olmad.....baaramadm....lmek istiyorum

canım bende çok üzüldüm daha o günleri yaşamadım ama sanki ben yaşamış gibi üzüldüm.geçmiş olsıun.inş en yakın zamanda toparlarsın kendini ve 2.denemendede anne olursun hayırlısıylaaaa

öncelikle iyi niyetleriniz için çok teşekkür ederim ama sunu anlatamadım herhalde ben isyan etmiyorum...edememde zaten elhamdülillah müslümanım ne demek isyan etmem....böyle bişe söz konusu bile olamaz...sadece şoka girdim herkez kendi yaşadığını bilir...bi anda kabullenemedim benim azımda herzaman allahım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et kelimesi vardı...tabiyki çok çok kötü durumda olan insanlar var...yinede halime şükürler olsun diyorum ama anlayın beni dün öyle bi hale geldimki nefes alamıyodum ağlamaktan .....kendimi toparlamaya çalışıyorum...ve eşim bana ne dedi biliyomusunuz bu beni birazda olsa kendime getirdi....bana en büyük hediye sensin sen demezmiydin hep önce allah vericek şimdi niye bu kadar kendini parçalıyosun...ben seni istiyorum o gülen şımarık halini istiyorum toparlan eski haline dön...sen varsın ya rabbim onuda bir gün verir inş dedi....hatta beni çok güldürdü sende yumurta bendede sperm varken devam edicez başka yolu yok dedi....gerçekten bana moral oldunuz ...iyiki varsınız karşılıksız ve çıkarsız dostluklarınız için allah sizden razı olsun...

evet canım .....çok haklısın.............eşin sana en guzelını sölemış..........ınşş yola devam canım....

evet canım .....çok haklısın.............eşin sana en guzelını sölemış..........ınşş yola devam canım....
muallimcim çok sağol...inş sende bi avazda doğursun ....doktorumu aradım sonucu söyledim 0.14 diye niye 11.günde yaptın seninki 16.gün yapılacak dedi bande sonuç şuan nasıl dedim...ilaçlarını kesme değişebilir dedi..ama ben inanmadım bi mucize olurmuki....

canım ınşşşş nıye olmasın ben hep dıyorum ya erken yaptırmayın..............bekle belkı geç tutunmuştur ya ınşşş canım ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş................

canım ınşşşş nıye olmasın ben hep dıyorum ya erken yaptırmayın..............bekle belkı geç tutunmuştur ya ınşşş canım ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş................
yok kız ben araştırdım nette bu sonuç nası değişieki 3 günde doktor üzülmiyim diye öyle söyledi bence....

yınede sen devam et canım bellı olma enazından ıçın rahat edr...............çok umutlanma ama ınşşşş dıyelım canım ınşşşşşşşşşşşş

bı kere uç değıl beş gun var..............16.gun demış doktor kuçukte olsa bı umutttt...............

Canım çok geçmiş olsun,sana destek bir eşin olduğu için ne mutlu sana.
Ben de ilk denememde seninle yaklaşık aynı sonucu almıştım.Yıkılmıştım.Fakat doktoruma bebeklerime ne zaman kavuşursam o zaman iyi olcağım dedim ve herşeyi 2 gün içinde hiç olmamışcasına geride bırakarak yeniden denedim,hem de hiç ara vermeden,bir sonraki ey,hemen..
Sen de eğer olmazsa daha fazla hiç üzülmeden yeniden devam et.Onlar seni bekliyorlar canım.Hiç üzülme.Birgün iyi haberlerini alacağız,eminim canım:1hug:

lütfen öyle düşünme canım..bende yedi yıldır bekliyorum hep bir umut...
vakti zamanı gelince inşallah o da olacak..rabbim büyük..yeter ki sabretmesini bilelim..
içindeki imidi hiçbirzaman kaybetme...

canım bende iki defa bebeğini kaybetmiş biri olarak acını tüm kalbimle paylaşıyorum inan ağlayarak okudum yazdıklarını...sabrını veriyor ama devam etmek için gitgide güçleneceksin buna inan.o etrafındaki cahil kıskanç insanlık nedir bilmeyen insanımsılarıda hiiiiç umursama ..ben öğretmenim ve çalıştığım yerde 5 sene uğraşıp tüp bebek tedavisiyle gebe kalan bir öğretmen demeye dilim varmıyor,sohbet arasında bana sorulmuştu bebek varmı diye..öbür insanımsı atlayıp oluyo oluyoda beceremiyo düşürüyo demesiinmi..birde beni en iyi anlayacak arkadaş bu yollardan geçen biri güya..onun için eşin ne güzel söylemiş sağlığınız el verdiği sürece hiçbir engel yok ..hayırlısıyla inşallah o kucak dolacak buna inan canım

canım bende iki defa bebeğini kaybetmiş biri olarak acını tüm kalbimle paylaşıyorum inan ağlayarak okudum yazdıklarını...sabrını veriyor ama devam etmek için gitgide güçleneceksin buna inan.o etrafındaki cahil kıskanç insanlık nedir bilmeyen insanımsılarıda hiiiiç umursama ..ben öğretmenim ve çalıştığım yerde 5 sene uğraşıp tüp bebek tedavisiyle gebe kalan bir öğretmen demeye dilim varmıyor,sohbet arasında bana sorulmuştu bebek varmı diye..öbür insanımsı atlayıp oluyo oluyoda beceremiyo düşürüyo demesiinmi..birde beni en iyi anlayacak arkadaş bu yollardan geçen biri güya..onun için eşin ne güzel söylemiş sağlığınız el verdiği sürece hiçbir engel yok ..hayırlısıyla inşallah o kucak dolacak buna inan canım
canımsanada geçmiş olsun çevremizde okadar kendini bilmez insanlar varki ne konustuklarını bilmiyolar baslarına gelmemiş ya anlamıyolar...bende öyle 2 tane elti varki anlatamam sana....ve daha bir suru insan çoguyla görüşmüyorum zaten....ama sormasınlar ya niye soruyolar bu kadar kotü olmak zorundalarmı...

bu arada annemler buraya geliyomuş....onları görunce yine ağlıycam....ne zaman başlıyim ben şimdi ikinciye bana yardım edin ....

..bekliycem kocaman bi yürekle bekliycem....oki rabbim meryem anaya bakireyken verdi isa aleyhisselamı...biz sevdiği kullarınıda bir gün mükafatlandırıcak...inşallah

hepinizden özür diliyorum sizleride üzdüm hakkınızı helal edin............

canım benım ne demek bu ........uzdum burda nıye varız..bırbırımızı anlamak ıçın........bıtanem toparlan ağla tabı açılırsın annecıne sarılk gögsune ko başını ve ağla..............onıun çok duasını al..............ınş verecek rabbım ..bılkı zamanı gelmedı gelınce sende o kokuyu içine cekecen canım..............dua et ......ınş bı gun............bıkaç ay dınlen gez dolaş sonra yenıden adım at camnım.................bı çay koy annnele ve ıç..............bak şimdi aklıma annem geldı ...gozzlerım doldu ben annemı 14 yaşında kaybettım...neyse...............

canım benım ne demek bu ........uzdum burda nıye varız..bırbırımızı anlamak ıçın........bıtanem toparlan ağla tabı açılırsın annecıne sarılk gögsune ko başını ve ağla..............onıun çok duasını al..............ınş verecek rabbım ..bılkı zamanı gelmedı gelınce sende o kokuyu içine cekecen canım..............dua et ......ınş bı gun............bıkaç ay dınlen gez dolaş sonra yenıden adım at camnım.................bı çay koy annnele ve ıç..............bak şimdi aklıma annem geldı ...gozzlerım doldu ben annemı 14 yaşında kaybettım...neyse...............
ya lütfen üzülme .....sen hamilesin sakın üzülme...bende babamı kaybettim seni çok iyi anlıyorum...ama sakın bebişlerini düşün....şimdi bi düşündümde neler yaşıyo hayatta insan vay be...
allah kullarına taşıyamıycağı yükten fazlasını vermezmiş...ne kadar doğru...sadece zamana ihtiyacım var
ben hemen başlamak istiyorum ikinciye 1ay sonra falan olur değilmi.....

canım evet herkesın atrı ayrı ımtıhanı var canım........hayat çok ılguınçççççç..rabbım daıma kolaylık versın.........................canım toparlan derım ramazan onumuz sonra bayram bayramdan sonra başla ısterdsen ............ama doktorun gel derse bı onla konuş neden olmasın olur tabı.................ınşş canım sen yetrkı topla kendını .............o bebiş naz yapıyosa ınatçıysa annesıde ınatçı....ve ınanç lı gelecek canım elı mahkummmmm................

olmadı işte ...senağlamaanne olamıycam ben .inanınki ağlamaktan yazamıyorum..ben naparım şimdi ...çok emek ettim...çok hazırdım anne olmaya..
sonuç ...0.14 bugün 11.günüm ....eşime nasıl söylerim ben yaaaaa...çok hayaller kurdum.....

canım söylemesi ne zordur bılırım bende 11 gun kanamamla beraber yıkıldım okadar hazırdımki ama sonuc negatıf ve herşey bitti sandım eşim anladı adam şaşırdı sadece yanıma gelerek sen zaten benim bebeğisin ama ilerde senin gibi güzel birtane daha bebeğimiz inş olur olmasada ben seni bebek yapacaksın diye sevmedim dedi ve kendime geldimm hayat sadece bir şeylere bağlı kalarak yaşamak değill oyuzden kendi toparla ve tekrar ıkıncısı ıcın hazırlaa:emir_bebek:

kızlar hepinize merhaba...ben gittim dolaştım eşim sağolsun gezdirdi çamlıca tepesine gittik ,,boğazı dolaştık..gitmeyenler varsa bir an önce gitsin özellikle transfer öncesi çok güzel moral olur.....biraz kendime geldim derken çok komik bişe oldu gülimmi ağlıyimmi bilemedim...evimizin önünde bina kapısını açarken eşim gülmeye başladı bende ne oldu niye gülüyosun dedim...arkama bi baktımki bir kedi hemde hamile karnı kocaman olmuş...............yaaaaaaa
ne tesadüf ama......

X