Okuyup yorumlar mısınız? Bakış açınıza ihtiyacım var.

Aykilil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
582
419
34
Arkadaslar eklemeler yaptim. Lutfen okuyun. Cok onemli.

Merhabalar. Simdi size mumkun oldugu kadar acik acik yazmaya calisacagim. Siz de yorumlayin bana lutfen.

Esimin eski is yerinden bir kiz arkadasi var. Bizim evimize gelmisligi ve baska arkadaslarinin evinde de bulusmuslugumuz var gecmiste. Ben hicbir zaman haz etmedim kendisinden. Bekar ve erkek arkadasi yok. Kucukken erkek arkadasi olmussa bilemem ama yillardir yok onu biliyorum. Biraz erkek gibi bir kiz. Konusma tavirlar... evli bir erkekle nasil konusmasi davranmasi gerektigini bilmedigini dusunuyorum. Bazen yilisik bazen el kol hareketleriyle konusuyor.

Sonuc olarak ben bu kizi sevmiyorum ama esime ara sira mesaj atiyor. Ayda yilda bir konusuyorlar falan filan. Esimin cok yakin bir erkek arkadasi var. Kizin o adamla iletisimi de boyle. O adam da evli.

Gecenlerde ogle yemeginde esim ve bu kiz bulusmuslar. Kiz yeterliligini almis esimi yemege cikarmis. Esim kizarim diye soylememis bana. Ayni gunun aksaminda ogrendim. Tabiki kiyameti kopardim cunku o kizda hosuma gitmeyen seyler var. Yillarin birikimi.

Bu arada universiteden beri esime ve bana takık olan baska bir kiz var. Ailemizin belalisi. O esimi kiz arkadasiyla yemekteyken gormus ve bana esime o kiza sosyal medyadan mesajlar atip durdu. Rahatsiz edici mesajlar. Esimin bulustugu kiza esimden uzak durmasini esime asılmamasını esimin evli oldugunu filan yazmis.

Birkac gun gectikten sonra bu esimin bulustugu kiz bana mesaj atti. Kendisine gelen rahatsiz edici mesajlari gonderdi. O mesajlara da cevap olarak esimden ve benden icin kardeslerim yazmis. Kendisinin guzel giden bir iliskisi oldugunu yazmis ama yok oyle birsey. Nedir bu diye bana sordu. Sen degilsindir ama ben yine de haberin olsun diye gonderiyim nedir bu yazmis. Dikkatli olalim demis bir de. Esine de gonderecegim haberin olsun. Sanki esime her gonderdigi seyi bana haber veriyor ya! Ben evinize gelmis masaniza oturmus birisiyim. Bunlari haketmedim demis. Sanki ben esimden uzak dur dedim! Artik dutlrmasini umit ediyorum o baska.
Araya nasilsin goruselim diye sikistirip bir de yemek tarifi istemis. Musait olunca arar misin konusalim demis. Cildirdim resmen. Esime de gonderdi. Esim aradi yanimda konustu. Aksam da ben aradim konustum sakinlestigimde. Normale baglanmis sekilde konu kapandi. Ama icim icimi yiyor. Ben burda daha farkli mi davranmaliydim. Yada halen kizi arayip iki cift laf etmeli miyim?

Ekleme:Gecenlerde bahsetmistim. Esimin yakamizdan dusmeyen bir kiz arkadasi var eski is yerinden. Esim iletisimi kesmek istemedigi icin dusmuyor tabiki esine bak once diyecek olanlara istinaden bunun da farkindayim. Ama kiz da olur olmaz saatlerde olur olmaz mesajlar atip asiri ilgili davraniyor mesela. Kac kere kavga ettik esimle onun yuzunden.

Esim de careyi onunla gorustugunu konustugunu benden saklamakta buldu.

Neyse ogrendim ki bu kiz cumalari esime mesaj atiyormus. Yani bu duzenli olarak esimin ismine atilan samimi mesajlar. Toplu mesaj degil. Bu benim ogrendigim. Yoksa eminim baska mesajlar da atiyordur. Mesele sadece cuma mesaji degil.

Ben de bugun bu kiza -aysecim hayirli cumalar canim yazdim.

Kendisi normalde vicik vicik davranir. Gecen asagida anlatacagim bir olay sebebiyle bana mesajlar atti ama nasil yapmacik nasil cıvık okusaniz mesajlari hak verirsiniz bana.

Cevap olarak -sana da hayirli cumalar olsun.. isin rast gelsin yazmis.

Burdan bir anlam cikartmam gerekir de ne? Uzaklasip gidiyor mu artik hayatimizdan. Yemin ederim huzurum kalmadi.

Bu arada kiz esimle bana selam gonderiyormus esim de demis ki -bu selamlari iletemem cunku esim cok kiskanctir seninle ilgisi yok.

Bal gibi de ilgisi var. Kiskanc filan degilim. Valla da degilim billa da degilim. Bu kizda beni rahatsiz eden o kadar cok sey var ki. Esime anlatamadim. Iyi soyledim olmadi kavga ettim olmadi.

Artik hayatimizdan defolup gitsin istiyorum.

Esime gore normal bir arkadasi ne var bunda kafalarinda. Ama yemin ederim normalde kiskanc olmayan beni cileden cikaracak hal ve hareketler.

Flortlesme tarzi konusmalar.
Gecen gun bu kiz esimi ogle yemegine goturmustu yeterlilik yemegi diye. Esim de tatli ismarlamis sonrasinda. Ben yemek bitince ogrendim tabiki bulustuklarini.

Yemek yiyip ayrilinca esime mesaj atmis. Tatli cok guzel olmus ellerine saglik diye.

E be arkadasim yedin yemegini tatlini ayrildin adamin yanindan daha durtmenin mesaj atmanin anlami ne acaba?

Her turlu yoruma ve ozellikle de akla acigim.

Sorarsaniz cevaplarim. Size anlattiklarim onda biri bile degil gozume batan seylerin. Sikmamak adina kisa kesmeye calistim.

Ekleme: gelen fake mesajlarin esimin bulustugu kizdan geldigine eminiz. Yada o kizin parmagi olduguna. Bana mesajlar geldi dunden beri. Esim hepsini okumus. Beni aradi. Tam konusamadik. Aksam konusacagiz. Simdi nasil davranmali nasil bir yol izlemeli. Kiza soylesek inkar edecek. Ama birseyler yapmaliyim. Artik bu konu cok uzadi.

Son düzenleme:
Oh maşallah...Kızlar eşinin peşinde bakıyorum da..Eşin yüz vermese böyle olur muydu?
Kızın teki eşinin başka bi kızla yemeğe çıkmasını kıskanıyor...Oh oh oh...

Ne demek yemeğe çıkmak başka kızla?
Sen bu kızla asla muhatap olmamalısın ne demek akşam ikiniz birden kızla konuşuyorsunuz durum değerlendirmeleri yapıyorsunuz...Resmen evliliğinizin içinde..

Resti neden çekmiyorsun eşinin onunla iletişimi derhal kesmesi konusunda?
Hiçbir evli erkek başka biriyle başbaşa yemeğe çıkamaz.
Ay ne kadar rahatsınız ya

Haketmemişmiş..Ne telefonlarını aç ne muhatap ol ne de eşini muhatap ettir.
Ben bile sinirlendim burda

Merhabalar. Simdi size mumkun oldugu kadar acik acik yazmaya calisacagim. Siz de yorumlayin bana lutfen.

Esimin eski is yerinden bir kiz arkadasi var. Bizim evimize gelmisligi ve baska arkadaslarinin evinde de bulusmuslugumuz var gecmiste. Ben hicbir zaman haz etmedim kendisinden. Bekar ve erkek arkadasi yok. Kucukken erkek arkadasi olmussa bilemem ama yillardir yok onu biliyorum. Biraz erkek gibi bir kiz. Konusma tavirlar... evli bir erkekle nasil konusmasi davranmasi gerektigini bilmedigini dusunuyorum. Bazen yilisik bazen el kol hareketleriyle konusuyor.

Sonuc olarak ben bu kizi sevmiyorum ama esime ara sira mesaj atiyor. Ayda yilda bir konusuyorlar falan filan. Esimin cok yakin bir erkek arkadasi var. Kizin o adamla iletisimi de boyle. O adam da evli.

Gecenlerde ogle yemeginde esim ve bu kiz bulusmuslar. Kiz yeterliligini almis esimi yemege cikarmis. Esim kizarim diye soylememis bana. Ayni gunun aksaminda ogrendim. Tabiki kiyameti kopardim cunku o kizda hosuma gitmeyen seyler var. Yillarin birikimi.

Bu arada universiteden beri esime ve bana takık olan baska bir kiz var. Ailemizin belalisi. O esimi kiz arkadasiyla yemekteyken gormus ve bana esime o kiza sosyal medyadan mesajlar atip durdu. Rahatsiz edici mesajlar. Esimin bulustugu kiza esimden uzak durmasini esime asılmamasını esimin evli oldugunu filan yazmis.

Birkac gun gectikten sonra bu esimin bulustugu kiz bana mesaj atti. Kendisine gelen rahatsiz edici mesajlari gonderdi. O mesajlara da cevap olarak esimden ve benden icin kardeslerim yazmis. Kendisinin guzel giden bir iliskisi oldugunu yazmis ama yok oyle birsey. Nedir bu diye bana sordu. Sen degilsindir ama ben yine de haberin olsun diye gonderiyim nedir bu yazmis. Dikkatli olalim demis bir de. Esine de gonderecegim haberin olsun. Sanki esime her gonderdigi seyi bana haber veriyor ya! Ben evinize gelmis masaniza oturmus birisiyim. Bunlari haketmedim demis. Sanki ben esimden uzak dur dedim! Artik dutlrmasini umit ediyorum o baska.
Araya nasilsin goruselim diye sikistirip bir de yemek tarifi istemis. Musait olunca arar misin konusalim demis. Cildirdim resmen. Esime de gonderdi. Esim aradi yanimda konustu. Aksam da ben aradim konustum sakinlestigimde. Normale baglanmis sekilde konu kapandi. Ama icim icimi yiyor. Ben burda daha farkli mi davranmaliydim. Yada halen kizi arayip iki cift laf etmeli miyim?

adam cebinde daşır, senin gibi gelini... diye türkü çığırasım geldi... olmaz bacım, erkek gibi hatun da olsa öyle aşırı samimiyet olmaz, bizi bozar. biz öyle gördük öyle biliriz..

Oh maşallah...Kızlar eşinin peşinde bakıyorum da..Eşin yüz vermese böyle olur muydu?
Kızın teki eşinin başka bi kızla yemeğe çıkmasını kıskanıyor...Oh oh oh...

Ne demek yemeğe çıkmak başka kızla?
Sen bu kızla asla muhatap olmamalısın ne demek akşam ikiniz birden kızla konuşuyorsunuz durum değerlendirmeleri yapıyorsunuz...Resmen evliliğinizin içinde..

Resti neden çekmiyorsun eşinin onunla iletişimi derhal kesmesi konusunda?
Hiçbir evli erkek başka biriyle başbaşa yemeğe çıkamaz.
Ay ne kadar rahatsınız ya
Yok rahat degilim. Kiyamet koptu evde. Halen icim icimi yiyor. Asla gorusemezsin birdahasi olmaz. Bensiz gorusemezsin dedim zaten.

yemek yemeye giden eşin. mesafeyi koyması gereken yine eşin. ben kızda bi kabahat bulmadım. kucağına atlamamış ya. herkesin karakteri farklı olur, o da demek ki samimi bi kadın. evinize kadar girmiş şimdi sen istemiyorsun diye kadına kötü diyosun ama hep böyleymiş zaten.

Kıza neden sinirlendiğinizi anlamadım, sonuçta sevmediğiniz biriyle ve sizden gizli yemeğe çıkan eşiniz. Çok ilginç.

adam cebinde daşır, senin gibi gelini... diye türkü çığırasım geldi... olmaz bacım, erkek gibi hatun da olsa öyle aşırı samimiyet olmaz, bizi bozar. biz öyle gördük öyle biliriz..
Degil mi. Ben de esime aynisini soyluyorum. Tamam esim birsey hissetmiyor esimin sadece arkadasi tamam tamam hepsine tamam ama olmaz. Bu dogru degil. Ben bunu niye kabulleniyim. O kiz da yaptigi cok normalmis gibi ama ben bunu haketmemistim diyor bana ya olur musun oldurur musun. Esimi hallettim de kiza bisey yapmadim o icimde kaldi. Diyor ki bir de instagramdan takip ediyorum benim evimin orda etkinliklere geliyorsunuz goruselim bir ara. Esim ne paylassa ilk bu kiz begenir. Hikaye paylassa ilk bu izler. Falan da filan da. Icimde kaldi icimde.

Bu nasıl bir ilişki ya saçma eşine takık biri başka kızla yemeğe çıkan eşine uzak dur diye mesaj atmış bi kere burası yeterli saçmalamaya. Bak brn eşimin başbaşa kimseyle yemeğe çıkmasına izin vermem izini geç eşim zaten çıkmaz bana haber vermeme gibi bi durumu olamaz benide çağırır beraber yerim. Evli bir erkeğin arkadaşı olabilir hayattan izole et demiyorum ama benim hoşlanmadığım biriyle çıkamaz yok yani ayrıca başbaşa yemek olayı saçma geliyor bana ne alaka yani biz eşimle beraber gideriz heryere genel olarak bana normal gelen budur. Ya da arar beni sorun görmezsem tek gider. Sen bence ipin ucunu fazla kaçırmışsın.

Kizmakta haklısınız hoslanmamissiniz kızdan. Ben hissettiklerinde %60 doğruluk olduğunu düşünüyorum. O kızla mesafe şart.

Bu anlatılanlar bana çocukça geldi.
Niye hep eşinizin etrafındalar? Üniversiteden beri vazgeçmeyen kız, yeni arkadaşa meydan okuma...
Bence, eşiniz sınırları tam çizememiş. Onunla konuşmakta fayda var.

Degil mi. Ben de esime aynisini soyluyorum. Tamam esim birsey hissetmiyor esimin sadece arkadasi tamam tamam hepsine tamam ama olmaz. Bu dogru degil. Ben bunu niye kabulleniyim. O kiz da yaptigi cok normalmis gibi ama ben bunu haketmemistim diyor bana ya olur musun oldurur musun. Esimi hallettim de kiza bisey yapmadim o icimde kaldi. Diyor ki bir de instagramdan takip ediyorum benim evimin orda etkinliklere geliyorsunuz goruselim bir ara. Esim ne paylassa ilk bu kiz begenir. Hikaye paylassa ilk bu izler. Falan da filan da. Icimde kaldi icimde.

o hatuna bir erkek lazım bacım, oyalansın hem de seni daha iyi anlasın empati kursun... :-)

ay inanamıyorum...evli bi erkeği yemeğe çıkaran davet eden kızda suç yok oyle mi..bu kadar samimiyet varsa, ailecek gorusuluyorsa, konu sahibine neden soylemedi kız eşinle yemek yicez diye açık açık? bırakın allah askına ya

ay inanamıyorum...evli bi erkeği yemeğe çıkaran davet eden kızda suç yok oyle mi..bu kadar samimiyet varsa, ailecek gorusuluyorsa, konu sahibine neden soylemedi kız eşinle yemek yicez diye açık açık? bırakın allah askına ya
Iste tam olarak bu. Neden olay patlak verince kiz benimle gorusme talebinde bulunuyor. Cok masumsa kendi ismarlayacagi yemegi evli adami tek basina cagirmak yerine esini de cagirsaydi bir zahmet!

Sizce yapmam gereken ne. Icim sogumuyor kac gundur.

Iste tam olarak bu. Neden olay patlak verince kiz benimle gorusme talebinde bulunuyor. Cok masumsa kendi ismarlayacagi yemegi evli adami tek basina cagirmak yerine esini de cagirsaydi bir zahmet!

ya arkadaşım düşünmene bile gerek yok...Kız art niyetli, evliliğinizi kıskanıyor kocanda da gözü var..Hertürlü iletişimi kesmelisin demiştim...Ayrıca evliliğinize ortamınıza 3. şahsiyetleri bu kadar sokman da senin hatan.

Yapman gereken eşini bi kenara çekiceksin kesinlikle bu kıza meaafe koyuyorsun brn olmadan hiçbir yere gitmiyosun mesajlara cevap vermiyosun sosyal medyada beğeni falan eşin kesinlikle yapmayacak kızda mal değil durumu anlayıp uzaklaşacak bu kadar basit. Sende aramalarına msjlarına cevap verme arayı soğut bitti bu kadar.

ya arkadaşım düşünmene bile gerek yok...Kız art niyetli, evliliğinizi kıskanıyor kocanda da gözü var..Hertürlü iletişimi kesmelisin demiştim...Ayrıca evliliğinize ortamınıza 3. şahsiyetleri bu kadar sokman da senin hatan.
Ben sokmadim ki. Pazar pazar heryerden mesaj yagmuruna tuttu. Kendisini madur olarak gosterdi resmen. Haketmemismis. Ayar veresim var alttan alta igneleye igneleye ama nasil. Belki bana fake hesaplardan mesajlar atan da kendisiydi esimle gorustugunu ogrenmem icin yapti belki ne biliyim bunu.

Ben sokmadim ki. Pazar pazar heryerden mesaj yagmuruna tuttu. Kendisini madur olarak gosterdi resmen. Haketmemismis. Ayar veresim var alttan alta igneleye igneleye ama nasil. Belki bana fake hesaplardan mesajlar atan da kendisiydi esimle gorustugunu ogrenmem icin yapti belki ne biliyim bunu.

Evimize gelip gidiyordu dedin nasıl sokmadın? sen hala detaylarda takılı kalmışsın...Ben yapman gerekeni bir önceki mesajımda yazdım bunun düşünülecek, irdelenecek bi tarafı yok...Gerekirse eşime de rest çekerim kız hayatınızdan defolup gidecek o kadar

X