Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

mrb ben slim lipo için coşkun beye resimlerimi çekip yolladım. bayram olduğu için henüz bicevap ses yok. sehir dışında olmak cok kötü, bu yüzden burada sizin deneyimlerinizden yararlanmak istedim
1.67 boyundayım kilom 65 göbek ve yanlarda su simit denilen fazlalıklarımdan var
coşkun bey ve bi de güner bey var aklımda, sürekli araştırıyorum ama araştırmalarım hep internette oluyor
sizlere sormak istiyorum göbek ve yanlar için ücreti ne oluyor
ağustosta gittiğimde beni hemen opere edebillir mi çünkü iznim sadece 1 hafta
sonrasında kontrollere gidemeyecek durumda olursam (ki sehir dışına çıkamayabilirim) bu durum beni çok mu kotü etkiler
iyileşme süreci (kalkıp dışarı çıkıp yürüyebilecek hale gelme) ne kadar
lütfen lütfen lütfen cevap verin
buralarda iyi bir estetik cerrah yok :KK43: İstanbul gibi bi yerde olmamak çok kötü, bıktım artık göbegimden:KK50:

para verip hüsrana uğruyormuşuz gibi hissetim,kavitasyon soğuk lipoliz araştırırken smart lipodan çok memnun kalanlara rastladım ama muazzam bir fark yok sanırım.Arkadaşlar sabırla anlatmışlar geçirdikleri aşamaları çok teşekkürler ama yaptırmamaya karar verdim azcık sabredip diyet ve sporla olacak iş bunlar arkadaşlar 130 kd dan 70 e sporla iniyor insanlar ve baya kalmıyor göbekleri ne yazıkki zorlamadıkça istediğimiz görüntüyü elde edemeyeceğiz :KK43:

merhaba arkadaşlar, uzun zamandır giremiyorum.. ilk yazılarımda dr. Levent Coşkun TAŞÇI ıya geçirdiğim operasyonlarımı paylaşmıştım. memnuniyetimi sık sık dile getirmiştim.. tecrübelerimi sizlerle paylaşmıştım.. ancak gerçek sonucu ilerleyen zamanlarda çıkacağını söyleyenler olmuş ve ben yardımcı olmaya çalışırken benden sonrakilere, kimi acımasızca eleştirmişti ..
şuanda meme küçültme ameliyatımın üzerinden 15 ay, bel ve karın slimlipo üzerinden11 ay, ve burun ameliyatım üzeinden 9 ay geçti.. ben hala her sabah Coşkun Levent TAŞÇIya dua ederek yataktan kalkıyorum.. söyleye bileceğim tek şey, Allah tuttuğunu altın etsin inşallah.. yemin ediyorum beni baştan yarattı ve bir Allahın kulu bende estetik bir müdahale olduğunu anlamıyor..
umarım yeni ameliyat olmak isteyen arkadaşlar varsa, bir kez olsun görüşmeden karar vermesinler.. herkese benim gibi başarılı ameliyatlar dilerim..
çok memnun oldum sizin memnun olmanız dolayısıyla

Burun ameliyatım öncesi o kadar çok okudum ki bu sitede yer alan deneyim ve düşünceleri... (örnek verilen doktorlar olsun yaşananlar olsun.. ) şimdi sıra bende burun ameliyatı yaşamış ve deneyim kazanmış biri olarak. düşündüklerimi gerçekliğiyle sunmak benim bu siteye olan borcum diye düşündüm ve sonunda üye oldum. merak ettiklerinizi çok net biliyorum. dr Coşkun Levent Taşçı'nın muayane ücreti almadığını, ameliyat fiyatlandrmalarını, superplastın görünüşünü, ordaki çalışanların ilgisini, temizliğini falan anlatmayacagım! bundan cok daha önemli olan şeyler var bence. şöyle başlayayım; çocukken darbe aldığım burnumun şeklinin değişmesi ve kemer dediğimiz bir çıkıntının oluşması yaşım ilerledikçe hoşuma gitmemeye başlamıştı fakat ameliyat geçirmek benim için korkutucu, iyi yapılamaz gelirdi. çünkü hem var olan simamı gülüşümü kaybetmek istemiyordum hem de o bana ait olmayan kemer denilen çıkıntı burnumun tepesinde olsun istemiyordum. derken 25 yasımda cesaretimi toplayıp onur erola gittim fakat korkup yine bu fikrimi terkettim.çünkü güvenemedim. daha sonra tekrar karar verdim doktor aramaya ve nişanlım sayesinde doktorum olan Coşkun Levent Taşçı (superplast) karşında buldum kendimi. bana ilk söylediği şey burun hakkında ne öğrenmek istersin ? oturdu kağıtta burun çizip iç fonksyonlarını, görevlerini, burun yapısını detaylı açıklayarak, doktorların yaptıgı standart burun ameliyatları ile kendi lazer tekniği kullanılarak nasıl bir ameliyat geçirildiğini aşama aşama anlattı ve fotograflarla sundu. burun ameliyatımın çok basit oldugunu, kendi lazer teknikleriyle agrısız sızısız olacagını ve simamın, burun ucumun değişmeyecegne kadar garanti ettiğini, ameliyat sonrasnın 2. gunu az morluk ve şişlik olacagını, tampon olmayacagını ve ameliyattan cıkar cıkmaz asla agrı hiisetmeyeceğimin aksine ağrısız varla yok arası bir yanık hissi olacagını, sıkıntı yaşarsam 7/24 kendisine ulaşabilecegimi,ameliyatımın 5.gunu üst bantın çıkarılacagını ve işe gidebilecegimi, ameliyat sonrasından 2-4 saat sonrası eve gidebilecegimi, ameliyat sonrasında kimsenin burun estetiği geçirdiğimi anlamayacagını sadece sana bi güzellik gelmiş diyecekler demesini ve kaşıntı ilaçlarıma kadar tüm ayrıntıları anlatması bana aradığım GÜVENi verdi. artık şüphesiz ve korkusuz emindim doktorumdan ve inanın bana harfiyen söylediklerini yaşadım. ara ara kontrollere gidiyorum çnkü asla ameliyat sonrası sizi kendi halinize bırakmıyor, hastalaryla çok ilgili alakalı doktor olması içinden gelen birşey diye düşünüyorum çok mütavazi ve çok ii bir dinleyici çnkü mutlu olmanız onun için çok önemli.23 kasım2013 te ameliyat oldum ve bugun 31 ocak 2014 gün geçtikçe burnum daha da güzelleşiyor ve oturuyor. ben size doktor çekişmesi ya da onun burnu bunun burnu şu ünlü bu ünlü örnekleri dışında çok daha önemli olan düşüncemi aktarmak istedm. umarım yararlı olabilmişimdir doktoruma teşekkürler :nazar:
pericigim siz operasyon geçirdiniz mi? resim varsa görmek isterim

dr fotograf cekıyor mu operasyon oncesi ve sonrası? kaşıntı ilacı ne buarada?

Küçüklügümden beri vücudumun üst kısmı ile alt kısmı arasında çok büyük orantısızlık söz konusu idi. Kalça, basen ve bacak bölgelerinden sıkıntılı olan biriydim. Sürekli spor ve diyet yaparak basen ve bacaklarımı inceltmeye çalıştım. Ancak ne kadar kilo verirsem de üst kısmım çok ince olduğundan dolayı hiçbir zaman istediğim neticeye ulaşamadım. Liposuction ve lazer lipoliz gibi işlemleri araştırmaya başladım. Benim için yeni umut kaynakları bunlar olmuştu. Yaptığım araştırmalar neticesinde Superplast'ın kurucularından olan Dr.Levent Taşçının isminin gerek internet sitelerinde gerek de sağlık dergilerinde hatrı sayılır şekilde pozitif yorumlanması ilk adımı atmamda olanak sagladı. Çok geçmeden randevu alarak kendisiyle tanıştım. İlk görüşmemde lazer lipoliz hakkındaki bilgileri çeşitli resim ve örneklerle detaylı bir şekilde anlattı.Kendisinin mesleğini cok sevmesi ve karşısındaki kişiyi ciddi bir şekilde kaile aldığını gördüm.Kafamdaki tüm olumlu olumsuz sorulara bıkmadan cevap verdi. Özellikle karşısındaki kişiyi ticari bir mal gibi görmemesi, hoşgörülü sevecen adeta bir doktordan çok hastalarına bir dost gibi yaklaşması benim çok fazla düşünmeden lazer lipoliz operasyonu günü almamı sağladı. Nisan 2014'te basen ve kalça bölgelerimden operasyon gerçekleşti. Operasyon günü sabah saat 7de Superplasta gittim. Gerek doktorum Levent Taşçı gerekse asistanı Esra Hanım herzaman oldugu gibi güleryüzle karşıladılar.Beni odama aldılar. Ameliyat kıyafetlerimi giyindikten sonra doktorum önce bacaklarımın resmini çekti. Lazer lipoliz yapılacak yerleri kalemle çizerek beni bilgilendirdi. Daha sonra ameliyathaneye çıktık. Genel anestezi almadım. Operasyon esnasında stres verici bir konum yoktu. Hatta doktorum beni rahatlatmak için yer yer benimle konuşuyordu. İşlem yaklaşık olarak 1 saat sürdü. İşlem esnasında kesinlikle hiçbir şey hissetmedim. İşlemden sonra bacaklarımı sargılayıp bana bir korse giydirip beni odama aldılar. Kendimi çok iyi hissediyordum. 1 saat istirahat ve kahvaltıdan sonra doktorumla görüşerek yürüyerek eve gittim. 3 gün boyunca yıkanmadan bacaklarım sargılı ve korseli idi. Ama kesinlikle iş yapmama engel olmadı. 3 gün sonra sargılarımın açılması için tekrar Superplast'a gittim. Doktorum resimlerimi çekti ve 6 ay içerisindeki olması gereken tüm ihtimalleri izah etti. Bundan sonra ılk 2 kontrolüm 1 ay arayla ve son kontrolüm 3 ay sonra yapıldı.Operasyon gününden son kontrol gününe 5 ay geçmişti. Basen ve kalça bölgelerimde inanılmaz bir değişim oldu. Neredeyse iki beden küçülmüştüm. Yine altını çizmek isterim ki Dr. Levent Taşçının işinde fark yaratmasının ana nedeni bilgisi, iş disiplini, sorumluluk görevi dışında sevecen ve cana yakın bir doktor olup karşısındakine sonsuz bir güven vermesidir. Bu yaşadığım süreçte kendisinin söylediği herşey normal seyrinde gerçekleşmiştir. Kesinlikle aldatmaca veya abartı olmamıştır. Operasyondan o kadar olumlu bir cevap almıştım ki bu sefer bacağımın ön kısmı ve alt bacak bölgelerinden de bir fikir almak için tekrar Dr. Levet Taşçıya gittim. ve yeni bir operasyon günü daha aldım. Kasım 2014'te aynı şartlar altında tekrar bir operasyon geçirdim. Bugun operasyondan sonraki 3. günüm. 5 saat önce doktorum sargılarımı çıkardı. Ve yine bir Levent Taşçı kalasiği yaşadım. 3. günüm olmasına rağmen sonuç gözle görülebilir şekilde mükemmeldi. Artık bekleme zamanı. 3 ay sonra bütün ödemlerşm gidecek. Yeni vücudumu sabırsızlıkla bekliyorum.

Siz sevgili okuyucular istediğiniz doktordan bilgi almak ve istediğiniz doktora operasyon yaptırmak en doğal hakkınız. Yukardaki satırları içtenlikle yazdım. Yazmayabilirdim de . Amacım burada insanlara yardımcı olmak, korkularını bir nebze olsun hafifletmekti. Sizler de lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorsanız Dr. Levent Taşçıyla fikir alışverişi yapmadan karar vermeyin derim.

Başta doktorum Levent Taşçıya, asistanı Esra Hanıma ve tüm Superplast çalışanlarına gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.

Fikrinize saygı duyduğumu belirtip amacım işini iyi yapan birine teşekkür etmek ve bu konuda hassas olan insanlara yol göstermekti. Sonuçta tercih sizin...

Küçüklügümden beri vücudumun üst kısmı ile alt kısmı arasında çok büyük orantısızlık söz konusu idi. Kalça, basen ve bacak bölgelerinden sıkıntılı olan biriydim. Sürekli spor ve diyet yaparak basen ve bacaklarımı inceltmeye çalıştım. Ancak ne kadar kilo verirsem de üst kısmım çok ince olduğundan dolayı hiçbir zaman istediğim neticeye ulaşamadım. Liposuction ve lazer lipoliz gibi işlemleri araştırmaya başladım. Benim için yeni umut kaynakları bunlar olmuştu. Yaptığım araştırmalar neticesinde Superplast'ın kurucularından olan Dr.Levent Taşçının isminin gerek internet sitelerinde gerek de sağlık dergilerinde hatrı sayılır şekilde pozitif yorumlanması ilk adımı atmamda olanak sagladı. Çok geçmeden randevu alarak kendisiyle tanıştım. İlk görüşmemde lazer lipoliz hakkındaki bilgileri çeşitli resim ve örneklerle detaylı bir şekilde anlattı.Kendisinin mesleğini cok sevmesi ve karşısındaki kişiyi ciddi bir şekilde kaile aldığını gördüm.Kafamdaki tüm olumlu olumsuz sorulara bıkmadan cevap verdi. Özellikle karşısındaki kişiyi ticari bir mal gibi görmemesi, hoşgörülü sevecen adeta bir doktordan çok hastalarına bir dost gibi yaklaşması benim çok fazla düşünmeden lazer lipoliz operasyonu günü almamı sağladı. Nisan 2014'te basen ve kalça bölgelerimden operasyon gerçekleşti. Operasyon günü sabah saat 7de Superplasta gittim. Gerek doktorum Levent Taşçı gerekse asistanı Esra Hanım herzaman oldugu gibi güleryüzle karşıladılar.Beni odama aldılar. Ameliyat kıyafetlerimi giyindikten sonra doktorum önce bacaklarımın resmini çekti. Lazer lipoliz yapılacak yerleri kalemle çizerek beni bilgilendirdi. Daha sonra ameliyathaneye çıktık. Genel anestezi almadım. Operasyon esnasında stres verici bir konum yoktu. Hatta doktorum beni rahatlatmak için yer yer benimle konuşuyordu. İşlem yaklaşık olarak 1 saat sürdü. İşlem esnasında kesinlikle hiçbir şey hissetmedim. İşlemden sonra bacaklarımı sargılayıp bana bir korse giydirip beni odama aldılar. Kendimi çok iyi hissediyordum. 1 saat istirahat ve kahvaltıdan sonra doktorumla görüşerek yürüyerek eve gittim. 3 gün boyunca yıkanmadan bacaklarım sargılı ve korseli idi. Ama kesinlikle iş yapmama engel olmadı. 3 gün sonra sargılarımın açılması için tekrar Superplast'a gittim. Doktorum resimlerimi çekti ve 6 ay içerisindeki olması gereken tüm ihtimalleri izah etti. Bundan sonra ılk 2 kontrolüm 1 ay arayla ve son kontrolüm 3 ay sonra yapıldı.Operasyon gününden son kontrol gününe 5 ay geçmişti. Basen ve kalça bölgelerimde inanılmaz bir değişim oldu. Neredeyse iki beden küçülmüştüm. Yine altını çizmek isterim ki Dr. Levent Taşçının işinde fark yaratmasının ana nedeni bilgisi, iş disiplini, sorumluluk görevi dışında sevecen ve cana yakın bir doktor olup karşısındakine sonsuz bir güven vermesidir. Bu yaşadığım süreçte kendisinin söylediği herşey normal seyrinde gerçekleşmiştir. Kesinlikle aldatmaca veya abartı olmamıştır. Operasyondan o kadar olumlu bir cevap almıştım ki bu sefer bacağımın ön kısmı ve alt bacak bölgelerinden de bir fikir almak için tekrar Dr. Levet Taşçıya gittim. ve yeni bir operasyon günü daha aldım. Kasım 2014'te aynı şartlar altında tekrar bir operasyon geçirdim. Bugun operasyondan sonraki 3. günüm. 5 saat önce doktorum sargılarımı çıkardı. Ve yine bir Levent Taşçı kalasiği yaşadım. 3. günüm olmasına rağmen sonuç gözle görülebilir şekilde mükemmeldi. Artık bekleme zamanı. 3 ay sonra bütün ödemlerşm gidecek. Yeni vücudumu sabırsızlıkla bekliyorum.

Siz sevgili okuyucular istediğiniz doktordan bilgi almak ve istediğiniz doktora operasyon yaptırmak en doğal hakkınız. Yukardaki satırları içtenlikle yazdım. Yazmayabilirdim de . Amacım burada insanlara yardımcı olmak, korkularını bir nebze olsun hafifletmekti. Sizler de lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorsanız Dr. Levent Taşçıyla fikir alışverişi yapmadan karar vermeyin derim.

Başta doktorum Levent Taşçıya, asistanı Esra Hanıma ve tüm Superplast çalışanlarına gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
Merhaba;
Şu an levent bey listemde ilk sırada, mart başı ameliyat olmayı planlıyorum. Mümkünse fotoğraf görebilir miyim?

Peki fiyat nedir, yakın zamanda olanlar lutfen fiyat yazarmısınız. 2 lt için 4000 tl alıyor yazıyor her yerde, ancak 10 bin yazanda var. Böyle ucuk bir zam yaptığına inanmıyorum. Bu kadar acımasız olamaz dimi ?

Başta doktorum Levent Taşçıya, asistanı Esra Hanıma ve tüm Superplast çalışanlarına gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.[/QU
Peki fiyat nedir , tesekkurler

Az önce maya estetic Aradım tek bölge için 4750 eğer iki bölge için 6500 tl fiyatverdiler bilginize

Herkese Merhabalar;
Sizlere bir fikir danışmak istiyorum. Yarın için Op.Dr. Çoşkun Levent Taşçı'ya randevum bulunmaktadır. Basen ve üst bacak bölgesi için smart lipo düşünüyorum. Ancak bazı sorularım var kendi kafamda 25 yaşındayım ve evlilik arifesindeyim. Smart lipo ile alınan yağlar ileri de geri dönüyor mu? Mesela bizzat hamilelikten sonra yaşanan vücut değişimleri sonucu vücutta sarkmalar meydana geliyor mu vücut kendisini bırakıyor mu? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar yarın sabah kendisiyle görüşeceğim smart lipo yaptıranlardan acil yardım rica ediyorum. İleride dalgalanma olur mu vücutta vücut seklını bozar mı ? Teşekkürler

Merhaba Arkadaşlar Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı'ya göz altı torbası estetiği yaptıran var mı?
Bir çok Kadın gibi Bende bu konudan çok muzdaribim yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılarımla

Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle sizleri açıklık ve dürüstlük çerçevesinde hem Op.Dr. Çoşkun Levent Taşçı hem de Slim lipo konusunda aşama aşama bilgilendirmek isterim. Levent Hocam ile tanışmam ilk olarak televizyon ekranı sayesinde oldu sonrasında sizlerin forumda belirtmiş olduğunuz bilgiler ile kararımı verip görüşmeye gittim. Telefonla randevu günü alıp kendisiyle görüşmeye gittim. Muayenesi ücretsiz olup sizlerle telefonda aldığınız süreden çok daha fazla ilgilenip tüm sorularınıza cevap veriyor ve süreç gelişiminizin nasıl olabileceğini anlatıyor. Bunu yaparken de işin hem iyi hem kötü tarafını örneklerle gösteriyor. Yani sizlere maske takıp oynamıyor süreç gelişiminizi anlatırken tamamen bir ustalık edasıyla mesela gelişim sürecinizi 3 gün beklerken vücut yapısındaki değişikliğiyle 20 gün belki 2 ayı bulabileceğini belirtiyor. Ayrıca ben basen, popo ve üst bacak şikayetinden gitmiştim ancak kendisi çok farklı bir bakış açısıyla yaklaştı muayene esnasında sorunun popo kısmından ziyade bel kısmında olduğunu ve poponun bu yüzden büyük ve bütün durduğunu aslında bu bölgeye çalışılırsa görüntünün tamamen değişeceğini belirtti ki öyle de oldu. Levent Hocam gerçekten işini çok iyi yapan ve bunu yaparken de en büyük gücünün dürüstlük ve doğruluk olduğu bir insan. Kafamda slimlipo kararını tamamen netleştirmemde ki en büyük etkende buydu. Gelelim şimdi muayene sonrası siz doktor beyle görüştükten sonra kendisi asistanına çalışmak istediği bölgeleri iletiyor ve hangi cihazla yapılacağı konusunda size bilgi veriyor bunun özü de su lazer lipoliz bütün bir işlem olup bunun farklı parçaları mevcuttur. Bunlar smart lipo, slim lipo1 , slim lipo2 olarak ayrılır. Doktor bey muayene esnasında sizlere hangisinin daha çok etki edeceğini belirtiyor.(Örneğin bana slim lipo 1 uygulandı) Akabınınde fiyat konusu ve ameleyat tarihinize kadar asistanı sizlerle irtibat kuruyor. Doktor beyin belirtmiş olduğu bölgelerde üç cihaz içinde sizlere ayrı fiyat verip görüşme yapıyor kabul edersiniz amelayatınız için gün belirliyor. Aynı şekilde asistanı da sizleri dinleyip tüm sorunlarınıza ve sorularınıza ayrıca hassasiyet gösteriyor.
Ben bu cumartesi ameleyat oldum. İçimde Levent Hocama güven olduğu için hiç korku yoktu. Öncelikle ekibi gerçekten muthıs herbırı sanki özenle seçilmiş insanlar bunları tum ıctenlığımle soyluyorum. Amacım kesinlikle reklam yapmak değil doğru bilgilendirmek ve benım gibi hayatında mutluluk yaratan bir olayı düşünenler için ornek olmaktır. Şimdi ameleyat esnasına gelelim hemşire hanım geliyor ve sizlere odanızı gösterip amelayat ustunuzu gıymenıze yardımcı oluyor. Ardından doktor bey gelıp bölge cızımlerını yapıyor ve resım cekıyor. Onun hemen sonrasında anestezı uzmanı gelıp sedasyon ve lokal anestesı konusunda bılgılendıme yapıyor ve kabulunuzle uygulama gerceklestırıyor. Sonra sızı sandalyenize bındırıp amelayathaneye alıyorlar.Kesinlikle baygın degılsınız kafanız hafıf dumanlı :) Islemı hıssetmıyorsunuz sadece lokal uygulanırken ıgne batmaları oluyor ben amelayatı gülere gecırdım cok keyıflıydı :) İşlem bitiyor ve doktor bey elınde yağ kutularıyla yanınıza geliyor o an ben ne yapmusum bu zamana kadar dıyorsunuz:) 3 litreye yakın yag cıktı benden duşunun . Hemen sonrasında sizi sargıya alıyorlar mumlayanıyorsunuz ıyıce sarıldıktan sonra korse gecılıyor ustune bu arada amellayata ac gıtmenız gerekiyor bır gun oncesınden 12den ıtıbaren su bıle ıcmıyorsunuz amelayat sonrası açlık vurmuştu bana ağrıdan zıyade hemen kahvaltılık bırseyler getırdıler bır saat kadar uzandım ve tekrar hemsıre hanımın yardımıyla gıyınıp cıkısımı yaptım eve geldıgımde dırek uyudum agrı hıssetmedım ancak aksam saatlerınde hamlama agırısı vurdu sargılardan dolayı olan basınç netıcesınde de cok fazla hareket edemedim genelde uzanarak gecırdım bu bir gun surdu kı agrı kesıcı yazdıklarından ağrınız sıddetlenmıyor. 2 gun sonra sargılarımın açılma aşaması geldı ve açıldığında sonuç mukemeldi. KEndim bile inanamadım. Masallah 3 gunum ve odem olmasna rağmen sonuç müthiş . Çok şükür Rabbime. Psikolojik bulanımım bitti. Gülümseyerek bakıyorum herbırseye Levent Hocam ve ekibi gerçekten harikalar. 1 ay sonra kontrolüm olacak ve ine yazacağım sizlere.

Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle sizleri açıklık ve dürüstlük çerçevesinde hem Op.Dr. Çoşkun Levent Taşçı hem de Slim lipo konusunda aşama aşama bilgilendirmek isterim. Levent Hocam ile tanışmam ilk olarak televizyon ekranı sayesinde oldu sonrasında sizlerin forumda belirtmiş olduğunuz bilgiler ile kararımı verip görüşmeye gittim. Telefonla randevu günü alıp kendisiyle görüşmeye gittim. Muayenesi ücretsiz olup sizlerle telefonda aldığınız süreden çok daha fazla ilgilenip tüm sorularınıza cevap veriyor ve süreç gelişiminizin nasıl olabileceğini anlatıyor. Bunu yaparken de işin hem iyi hem kötü tarafını örneklerle gösteriyor. Yani sizlere maske takıp oynamıyor süreç gelişiminizi anlatırken tamamen bir ustalık edasıyla mesela gelişim sürecinizi 3 gün beklerken vücut yapısındaki değişikliğiyle 20 gün belki 2 ayı bulabileceğini belirtiyor. Ayrıca ben basen, popo ve üst bacak şikayetinden gitmiştim ancak kendisi çok farklı bir bakış açısıyla yaklaştı muayene esnasında sorunun popo kısmından ziyade bel kısmında olduğunu ve poponun bu yüzden büyük ve bütün durduğunu aslında bu bölgeye çalışılırsa görüntünün tamamen değişeceğini belirtti ki öyle de oldu. Levent Hocam gerçekten işini çok iyi yapan ve bunu yaparken de en büyük gücünün dürüstlük ve doğruluk olduğu bir insan. Kafamda slimlipo kararını tamamen netleştirmemde ki en büyük etkende buydu. Gelelim şimdi muayene sonrası siz doktor beyle görüştükten sonra kendisi asistanına çalışmak istediği bölgeleri iletiyor ve hangi cihazla yapılacağı konusunda size bilgi veriyor bunun özü de su lazer lipoliz bütün bir işlem olup bunun farklı parçaları mevcuttur. Bunlar smart lipo, slim lipo1 , slim lipo2 olarak ayrılır. Doktor bey muayene esnasında sizlere hangisinin daha çok etki edeceğini belirtiyor.(Örneğin bana slim lipo 1 uygulandı) Akabınınde fiyat konusu ve ameleyat tarihinize kadar asistanı sizlerle irtibat kuruyor. Doktor beyin belirtmiş olduğu bölgelerde üç cihaz içinde sizlere ayrı fiyat verip görüşme yapıyor kabul edersiniz amelayatınız için gün belirliyor. Aynı şekilde asistanı da sizleri dinleyip tüm sorunlarınıza ve sorularınıza ayrıca hassasiyet gösteriyor.
Ben bu cumartesi ameleyat oldum. İçimde Levent Hocama güven olduğu için hiç korku yoktu. Öncelikle ekibi gerçekten muthıs herbırı sanki özenle seçilmiş insanlar bunları tum ıctenlığımle soyluyorum. Amacım kesinlikle reklam yapmak değil doğru bilgilendirmek ve benım gibi hayatında mutluluk yaratan bir olayı düşünenler için ornek olmaktır. Şimdi ameleyat esnasına gelelim hemşire hanım geliyor ve sizlere odanızı gösterip amelayat ustunuzu gıymenıze yardımcı oluyor. Ardından doktor bey gelıp bölge cızımlerını yapıyor ve resım cekıyor. Onun hemen sonrasında anestezı uzmanı gelıp sedasyon ve lokal anestesı konusunda bılgılendıme yapıyor ve kabulunuzle uygulama gerceklestırıyor. Sonra sızı sandalyenize bındırıp amelayathaneye alıyorlar.Kesinlikle baygın degılsınız kafanız hafıf dumanlı :) Islemı hıssetmıyorsunuz sadece lokal uygulanırken ıgne batmaları oluyor ben amelayatı gülere gecırdım cok keyıflıydı :) İşlem bitiyor ve doktor bey elınde yağ kutularıyla yanınıza geliyor o an ben ne yapmusum bu zamana kadar dıyorsunuz:) 3 litreye yakın yag cıktı benden duşunun . Hemen sonrasında sizi sargıya alıyorlar mumlayanıyorsunuz ıyıce sarıldıktan sonra korse gecılıyor ustune bu arada amellayata ac gıtmenız gerekiyor bır gun oncesınden 12den ıtıbaren su bıle ıcmıyorsunuz amelayat sonrası açlık vurmuştu bana ağrıdan zıyade hemen kahvaltılık bırseyler getırdıler bır saat kadar uzandım ve tekrar hemsıre hanımın yardımıyla gıyınıp cıkısımı yaptım eve geldıgımde dırek uyudum agrı hıssetmedım ancak aksam saatlerınde hamlama agırısı vurdu sargılardan dolayı olan basınç netıcesınde de cok fazla hareket edemedim genelde uzanarak gecırdım bu bir gun surdu kı agrı kesıcı yazdıklarından ağrınız sıddetlenmıyor. 2 gun sonra sargılarımın açılma aşaması geldı ve açıldığında sonuç mukemeldi. KEndim bile inanamadım. Masallah 3 gunum ve odem olmasna rağmen sonuç müthiş . Çok şükür Rabbime. Psikolojik bulanımım bitti. Gülümseyerek bakıyorum herbırseye Levent Hocam ve ekibi gerçekten harikalar. 1 ay sonra kontrolüm olacak ve ine yazacağım sizlere.

Merhaba çok geçmiş olsun.tam olarak hangi bölgeden oldunuz karın bölgesi mi ?Bende göbek ve simit bölgesi düşünüyorum dr coşkun beye? Sakıncası yoksa ne kadar ödeme yaptığınızı öğrenebilir miyim? Perşembe günü bende görüşmeye gidicem dr coşkun beye rand.var ama ben ancak ağustos un 2.haftası ameliyat olabilirim yıllık iznime denk getiricem çünkü. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.tekrar geçmiş olsun umarım sonrasında da herşey istediğiniz gibi olur..

Üşenmedim tüm sayfaları okudum ama levent hocaya karın gerdirme amelyatı olan hastaya pek rastlamadım yaptıran ve sonuçtan hüsrana uğrayan var mı? 1-2 hafta içinde karın gerdirme ve slim lipo olucam ve çok korkuyorum

Merhaba Arkadaşlar,

Merhaba
Bende bacak ve basen bölgesi için istiyorum. Sizin tecrübenize dayanarak sormak istiyorum bu işlem için en uygun ay ne olur? Tüm ödemin inmesi morlukların geçmesi için 5-6 ay gerekiyormuş diye duydum.

Üşenmedim tüm sayfaları okudum ama levent hocaya karın gerdirme amelyatı olan hastaya pek rastlamadım yaptıran ve sonuçtan hüsrana uğrayan var mı? 1-2 hafta içinde karın gerdirme ve slim lipo olucam ve çok korkuyorum
merhaba oldunuzmu ameliyatınızı

Sevgili controller84,

Birebir aynı bölgelerle ilgili sorunlarım var. Özellikle de alt bacak ve diz. Levent Bey'in gösterdiği fotoğraflarda oldukça kayda değer gelişme sağlanan örnekler vardı ancak yine de birinci ağızdan duymak insanı daha rahat hissettiriyor.

Alt bacaklarda incelme oldu mu? Diz bölgesindeki iyileşme kalıcı oldu mu? 3 sene sonraki gelişmeleri duymak oldukça aydınlatıcı olacak :) Şimdiden çok teşekkürler!

Merhaba Bayanlar,

sizlere kendi slimlipo deneyimimi anlatmak istedim. Bir kaç gün öncesine kadar ben de kadın sitelerini geziyor ve merakımı gidermeye çalışıyordum.Şimdi sizleri aydınlatmayı görev bildim.Çünkü hepinizi çok iyi anlıyorum. 12 Mayıs cumartesi günü Coskun Bey e slimlipo oldum. İç bacak,dizler ve alt bacaktan. Uygulama günü ve sonrası çok rahat geçti diyebilirim.Hiç korkulacak bir durum yok.Zaten doktoruma çok güvenerek bu işe girdim. Dileyenlere resimlerimi yollamaya hazırım.Salı günü bandajlarım çıktı.Diz bölgesi ve iç bacagım gayet iyi durumda.Alt bacaklarda şimdilik çok ama çok bir değişiklik gözükmese de zamanda inceleğini umuyorum.Özellikle dizlerimdeki değişiklik beni çok mutlu etti.Keşke daha önce yaptırsaydım diyorum.Kısaca böyle.E-mail adresini verenlere resimlerimi atabilirim.Sevgiler.

Sevgili controller84,

Birebir aynı bölgelerle ilgili sorunlarım var. Özellikle de alt bacak ve diz. Levent Bey'in gösterdiği fotoğraflarda oldukça kayda değer gelişme sağlanan örnekler vardı ancak yine de birinci ağızdan duymak insanı daha rahat hissettiriyor.

Alt bacaklarda incelme oldu mu? Diz bölgesindeki iyileşme kalıcı oldu mu? 3 sene sonraki gelişmeleri duymak oldukça aydınlatıcı olacak :) Şimdiden çok teşekkürler!
Merhaba,
Alt bacak ve dizlerime yaptırdığım işlemden çok memnunum. Daha önce yaptırsaydım diyorum.Artık rahat bir şekilde etek giyebiliyorum. Coskun Bey çok dürüst ve güvenilir bir doktor. Sağ dizimde diğerine göre işlemden 2 ay sonra bir farklılık görüp gittiğimde beni hiç bir ücret almadan seve seve tekrar 5 dakikalık bir rütuş operasyonu ile memnun etmiştir. Halen kendisine bazı yüz uygulamaları için gidiyorum ve her seferinde kendisinin ne kadar paragöz bir insan olmadığını görüyorum. Bir işlem bana uygun değilse kesinlikle tavsiye etmiyor ve yapmıyor. Böyle bir doktorum olduğu için şanslıyım.Dizlerimin yanındaki elle tutulur yağlar hiçbir zaman geri gelmediler. Aynı şekilde alt bacaklarım da öyle.Lütfen kendisi ile gidin görüşün size doğruları söylecektir. Şimdiden geçmiş olsun, sevgiler.

X