Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

Merhaba arkadaslar,
Son zamanlarda Levent Bey'e slimlipo yaptiraniniz oldu mu? Fiyatlar nasil? Ozellikle dolar bu kadar firladiktan sonra ne oldugunu merak ediyorum. Ben kendimi bildim bileli kalcamdan bilegime kadar kutuk gibiyim. Bu yuzden kalca-bilek arasi komple bacaklarimi yaptirmak istiyorum. Buradan anladigima gore bir seferde en cok 2 lt yag aliyorlar. Ben de 2 alt bacaktan 2 yukardan toplam 4 gider diye dusundum. Ama alinan yag miktarina gore mi yoksa kendi saydiklari bolgeye gore mi aliyorlar ucreti acaba? Simdi bunu kalca, ic bacak, dis bacak, diz, baldir, bilek diye ayri ayri sayarlarsa o zaman bittim ben:KK17:

merhabalar kızlar,
coskun bey e geçtiğimiz cumartesi basen bölgemden slimlipo ameliyatı oldum. yalnız 3. günün sonunda sargılarım açıldığında hiçbir fark göremedim. yine sizlerin yorumlarını okuyarak coşkun bey de karar kılmıştım ve şu an da biraz umutsuzum ve tecrübelerinize çok ihtiyacım var. acaba ödem midir bir fark gözlemleyemememin sebebi?

merhabalar kızlar,
coskun bey e geçtiğimiz cumartesi basen bölgemden slimlipo ameliyatı oldum. yalnız 3. günün sonunda sargılarım açıldığında hiçbir fark göremedim. yine sizlerin yorumlarını okuyarak coşkun bey de karar kılmıştım ve şu an da biraz umutsuzum ve tecrübelerinize çok ihtiyacım var. acaba ödem midir bir fark gözlemleyemememin sebebi?
muhakkak ödem vardır ameliyat öncesi kilonuz ile sonrası kilonuz aynı mı aynı ise ödem yoktur farklı ise aynı kiloya dönene kadar bekleyin sonuçlar 15 gün 1 ay arasında alırsın bence geçmiş olsun

öncelikle cevap için teşekkür ederim. ameliyat öncesi kiloma yakınım fakat sonuçta vücudumdan 1.8 litre yağ çekildiğini düşünürsek daha az kiloda olmam gerekmez mi? tecrübesi olup bu operasyonu geçirmiş arkadaşlar gelişme süreçlerini anlatırlarsa çok seviririm.

Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle sizleri açıklık ve dürüstlük çerçevesinde hem Op.Dr. Çoşkun Levent Taşçı hem de Slim lipo konusunda aşama aşama bilgilendirmek isterim. Levent Hocam ile tanışmam ilk olarak televizyon ekranı sayesinde oldu sonrasında sizlerin forumda belirtmiş olduğunuz bilgiler ile kararımı verip görüşmeye gittim. Telefonla randevu günü alıp kendisiyle görüşmeye gittim. Muayenesi ücretsiz olup sizlerle telefonda aldığınız süreden çok daha fazla ilgilenip tüm sorularınıza cevap veriyor ve süreç gelişiminizin nasıl olabileceğini anlatıyor. Bunu yaparken de işin hem iyi hem kötü tarafını örneklerle gösteriyor. Yani sizlere maske takıp oynamıyor süreç gelişiminizi anlatırken tamamen bir ustalık edasıyla mesela gelişim sürecinizi 3 gün beklerken vücut yapısındaki değişikliğiyle 20 gün belki 2 ayı bulabileceğini belirtiyor. Ayrıca ben basen, popo ve üst bacak şikayetinden gitmiştim ancak kendisi çok farklı bir bakış açısıyla yaklaştı muayene esnasında sorunun popo kısmından ziyade bel kısmında olduğunu ve poponun bu yüzden büyük ve bütün durduğunu aslında bu bölgeye çalışılırsa görüntünün tamamen değişeceğini belirtti ki öyle de oldu. Levent Hocam gerçekten işini çok iyi yapan ve bunu yaparken de en büyük gücünün dürüstlük ve doğruluk olduğu bir insan. Kafamda slimlipo kararını tamamen netleştirmemde ki en büyük etkende buydu. Gelelim şimdi muayene sonrası siz doktor beyle görüştükten sonra kendisi asistanına çalışmak istediği bölgeleri iletiyor ve hangi cihazla yapılacağı konusunda size bilgi veriyor bunun özü de su lazer lipoliz bütün bir işlem olup bunun farklı parçaları mevcuttur. Bunlar smart lipo, slim lipo1 , slim lipo2 olarak ayrılır. Doktor bey muayene esnasında sizlere hangisinin daha çok etki edeceğini belirtiyor.(Örneğin bana slim lipo 1 uygulandı) Akabınınde fiyat konusu ve ameleyat tarihinize kadar asistanı sizlerle irtibat kuruyor. Doktor beyin belirtmiş olduğu bölgelerde üç cihaz içinde sizlere ayrı fiyat verip görüşme yapıyor kabul edersiniz amelayatınız için gün belirliyor. Aynı şekilde asistanı da sizleri dinleyip tüm sorunlarınıza ve sorularınıza ayrıca hassasiyet gösteriyor.
Ben bu cumartesi ameleyat oldum. İçimde Levent Hocama güven olduğu için hiç korku yoktu. Öncelikle ekibi gerçekten muthıs herbırı sanki özenle seçilmiş insanlar bunları tum ıctenlığımle soyluyorum. Amacım kesinlikle reklam yapmak değil doğru bilgilendirmek ve benım gibi hayatında mutluluk yaratan bir olayı düşünenler için ornek olmaktır. Şimdi ameleyat esnasına gelelim hemşire hanım geliyor ve sizlere odanızı gösterip amelayat ustunuzu gıymenıze yardımcı oluyor. Ardından doktor bey gelıp bölge cızımlerını yapıyor ve resım cekıyor. Onun hemen sonrasında anestezı uzmanı gelıp sedasyon ve lokal anestesı konusunda bılgılendıme yapıyor ve kabulunuzle uygulama gerceklestırıyor. Sonra sızı sandalyenize bındırıp amelayathaneye alıyorlar.Kesinlikle baygın degılsınız kafanız hafıf dumanlı :) Islemı hıssetmıyorsunuz sadece lokal uygulanırken ıgne batmaları oluyor ben amelayatı gülere gecırdım cok keyıflıydı :) İşlem bitiyor ve doktor bey elınde yağ kutularıyla yanınıza geliyor o an ben ne yapmusum bu zamana kadar dıyorsunuz:) 3 litreye yakın yag cıktı benden duşunun . Hemen sonrasında sizi sargıya alıyorlar mumlayanıyorsunuz ıyıce sarıldıktan sonra korse gecılıyor ustune bu arada amellayata ac gıtmenız gerekiyor bır gun oncesınden 12den ıtıbaren su bıle ıcmıyorsunuz amelayat sonrası açlık vurmuştu bana ağrıdan zıyade hemen kahvaltılık bırseyler getırdıler bır saat kadar uzandım ve tekrar hemsıre hanımın yardımıyla gıyınıp cıkısımı yaptım eve geldıgımde dırek uyudum agrı hıssetmedım ancak aksam saatlerınde hamlama agırısı vurdu sargılardan dolayı olan basınç netıcesınde de cok fazla hareket edemedim genelde uzanarak gecırdım bu bir gun surdu kı agrı kesıcı yazdıklarından ağrınız sıddetlenmıyor. 2 gun sonra sargılarımın açılma aşaması geldı ve açıldığında sonuç mukemeldi. KEndim bile inanamadım. Masallah 3 gunum ve odem olmasna rağmen sonuç müthiş . Çok şükür Rabbime. Psikolojik bulanımım bitti. Gülümseyerek bakıyorum herbırseye Levent Hocam ve ekibi gerçekten harikalar. 1 ay sonra kontrolüm olacak ve ine yazacağım sizlere.

merhaba Carla,
geçtiğimiz cmt ben de coşkun bey e basen bölgemden slimlipo ameliyatı oldum. 1.8 lt yağ çekildiğini belirtti bana. 6.günümdeyim bugün. yalnız bandajlar çıktığında hiçbir fark göremeyince biraz panik oldum doğrusu. gelişme süresinde vücudun nasıl şekillendi bilgilendirirsen çok sevinirim.

Arkadaşlar, burda ki yorumların cogu reklam amaçlıdır.Aldanmayın lütfen. Ben diz ve basen bölgemden 2 yıl önce işlem yaptırdım, mucize gerçekleşmiyor , abartıldıgı gibi büyük değişimler olmuyor. dileyenlere özelden bilgi verebilirim.

merhabalar ben Şeyda Ardıç.Lazerle burun ameliyatı olur mu demeyin evet oluyor :) coşkun beyin ülkemize getirdiği bu yöntemden daha önce coşkun beyde ameliyat olan bir arkadaşım vasıtasıyla haberdar oldum.sağolsun bir randevu ayarladı ve ben en ince ayrıtısıyla dünyanın en beyefendi doktoru olan coşkun bey hastanesinde bana zamanını ayırarak burun estetği hakkında bilgi verdi.kafamda hiçbir soru işareti kalmamıştı !iyileşme süresinin 8 günü geçmeyeceğini ve yüzümde herhangi bir morluk ve şişkinilk olmayacağını anlattı.bu bana mantıklı geldi çünkü çalışan bir bayan olduğum için zaman benim için önemliydi.öyle de oldu 23 nisan da olduğum ameliyatım sonrası yüzümde herhangi bir morluk ve şişlik olmamıştı.6 gün sonra bandajlarım çıkınca da coşkun beyin sihirli parmakları sayesinde doğal ve güzel sağlıklı bir burun benim oldu. şimdi hem çok güzel ve rahat nefes alabiliyorum.lazerle burun estetiği olmanın avantajlarından faydalanıyorum.kırıp dökülerek yapılan ağır ameliyatlar artık geçmişte kaldı.ben Dr.coşkun levent Taşçı beyin yaptığı lazerle burun ameliyatından 2 saat sonra evime gittim.şiddetle tavsiye ediyorum ! aklınıza gelen tüm sorulaı cevaplayabilirm.
Fiyat ne kadar ? Teşekkürler

Burun ameliyatım öncesi o kadar çok okudum ki bu sitede yer alan deneyim ve düşünceleri... (örnek verilen doktorlar olsun yaşananlar olsun.. ) şimdi sıra bende burun ameliyatı yaşamış ve deneyim kazanmış biri olarak. düşündüklerimi gerçekliğiyle sunmak benim bu siteye olan borcum diye düşündüm ve sonunda üye oldum. merak ettiklerinizi çok net biliyorum. dr Coşkun Levent Taşçı'nın muayane ücreti almadığını, ameliyat fiyatlandrmalarını, superplastın görünüşünü, ordaki çalışanların ilgisini, temizliğini falan anlatmayacagım! bundan cok daha önemli olan şeyler var bence. şöyle başlayayım; çocukken darbe aldığım burnumun şeklinin değişmesi ve kemer dediğimiz bir çıkıntının oluşması yaşım ilerledikçe hoşuma gitmemeye başlamıştı fakat ameliyat geçirmek benim için korkutucu, iyi yapılamaz gelirdi. çünkü hem var olan simamı gülüşümü kaybetmek istemiyordum hem de o bana ait olmayan kemer denilen çıkıntı burnumun tepesinde olsun istemiyordum. derken 25 yasımda cesaretimi toplayıp onur erola gittim fakat korkup yine bu fikrimi terkettim.çünkü güvenemedim. daha sonra tekrar karar verdim doktor aramaya ve nişanlım sayesinde doktorum olan Coşkun Levent Taşçı (superplast) karşında buldum kendimi. bana ilk söylediği şey burun hakkında ne öğrenmek istersin ? oturdu kağıtta burun çizip iç fonksyonlarını, görevlerini, burun yapısını detaylı açıklayarak, doktorların yaptıgı standart burun ameliyatları ile kendi lazer tekniği kullanılarak nasıl bir ameliyat geçirildiğini aşama aşama anlattı ve fotograflarla sundu. burun ameliyatımın çok basit oldugunu, kendi lazer teknikleriyle agrısız sızısız olacagını ve simamın, burun ucumun değişmeyecegne kadar garanti ettiğini, ameliyat sonrasnın 2. gunu az morluk ve şişlik olacagını, tampon olmayacagını ve ameliyattan cıkar cıkmaz asla agrı hiisetmeyeceğimin aksine ağrısız varla yok arası bir yanık hissi olacagını, sıkıntı yaşarsam 7/24 kendisine ulaşabilecegimi,ameliyatımın 5.gunu üst bantın çıkarılacagını ve işe gidebilecegimi, ameliyat sonrasından 2-4 saat sonrası eve gidebilecegimi, ameliyat sonrasında kimsenin burun estetiği geçirdiğimi anlamayacagını sadece sana bi güzellik gelmiş diyecekler demesini ve kaşıntı ilaçlarıma kadar tüm ayrıntıları anlatması bana aradığım GÜVENi verdi. artık şüphesiz ve korkusuz emindim doktorumdan ve inanın bana harfiyen söylediklerini yaşadım. ara ara kontrollere gidiyorum çnkü asla ameliyat sonrası sizi kendi halinize bırakmıyor, hastalaryla çok ilgili alakalı doktor olması içinden gelen birşey diye düşünüyorum çok mütavazi ve çok ii bir dinleyici çnkü mutlu olmanız onun için çok önemli.23 kasım2013 te ameliyat oldum ve bugun 31 ocak 2014 gün geçtikçe burnum daha da güzelleşiyor ve oturuyor. ben size doktor çekişmesi ya da onun burnu bunun burnu şu ünlü bu ünlü örnekleri dışında çok daha önemli olan düşüncemi aktarmak istedm. umarım yararlı olabilmişimdir doktoruma teşekkürler :nazar:
Güzel haberini almak sevindirici. Cok sevindim canım .

merhaba arkadaşlar, uzun zamandır giremiyorum.. ilk yazılarımda dr. Levent Coşkun TAŞÇI ıya geçirdiğim operasyonlarımı paylaşmıştım. memnuniyetimi sık sık dile getirmiştim.. tecrübelerimi sizlerle paylaşmıştım.. ancak gerçek sonucu ilerleyen zamanlarda çıkacağını söyleyenler olmuş ve ben yardımcı olmaya çalışırken benden sonrakilere, kimi acımasızca eleştirmişti ..
şuanda meme küçültme ameliyatımın üzerinden 15 ay, bel ve karın slimlipo üzerinden11 ay, ve burun ameliyatım üzeinden 9 ay geçti.. ben hala her sabah Coşkun Levent TAŞÇIya dua ederek yataktan kalkıyorum.. söyleye bileceğim tek şey, Allah tuttuğunu altın etsin inşallah.. yemin ediyorum beni baştan yarattı ve bir Allahın kulu bende estetik bir müdahale olduğunu anlamıyor..
umarım yeni ameliyat olmak isteyen arkadaşlar varsa, bir kez olsun görüşmeden karar vermesinler.. herkese benim gibi başarılı ameliyatlar dilerim..
Nasıl yazılıyordu unutmuşum . Demin yanlış yere yazdım sanıyorum. Güzel haberini almak sevindirici. Cok sevindim canım. Kendine iyi bak . Mutlu ömürler .

Selam canlar!
Birkacgundur popo buyutme ameliyatini arastiriyorum. Benim ince Sekilli ve uzun bacaklarim olmasina ragmen az bir simidim ve birazda sirtta fazlam var. kuyruk sokunumda o kadar duzki popom cok basik. 1.70 boy, 57 kiloyun. Aslinda ideal kiloyum ve disaridan oyle cok bir fark asla belli olmuyor ama ben kendimi dar elbiselerde gorebilmek o kadar cok isterimkii! herneyse burasi cikti karsima butun yorumlari okudum icim baya rahatlari su yag transferi konusunda. Yurtdisinda yasadigim icin bugun Levent hocaya email attim yazin gorusmek adina. aranizda popoya yag transfer edenlerin durumlari nelerdir? popoda buyume veya diklesme bellimi? Aranizdan hic kas arasina yerlestirilen popo silikonu yapan varmi? Simdiden tesekkurler cevaplar icin

Alper Tuncel ve Levent Coskun Tasci arasinda gidip geliyorum? Ikisiylede gorusmus arkadaslarim deneyimlerini yazarsa cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Merhaba.
Levent beyde 12 mart 2016 da karın germe ameliyatı oldum. Tüm karın bölgeme slimlipo 2 yapıldı. Üst karına endeskopik kas onarımı yapıldı. Alt karından da deri çıkarılıp, gerildi. Göbek deliğim yeniden oluşturuldu.
Levent beyle operasyon öncesi görüşmem, ameliyat hazırlığı, hastane süreci gayet iyi ve sorunsuz geçti. Ameliyat acıbademde genel anasteziyle gerçekleşti. Levent bey kaç kere geldi gitti, ilgilendi. Ameliyat sonrası da klasik germelere göre daha kolay geçti.
Şu anda 3 haftayı doldurdum. Henüz tam sonucu göremedim çünkü çok ödem var. Ameliyat izim henüz iyileşmedi, kabuklu. Göbek deliğim de iyileşme sürecinde. Ameliyatım ve sonrasındaki sürecimle ilgi karın germe topiğinde daha detaylı paylaşımlarım oldu. Merak eden varsa ordan okuyabilir.
Levent bey 2 ayda ödemlerin büyük ölçüde gideceğini , göbek deliğimin iyileşeceğini ve karnımın, belimin şeklinin belli olacağını söyledi.
Gelişmeleri ve sonucu ilerleyen zamanlarda yine yazarım.
Benim gibi levent beyde karın germe ameliyatı olanlar varsa konuşmak isterim.

Son düzenleme:
Küçüklügümden beri vücudumun üst kısmı ile alt kısmı arasında çok büyük orantısızlık söz konusu idi. Kalça, basen ve bacak bölgelerinden sıkıntılı olan biriydim. Sürekli spor ve diyet yaparak basen ve bacaklarımı inceltmeye çalıştım. Ancak ne kadar kilo verirsem de üst kısmım çok ince olduğundan dolayı hiçbir zaman istediğim neticeye ulaşamadım. Liposuction ve lazer lipoliz gibi işlemleri araştırmaya başladım. Benim için yeni umut kaynakları bunlar olmuştu. Yaptığım araştırmalar neticesinde Superplast'ın kurucularından olan Dr.Levent Taşçının isminin gerek internet sitelerinde gerek de sağlık dergilerinde hatrı sayılır şekilde pozitif yorumlanması ilk adımı atmamda olanak sagladı. Çok geçmeden randevu alarak kendisiyle tanıştım. İlk görüşmemde lazer lipoliz hakkındaki bilgileri çeşitli resim ve örneklerle detaylı bir şekilde anlattı.Kendisinin mesleğini cok sevmesi ve karşısındaki kişiyi ciddi bir şekilde kaile aldığını gördüm.Kafamdaki tüm olumlu olumsuz sorulara bıkmadan cevap verdi. Özellikle karşısındaki kişiyi ticari bir mal gibi görmemesi, hoşgörülü sevecen adeta bir doktordan çok hastalarına bir dost gibi yaklaşması benim çok fazla düşünmeden lazer lipoliz operasyonu günü almamı sağladı. Nisan 2014'te basen ve kalça bölgelerimden operasyon gerçekleşti. Operasyon günü sabah saat 7de Superplasta gittim. Gerek doktorum Levent Taşçı gerekse asistanı Esra Hanım herzaman oldugu gibi güleryüzle karşıladılar.Beni odama aldılar. Ameliyat kıyafetlerimi giyindikten sonra doktorum önce bacaklarımın resmini çekti. Lazer lipoliz yapılacak yerleri kalemle çizerek beni bilgilendirdi. Daha sonra ameliyathaneye çıktık. Genel anestezi almadım. Operasyon esnasında stres verici bir konum yoktu. Hatta doktorum beni rahatlatmak için yer yer benimle konuşuyordu. İşlem yaklaşık olarak 1 saat sürdü. İşlem esnasında kesinlikle hiçbir şey hissetmedim. İşlemden sonra bacaklarımı sargılayıp bana bir korse giydirip beni odama aldılar. Kendimi çok iyi hissediyordum. 1 saat istirahat ve kahvaltıdan sonra doktorumla görüşerek yürüyerek eve gittim. 3 gün boyunca yıkanmadan bacaklarım sargılı ve korseli idi. Ama kesinlikle iş yapmama engel olmadı. 3 gün sonra sargılarımın açılması için tekrar Superplast'a gittim. Doktorum resimlerimi çekti ve 6 ay içerisindeki olması gereken tüm ihtimalleri izah etti. Bundan sonra ılk 2 kontrolüm 1 ay arayla ve son kontrolüm 3 ay sonra yapıldı.Operasyon gününden son kontrol gününe 5 ay geçmişti. Basen ve kalça bölgelerimde inanılmaz bir değişim oldu. Neredeyse iki beden küçülmüştüm. Yine altını çizmek isterim ki Dr. Levent Taşçının işinde fark yaratmasının ana nedeni bilgisi, iş disiplini, sorumluluk görevi dışında sevecen ve cana yakın bir doktor olup karşısındakine sonsuz bir güven vermesidir. Bu yaşadığım süreçte kendisinin söylediği herşey normal seyrinde gerçekleşmiştir. Kesinlikle aldatmaca veya abartı olmamıştır. Operasyondan o kadar olumlu bir cevap almıştım ki bu sefer bacağımın ön kısmı ve alt bacak bölgelerinden de bir fikir almak için tekrar Dr. Levet Taşçıya gittim. ve yeni bir operasyon günü daha aldım. Kasım 2014'te aynı şartlar altında tekrar bir operasyon geçirdim. Bugun operasyondan sonraki 3. günüm. 5 saat önce doktorum sargılarımı çıkardı. Ve yine bir Levent Taşçı kalasiği yaşadım. 3. günüm olmasına rağmen sonuç gözle görülebilir şekilde mükemmeldi. Artık bekleme zamanı. 3 ay sonra bütün ödemlerşm gidecek. Yeni vücudumu sabırsızlıkla bekliyorum.

Siz sevgili okuyucular istediğiniz doktordan bilgi almak ve istediğiniz doktora operasyon yaptırmak en doğal hakkınız. Yukardaki satırları içtenlikle yazdım. Yazmayabilirdim de . Amacım burada insanlara yardımcı olmak, korkularını bir nebze olsun hafifletmekti. Sizler de lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorsanız Dr. Levent Taşçıyla fikir alışverişi yapmadan karar vermeyin derim.

Başta doktorum Levent Taşçıya, asistanı Esra Hanıma ve tüm Superplast çalışanlarına gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
Küçüklügümden beri vücudumun üst kısmı ile alt kısmı arasında çok büyük orantısızlık söz konusu idi. Kalça, basen ve bacak bölgelerinden sıkıntılı olan biriydim. Sürekli spor ve diyet yaparak basen ve bacaklarımı inceltmeye çalıştım. Ancak ne kadar kilo verirsem de üst kısmım çok ince olduğundan dolayı hiçbir zaman istediğim neticeye ulaşamadım. Liposuction ve lazer lipoliz gibi işlemleri araştırmaya başladım. Benim için yeni umut kaynakları bunlar olmuştu. Yaptığım araştırmalar neticesinde Superplast'ın kurucularından olan Dr.Levent Taşçının isminin gerek internet sitelerinde gerek de sağlık dergilerinde hatrı sayılır şekilde pozitif yorumlanması ilk adımı atmamda olanak sagladı. Çok geçmeden randevu alarak kendisiyle tanıştım. İlk görüşmemde lazer lipoliz hakkındaki bilgileri çeşitli resim ve örneklerle detaylı bir şekilde anlattı.Kendisinin mesleğini cok sevmesi ve karşısındaki kişiyi ciddi bir şekilde kaile aldığını gördüm.Kafamdaki tüm olumlu olumsuz sorulara bıkmadan cevap verdi. Özellikle karşısındaki kişiyi ticari bir mal gibi görmemesi, hoşgörülü sevecen adeta bir doktordan çok hastalarına bir dost gibi yaklaşması benim çok fazla düşünmeden lazer lipoliz operasyonu günü almamı sağladı. Nisan 2014'te basen ve kalça bölgelerimden operasyon gerçekleşti. Operasyon günü sabah saat 7de Superplasta gittim. Gerek doktorum Levent Taşçı gerekse asistanı Esra Hanım herzaman oldugu gibi güleryüzle karşıladılar.Beni odama aldılar. Ameliyat kıyafetlerimi giyindikten sonra doktorum önce bacaklarımın resmini çekti. Lazer lipoliz yapılacak yerleri kalemle çizerek beni bilgilendirdi. Daha sonra ameliyathaneye çıktık. Genel anestezi almadım. Operasyon esnasında stres verici bir konum yoktu. Hatta doktorum beni rahatlatmak için yer yer benimle konuşuyordu. İşlem yaklaşık olarak 1 saat sürdü. İşlem esnasında kesinlikle hiçbir şey hissetmedim. İşlemden sonra bacaklarımı sargılayıp bana bir korse giydirip beni odama aldılar. Kendimi çok iyi hissediyordum. 1 saat istirahat ve kahvaltıdan sonra doktorumla görüşerek yürüyerek eve gittim. 3 gün boyunca yıkanmadan bacaklarım sargılı ve korseli idi. Ama kesinlikle iş yapmama engel olmadı. 3 gün sonra sargılarımın açılması için tekrar Superplast'a gittim. Doktorum resimlerimi çekti ve 6 ay içerisindeki olması gereken tüm ihtimalleri izah etti. Bundan sonra ılk 2 kontrolüm 1 ay arayla ve son kontrolüm 3 ay sonra yapıldı.Operasyon gününden son kontrol gününe 5 ay geçmişti. Basen ve kalça bölgelerimde inanılmaz bir değişim oldu. Neredeyse iki beden küçülmüştüm. Yine altını çizmek isterim ki Dr. Levent Taşçının işinde fark yaratmasının ana nedeni bilgisi, iş disiplini, sorumluluk görevi dışında sevecen ve cana yakın bir doktor olup karşısındakine sonsuz bir güven vermesidir. Bu yaşadığım süreçte kendisinin söylediği herşey normal seyrinde gerçekleşmiştir. Kesinlikle aldatmaca veya abartı olmamıştır. Operasyondan o kadar olumlu bir cevap almıştım ki bu sefer bacağımın ön kısmı ve alt bacak bölgelerinden de bir fikir almak için tekrar Dr. Levet Taşçıya gittim. ve yeni bir operasyon günü daha aldım. Kasım 2014'te aynı şartlar altında tekrar bir operasyon geçirdim. Bugun operasyondan sonraki 3. günüm. 5 saat önce doktorum sargılarımı çıkardı. Ve yine bir Levent Taşçı kalasiği yaşadım. 3. günüm olmasına rağmen sonuç gözle görülebilir şekilde mükemmeldi. Artık bekleme zamanı. 3 ay sonra bütün ödemlerşm gidecek. Yeni vücudumu sabırsızlıkla bekliyorum.

Siz sevgili okuyucular istediğiniz doktordan bilgi almak ve istediğiniz doktora operasyon yaptırmak en doğal hakkınız. Yukardaki satırları içtenlikle yazdım. Yazmayabilirdim de . Amacım burada insanlara yardımcı olmak, korkularını bir nebze olsun hafifletmekti. Sizler de lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorsanız Dr. Levent Taşçıyla fikir alışverişi yapmadan karar vermeyin derim.

Başta doktorum Levent Taşçıya, asistanı Esra Hanıma ve tüm Superplast çalışanlarına gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
fiyat bilgisi vermeniz mümkün mü ?

Merhabalar, ben daha çok liposuction topiğinde tecrübelerimi paylaşmıştım sizin içinde özet geçmeye çalışayım. Ben 2012 yılı nisan ayında lazer lipo ameliyatı oldum. Boyum 1,62 kilom maksimum 61'e kadar çıkmıştı ameliyat öncesi. 38 bedendim hatta 40 bedeni zorluyordum. Ameliyata karar vermeden önce kavitasyon v.s yaptırdım hatta 55 kiloya kadar düştüm ama görüntüme yansıyan fazla bir şey olmadı. Yerleşen yağlar bir türlü gitmedi. Benim özellikle karın bel ve yan simitlerde toplanmıştı yağlar. Sonrasında lazer lipoya karar verdim. Ben başka dr'da oldum ameliyatı, 5 ltr'ye yakın yağ alındı. Ameliyat öncesi yine biraz rejim yapmıştım 58 kiloyla girdim ameliyata. Bu ameliyatın bana çok faydası oldu. aradan 2 sene gibi bir zaman geçti şu an 51 kiloyum ve 36 bedenim hatta zaman zaman 34 beden pantolonlar aldığımda oluyor...Kilom boyuma göre ideal olmasına rağmen bayağı zayıf görünüyorum. Çevremden de çok zayıfladığıma dair her daim yorum alıyorum. Size de kesinlikle tavsiye ederim. Normalde boyunuza göre çok zayıfsınız aslında. Bu durumda sizden yüksek oranda yağ almayacaklardır problemli bölgelere biraz rötuş yapıldığı taktirde yeterli olur ve güzel de sonuç alırsınız ekstra kilo vermenize gerek yok bence. Ayrıca sizin iyileşmeniz ve sonuç almanız da daha hızlı olacaktır. Ben memnun kalacağınızı düşünüyorum. Doktorunuz da bu konuda öncü gelem isimlerden bence yaptırın derim.
doktorunuzun ismini ve ne kadara malolduğunu öğrenebilir miyim ? teşekkürler :)

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra yine bu konu üzerine yoğunlaştımGüncel fiyatlar nedir. Slim lipo 1-2 diye bişi çıkmış bu nedir. Bizim zamqnımızda sadece slim lipo vardı da Ben o zmn karın bel yaptırmıştım
Geçmiş işlemle ilgili söyleyec ğim mucize gerçekleşmiyor ama bariz fark var. İyiki yaptırmışım diyebiliyorum hala(Msj kutumda resim isteyenler olmuş ncak saklamadım o resimler artık yok malesef. )

ben de gittim bilgi aldim. cok fena ucmus fiyatlar ya inanamadim. her bolge icin 6sar 6 sar artiyo fiyatlar. eskiden tek fiyatla pek cok bolge yapiliyordu. hevesimiz kursagimizda kaldi yani sonuc olarak.

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra yine bu konu üzerine yoğunlaştımGüncel fiyatlar nedir. Slim lipo 1-2 diye bişi çıkmış bu nedir. Bizim zamqnımızda sadece slim lipo vardı da Ben o zmn karın bel yaptırmıştım
Geçmiş işlemle ilgili söyleyec ğim mucize gerçekleşmiyor ama bariz fark var. İyiki yaptırmışım diyebiliyorum hala(Msj kutumda resim isteyenler olmuş ncak saklamadım o resimler artık yok malesef. )
Merhaba Anika bende ayni islemleri dusunuyorum fakat beni en cok endiselendiren tarafi bu islemin ileride herhangi bir yan etkisinin cikmasi. Siz bir ara kemik erimesi riskinin olduguna dair bir birseyler duydugunuzu soylemistiniz. Bununla ilgili bir arastirma yaptinizmi acaba? Yada tesler yaptirdinizmi?Tesekkur ederim. Umarim hala sonuctan memnunsunuzdur.

Merhaba,
Saniyorum, 2013 yilinda kendisine gidi bolgesinden lazerlipo oldum. Fakat maalesef 2 yil icerisinde yuzum ozellikle gidi ve yanak bolgesi tamamen sarkti. Daha sonra gittigimde ancak yuz germesi ile duzelecegini fakat bunun icin de yasimin genc oldugunu soyledi. Su anda yuz germe icin basarili doktor ariyorum.Cengiz Acikel, Ahmet Karacalar, Murat Turegun ve Ercan Karacaoglu gibi isimleri dusunuyorum. Onerilerinizi sabirsizlikla bekliyorum.

Merhaba,
Saniyorum, 2013 yilinda kendisine gidi bolgesinden lazerlipo oldum. Fakat maalesef 2 yil icerisinde yuzum ozellikle gidi ve yanak bolgesi tamamen sarkti. Daha sonra gittigimde ancak yuz germesi ile duzelecegini fakat bunun icin de yasimin genc oldugunu soyledi. Su anda yuz germe icin basarili doktor ariyorum.Cengiz Acikel, Ahmet Karacalar, Murat Turegun ve Ercan Karacaoglu gibi isimleri dusunuyorum. Onerilerinizi sabirsizlikla bekliyorum.
Ben doktor buldum için çok rahat nedense Eylül'de yaptıracağım inşallah ama yaptırdıktan sonra size tavsiye edeyim.

X