
benim en sevdigim isim UMUT

arkadaslar kayra kiz ismi degilmi?
Arkadasim hamileyken kiz olacagini ögrendi ve kayra ismini koyacakti. ama vazgecti. cünkü arapcada gayra diye okunuyormus ve anlamida "zehirmis" diye biliyorum ben. ama isim olarak cok güzel bence.
benim en sevdigim isim UMUT
canm kayra ismi erkeğede konuyo kızada anlamıda allahtan gelen ihsan iyilk ...bende böyle biliyorumsengözlerimebaksanab

kızlar iki isim nasıl yekta giray çok hoş ama annemler hani bi şarkı varya yekte yavrum yekte diye:)))) öyle dalga geçerler diyo sizce nasıl ?

pamir ismi çok güzell eşimin ismi benim sevdiğim isimler pamirhan kayra toprak

canim isim bulamadin sanirim haala..
semi eren
tugrab
ammar yasir
musab
melih
selcuk kenan
bunlar yardimci olur umarim sana.

X