Önümü görmek istiyorum, flört etmek🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yazdığımda flört ettiğimi yazmadım. Ben işin ilerlemediğini yazdım tam aksine🙄
Bizde onu diyoruz işte. Neyin vicdanını yapıp başkalarını reddettiniz mesela? Sanki adamın sizde gönlü var ama açılamıyor gibi bir düşünceye kapılmışsınız

1. ihtimal: hoşlansaydı nişan veya düğünde bir yolunu bulur sohbet ederdi.
2. ihtimal: hoşlansaydı kendisi bir yerlerden ekler ve yazardı.
3. ihtimal: hoşlansaydı sizin eklediğinizi ve mesaj attığınızı görünce o sohbeti ne yapar ne eder ilerlettirirdi.

Tanımadığınız, huyunu suyunu bilmediğiniz biri için bu kadar zaman kafaya takmaya, umut beklemeye gerek yok. Belli ki adam sizin hakkınızda hiç düşünmemiş bile. Bakışarak aşk olsaydı inek trene aşıktı gibi bir laf vardı çok doğru bir laf bu.

Gerçek hayatta okul, iş, kurs vs ortamlarda gördüğünüz insanlara odaklanın. Önce sohbetini sevdiğiniz insanı sonrasında aşk sevgi anlamında düşünün. Dış görünüşe bakarak karakterini bilmeden hoşlanmalar sonradan fos çıkıyor. Yaşanmışlık, anı paylaşımları önemli.

Bir de neye vicdan yaptığınızı anlayamadım. Adam belki kaç kere sevgili yaptı boşandıktan sonra. Sizin hakkınızda bir şey düşündüğünü zannetmiyorum.
Tanımadığınız diyorsunuz ama tanıyorum sadece düğünde bakışmadım. Yazında gördüm yazdım ben eylül ekimden beri yazışmadığımızdan bahsettim.

Bizde onu diyoruz işte. Neyin vicdanını yapıp başkalarını reddettiniz mesela? Sanki adamın sizde gönlü var ama açılamıyor gibi bir düşünceye kapılmışsınız
Şunu da eklemek istiyorum. 4 senedir beklenti ile beklemiyorum evli olduğunu sandığım zaman diliminde ilişkim vardı yürümedi. Yazın başka kişiler ilede görüştüm sadece görüştüğüm kişilere bu düzeyde duydu hissetmeyince vicdanım hissimi görmezden gelmeye el vermedi. Yani bunu hissediyorum acaba adım atsam mı ama ekimden beri yazmıyor hiç istemiyor mu arasında sıkıştım.

Madem bu kadar yoğun duygularınız adım atın o zaman ama adamın ilgisi olmadığını kafanıza yazarak adım atın yoksa çok üzüleceksiniz. Beklentinizi düşük tutun diyeceğimde siz adamın bu zamana kadar ki uzaklığından bile durumu anlamayıp hala hiç mi istemiyor diye sorduğunuza göre 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Madem bu kadar yoğun duygularınız adım atın o zaman ama adamın ilgisi olmadığını kafanıza yazarak adım atın yoksa çok üzüleceksiniz. Beklentinizi düşük tutun diyeceğimde siz adamın bu zamana kadar ki uzaklığından bile durumu anlamayıp hala hiç mi istemiyor diye sorduğunuza göre 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Ben istemiyor mu diye sormadım. Ben özel durumu var babası kanser böyle bir adım atıp atmamakta çok kararsız kaldım ne yapayım diye sordum. Bir çok kişi yapsaydı yapardı bahane değil en azından yazardı diye görüş belirtti zaten bende bunları göz önüne alıcam zaten.
Sizede teşekkür ederim yorumunuz için

Yiriminiz için tişikkir idirim 🙄
"Çik" eksik kalmış.

Çok teşekkür ederim yorum için

Sizi gazlayan arkadaşlara da teşekkür etseniz keşke. Neyse, yorumlarımı okumak isteseniz soru sorardınız. Devamını merak etmiyorsunuzdur. Hayır siz kovamazsınız ben konunuzdan gidiyorum!

Sizi yazmak zahmetinde bırakmayayım dedim. Sevgiler.

"Çik" eksik kalmış.

Sizi gazlayan arkadaşlara da teşekkür etseniz keşke. Neyse, yorumlarımı okumak isteseniz soru sorardınız. Devamını merak etmiyorsunuzdur. Hayır siz kovamazsınız ben konunuzdan gidiyorum!

Sizi yazmak zahmetinde bırakmayayım dedim. Sevgiler.
Sabahtan beri yorum aldım zaten o yüzden tekrar aynı şeylere gerek var mı? Teşekkür ettim istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz, keyfiniz bilir.

Tanımadığınız diyorsunuz ama tanıyorum sadece düğünde bakışmadım. Yazında gördüm yazdım ben eylül ekimden beri yazışmadığımızdan bahsettim.
Tanımak 1-2 kere instagramdan mesaj atmak değil ki ama

Tanımak; gerçek hayatta da sohbet etmek, gerçek hayatta da muhabbet kurmak, beraber iki insanın anılarının olmasıdır.

Sabahtan beri yorum aldım zaten o yüzden tekrar aynı şeylere gerek var mı? Teşekkür ettim istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz, keyfiniz bilir.

Maksadim sizi taciz etmek degil. Sadece sizinle ayni zamanlarda tanismisiz. Bakin boyle de sonuclanabiliyor demek icin yazmistim.

Tekrar yorumlar geliyor ve yeterince yorum aldiginizi dusunuyorsaniz yoneticiyi etiketleyerek konuyu kapatabilirsiniz.

Tanımak 1-2 kere instagramdan mesaj atmak değil ki ama

Tanımak; gerçek hayatta da sohbet etmek, gerçek hayatta da muhabbet kurmak, beraber iki insanın anılarının olmasıdır.
Ben hiç görüşmedik demedim ki ben sadece tanışma olayını sohbetini anlattım birde şu an bir kaç aydır yazışmadığımızı konunun ilerlemediğini yarın aynı memleketteyim ve karşılaştık bile buluşma dışı sadece ben açık hoşlanıyorum demedim. Şimdi konuşma yok babası bu haldeyken söylemeli miyim diye tereddüt yaşadım. 😕

beraber zaman geçirdiniz mi ?
en sevdiği yemeği, çayı kaç şekerli içtiğini, en komik çocukluk anısını biliyor musunuz mesela ?
bunları bilmiyorsanız tanımıyorsunuzdur.
kendinizi kandırmayın derim.
olmayan bir şeyi tanışma gibi içinizde büyütmüşsünüz.

beraber zaman geçirdiniz mi ?
en sevdiği yemeği, çayı kaç şekerli içtiğini, en komik çocukluk anısını biliyor musunuz mesela ?
bunları bilmiyorsanız tanımıyorsunuzdur.
kendinizi kandırmayın derim.
olmayan bir şeyi tanışma gibi içinizde büyütmüşsünüz.
Hayır o kadar vakit geçirmedim zaten sorun flörtleşmeye evrilmemesi oldu. Yani ilerlemedi olay bende bunu söylüyorum aslında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X