Op.Dr. Jale Gürlüler

işallah hayırlı doğumlar olur ..allah sağlıcakla kavuştursun sizi canım....
ee şimdi nuray sözeriyemi gidiyorsun kım takibini yapıyor????
buarada nevin özsaraçıda anlatırmısın nasıl muayenesi??????ilgileniyormu cidden yoksa hemen paldır küldür hızlı hızlımı geçiyor yoğun olduğu için.....biraz bilgi verirsen çok sevinirim

evt ben ahmet yılmaza gidiyordum gerçekten çok ii bir doktor ama eşim bayan olsun diye bi takıntısı başladı ya önceden gittiğim doktoru bıraktırdı bana valla ...ama bu gidişle yine dönüş yapacağım galibaa....eşimde anlayacak bunu zaten oda benle jımere birkaçkez geldi pekte beğenmedi aslında bu cuma yine onu götüreceğim bidaha görsün...

evt ben ahmet yılmaza gidiyordum gerçekten çok ii bir doktor ama eşim bayan olsun diye bi takıntısı başladı ya önceden gittiğim doktoru bıraktırdı bana valla ...ama bu gidişle yine dönüş yapacağım galibaa....eşimde anlayacak bunu zaten oda benle jımere birkaçkez geldi pekte beğenmedi aslında bu cuma yine onu götüreceğim bidaha görsün...

canım eşine uygun bir dille anlat bence. onlar doktor ve kesinlikle sana hasta gözüyle bakar. ve ahmet yılmaz çok kibar biri. seni incitecek diye ödü koparmış gibi bir hali var. özer bey çok daha tecrübeli, rahatve sakin biri. benim gibi aşırı panik birinin bile içi rahat ediyordu sayesinde.
zaten gebelik takipleri karından yapılıyor. eşin de yanında olur. bayan hemşire de oluyor zaten bence ahmet yılmaza geri dön sen. zübeydehanımı düşünürsen de kesinlikle özer kutlu derim.
benim eşim de tam tersi ilk başlarda ben de bayan doktora gidiyordum ve kesinlikle erkek doktora muayne olamam diyordum. ama ilk bebeğimi kaybedince fikirlerim değişti. eşim de doktorun erkeği bayanı olmaz. bu sefer de erkek dr a gidelim dedi.
bu işlerde moral çok önemli. her doktordan çıkışta moralin bozuk oluyorsa, stres yapıyorsan bayan diye ısrar etmenin anlamı yok. ahmet beye birkaç kez muayne oldum, o zaman hamile değildim. hatta kendisi bana rahim filmi de çekmişti. ama bayan doktorla kesinlikle kıyaslanamayacak kadar nezaketle ve özenle.

işallah hayırlı doğumlar olur ..allah sağlıcakla kavuştursun sizi canım....
ee şimdi nuray sözeriyemi gidiyorsun kım takibini yapıyor????
buarada nevin özsaraçıda anlatırmısın nasıl muayenesi??????ilgileniyormu cidden yoksa hemen paldır küldür hızlı hızlımı geçiyor yoğun olduğu için.....biraz bilgi verirsen çok sevinirim

evet canım, nuray hanıma gidiyorum. ilk oğlumda da o takip etmişti beni. zaten 12 senelik doktorum.

ama geçen sene başka arayış içine girince gitmiştim nevin hanıma. nevin hanıma hamilelik takibi için gitmedim, öncesiydi. bu doktorların hepsi paldır küldür çalışıyor zaten. ama güler yüzlüydü.

seninde hamileliğin iyice ilerlemeden aklındaki doktorları deneyip acil karar ver canım. hamileliğinin ileri zamanlarında gidincede bozuluyorlar.

canım eşine uygun bir dille anlat bence. onlar doktor ve kesinlikle sana hasta gözüyle bakar. ve ahmet yılmaz çok kibar biri. seni incitecek diye ödü koparmış gibi bir hali var. özer bey çok daha tecrübeli, rahatve sakin biri. benim gibi aşırı panik birinin bile içi rahat ediyordu sayesinde.
zaten gebelik takipleri karından yapılıyor. eşin de yanında olur. bayan hemşire de oluyor zaten bence ahmet yılmaza geri dön sen. zübeydehanımı düşünürsen de kesinlikle özer kutlu derim.
benim eşim de tam tersi ilk başlarda ben de bayan doktora gidiyordum ve kesinlikle erkek doktora muayne olamam diyordum. ama ilk bebeğimi kaybedince fikirlerim değişti. eşim de doktorun erkeği bayanı olmaz. bu sefer de erkek dr a gidelim dedi.
bu işlerde moral çok önemli. her doktordan çıkışta moralin bozuk oluyorsa, stres yapıyorsan bayan diye ısrar etmenin anlamı yok. ahmet beye birkaç kez muayne oldum, o zaman hamile değildim. hatta kendisi bana rahim filmi de çekmişti. ama bayan doktorla kesinlikle kıyaslanamayacak kadar nezaketle ve özenle.

canım senide tebrik ederim. bebeğini almışsın kucağına. darısı başımıza inşallah.a.s.

Ha bir de doktorlara bir takım yanlışlıklar yapıldığında neden böyle oldu diye sorduğunuzda, "hastane zor durumda çalışanlar altı yedi aydır paralarını alamadılar, özveriyle çalışıyorlar, mazur görün" gibi cevaplar veriyorlar. Yahu ben paramı tıkır tıkır veriyorum, siz doktorlar paranızı tıkır tıkır alıyorsunuz, çalışanlarınıza paralarını veremiyorsanız benim suçum ne? Zaten şu "paralarını alamıyorlar" lafı da hastanenin yanlış yaptığı tüm işler için esaslı bir mazeret olmuş. Aslıda akadaşın dediği gibi sadece bayan doktor olmanın ekmeğini yiyiyorlar.

bunu özel hastanelerde mi söylüyorlar. şok oldum.:1shok:

evet canım, nuray hanıma gidiyorum. ilk oğlumda da o takip etmişti beni. zaten 12 senelik doktorum.

ama geçen sene başka arayış içine girince gitmiştim nevin hanıma. nevin hanıma hamilelik takibi için gitmedim, öncesiydi. bu doktorların hepsi paldır küldür çalışıyor zaten. ama güler yüzlüydü.

seninde hamileliğin iyice ilerlemeden aklındaki doktorları deneyip acil karar ver canım. hamileliğinin ileri zamanlarında gidincede bozuluyorlar.

bende biran önce karar verme derdindeyim vallahi yaa...bunlar neden böyle hiç anlamadım vallahi..nevin hanımada gıtmem ozaman....
bide sevil paker varmış dorukta o doktoru hıc duydunmu canımcım....

tabi hasta gözüyle bakıyor yani başka bi gözle bakmıyordur adam yıllarca şey görüyo ayrıca benımkinemi kalcak)))hihihi)))))
işte öyle oldu ama arada benımkine eserler böyle bikaçgün sonra değişir fikri işallahhh....
bencede erkek doktorlar daha iyiii canım.....

tabi hasta gözüyle bakıyor yani başka bi gözle bakmıyordur adam yıllarca şey görüyo ayrıca benımkinemi kalcak)))hihihi)))))
işte öyle oldu ama arada benımkine eserler böyle bikaçgün sonra değişir fikri işallahhh....
bencede erkek doktorlar daha iyiii canım.....

canım şu açıdan söyledim yani eşin biraz kıskanç sanırım. jinekolojide hassas bir konu olunca tabi bayan tercih etmeni istiyordur. benim bir arkadaşımın eşi meme ultrasonu çektirmek için bile erkek doktora göndermiyordu kızı. sanki ne olacak. o doktor onun gibi yüzlercesini görmüştür. benim eşim kesinlikle kıskanç değil. yani bazen kıskanç olmaması beni sinir ediyor ama bu konularda da iyi oluyor tabi. ben hep eşimle gittim doktor muaynesine ama tek gidicem deseydim de umuru olmazdı. ben de arabayla beni götürsün yollarda sürünmeyeyim diye hep onunla gitmiştim.

yani demek istediğim bayanlar erkek doktorlara göre çok daha kaba. bunu bizzat yaşadım ben. gerek muayne açısından gerekse hal davranış ve sözleriyle seni daha çok incitiyorlar. o yüzden erkek doktor tercih ediyorum artık. bayanlar benim moralimi bozuyor çünkü.

Ha bir de doktorlara bir takım yanlışlıklar yapıldığında neden böyle oldu diye sorduğunuzda, "hastane zor durumda çalışanlar altı yedi aydır paralarını alamadılar, özveriyle çalışıyorlar, mazur görün" gibi cevaplar veriyorlar. Yahu ben paramı tıkır tıkır veriyorum, siz doktorlar paranızı tıkır tıkır alıyorsunuz, çalışanlarınıza paralarını veremiyorsanız benim suçum ne? Zaten şu "paralarını alamıyorlar" lafı da hastanenin yanlış yaptığı tüm işler için esaslı bir mazeret olmuş. Aslıda akadaşın dediği gibi sadece bayan doktor olmanın ekmeğini yiyiyorlar.

canım sana da çok geçmiş olsun. sen de doktor mağdurlarındansın sanırım. acı bir tecrübe atlatmışsın. Allah bir daha yaşatmasın.

yani çalışanların para alamaması sizlerin sorunu değil. sizler paranızı sayıp gitmişsiniz ve muameleye bak. utanmasalar çalışanların ücretini de siz ödeyin diyecekler. ne saçmalık yani.

erkek doktor derseeniz bülent kayhan derşm kızlar 2 arkadaşımda gitti çok memnunlar altıparmakta muayenesi var zübeydeye bağlı

bende biran önce karar verme derdindeyim vallahi yaa...bunlar neden böyle hiç anlamadım vallahi..nevin hanımada gıtmem ozaman....
bide sevil paker varmış dorukta o doktoru hıc duydunmu canımcım....

canım, dorukta duydum o doktoru ama hiç gitmedim bilmiyorum.

bir arkadaşım doruka gidiyor. sorayım bakim doktoru sevil paker mi. öyleyse bilgi alınca yazarım.

ya bir gün evde yoktum vallla ne muhabbbetler kaçırmışım napıcaz biz ya canım mutlaka cuma günü neler yaşadığını yaz olurmu benim için çok önemli bende pazartesi gitcem artık hastaneden ve dr lardan iyice soğudum ama eşim bu duruma çok kızıyor yine dr değiştircez dedi ama bende yazılanlardan bahsettim ben kapalı bir bayanım eşime sordum erkek yada bayan farkedermi diye farketmez deyince ahmer beyi düşünmeye başladım Allah banada yardım etsin çünkü daha yeniyiz ve herşeyi en iyi şekilde öğrenmek hakkkımız

Valla bir Bursalı olarak ben de takip ediyorum bu sayfayı..

Ama yukarda bir arkadaşın dediği gibi, Bursada jinekolog deyince, Jale, Melike ve Gülin geliyor herkesin aklına.

Yani bu alanda isim yapmışlar gerçekten..Herkes ilk etapta hemen onlara koşuyor ..

Ama Bursada Kadın Doğum alanında görev yapan o kadar çok başarılı doktor var ki çeşitli yerlerden duyduğum..

Mesela Bülent Kayhan..
Cenk Aşkalli..
Özer...Soyismini hatırlayamadım..

Yani diğer doktorları da değerlendirin derim madem JıMER ve doktorları genel anlamda görüntüden ibaret, Bursa büyük bir şehir, her türlü doktor ve imkanlarımız meşhur..

Ama jinokoloji alanında nedense Jale, Melike Ve Gülün üçlüsünü takıntı yapmış herkes..

Ama gidenlerin çoğunluğununda memnun kalmaması beni şaşırtıyor açıkcası..
Demekki görüntü iyi ama içi farklı...Bilemiycem..

canım, dorukta duydum o doktoru ama hiç gitmedim bilmiyorum.

bir arkadaşım doruka gidiyor. sorayım bakim doktoru sevil paker mi. öyleyse bilgi alınca yazarım.

tamam canım haber bekliyorum bide orada fatma hanım varmış galiba...bilgi alırsan ayrıntısıyla çok iyi olur valla.sağolll

Valla bir Bursalı olarak ben de takip ediyorum bu sayfayı..

Ama yukarda bir arkadaşın dediği gibi, Bursada jinekolog deyince, Jale, Melike ve Gülin geliyor herkesin aklına.

Yani bu alanda isim yapmışlar gerçekten..Herkes ilk etapta hemen onlara koşuyor ..

Ama Bursada Kadın Doğum alanında görev yapan o kadar çok başarılı doktor var ki çeşitli yerlerden duyduğum..

Mesela Bülent Kayhan..
Cenk Aşkalli..
Özer...Soyismini hatırlayamadım..

Yani diğer doktorları da değerlendirin derim madem JıMER ve doktorları genel anlamda görüntüden ibaret, Bursa büyük bir şehir, her türlü doktor ve imkanlarımız meşhur..

Ama jinokoloji alanında nedense Jale, Melike Ve Gülün üçlüsünü takıntı yapmış herkes..

Ama gidenlerin çoğunluğununda memnun kalmaması beni şaşırtıyor açıkcası..
Demekki görüntü iyi ama içi farklı...Bilemiycem..

bende onun için şaşırıyorum ya canım herkez memnun bizdemi bi sorun var anlamadım????bende buradaki memnuniyetleri okuyarak gitmeye karar vermiştim..ama resmen paldır küldür muayene ediyor ya olurmu böyle saçmalık.ben ilk kez böyle bir doktor görüyorum..daha öncede çooookkk branşta doktora gitmişizdir hemde özeldenn...hiç böyle muamele görmedim ben ..soracağın soruyu bile araya sıkıştırıyosun bu ne yaa...zaten aceleden bişi anlamayısun...
eşim için ne meşhur doktorlara gittik biz hatta hüseyin durmuşlara gittik cildiyeci.adam gece 11 lere kadar hasta bakıyor ve aşırı kalabalık..ama herşey okadar muntazam işliyordu ki ben hiçbir muayenede böyle paldır küldür hadi hadi dercesine bi acelecilikle karşılaşmadım

Son düzenleme:
Bana öyle geliyor ki baştan düzgün çalışıp isim yapıyorlar, daha sonraları da yaptıkları bu isin ekmeğini yiyiyorlar. Zaten yeteri kadar hastam var deyip özensiz davranmaya başlıyorlar. Bu üç doktoru takıntı yapma diye birşey yok. Bursa da kadın hastalıkları konusunda zaten bir iki hastane ve sınırlı sayıda bayan doktor var. Bu kişilerle ilgili yazılanları okuduğunuzda hani neredeyse kanatları eksik, yeryüzüne düşmüş melekler sanıyorsunuz ama gidip görünce sizi savsaklayan, ameliyat konusunda bile bilgiledirmeyen, paradan başka hesap yapmayan, yüzlerine sahte bir tebessüm yeleştirme gereği bile duymayan gayet kaba kişilerle karşılaşıyorsunuz. Can sıkan, can sıkmakla kalmayıp canınızı yakan, içinizi acıtan doktorlarla karşılaştırmasın Allah kimseyi.

katılıyorum canım sonuna kadar.....
açıkçası bende bunları melek sandım))))))))))))))
yani mükkemmel ilgili doktorlar gözüyle gördüm....ben ahmet yılmaza hamıle değilken kaç kez gittim adam bana bisürü anlatacak sey buldu..ki hiçbir sorunum yokken..
şimdi hamileyim hiç konuşacak bişey yok sanki.....acele acele..gereksiz konular der gibi tavırlar..

kadın doktor olarakta sühendan benderliyi tavsiye ediyorlar
jimer zaten tam oturmadı çalışanların hepsi amatör

ya bir gün evde yoktum vallla ne muhabbbetler kaçırmışım napıcaz biz ya canım mutlaka cuma günü neler yaşadığını yaz olurmu benim için çok önemli bende pazartesi gitcem artık hastaneden ve dr lardan iyice soğudum ama eşim bu duruma çok kızıyor yine dr değiştircez dedi ama bende yazılanlardan bahsettim ben kapalı bir bayanım eşime sordum erkek yada bayan farkedermi diye farketmez deyince ahmer beyi düşünmeye başladım Allah banada yardım etsin çünkü daha yeniyiz ve herşeyi en iyi şekilde öğrenmek hakkkımız

tamam canım yazarım hemen gelince...bak negüzel eşin önemli değil demiş ..bence değiştir bak gerçekten ahmet bey çok nazik kibar bir adam çok efendii ayrıca..çokta güzel anlatıyor herşeyi....buarada bide murat arslan var yine medicalde oda doçent ayrıca..onuda düşünebilirsin....bende onlara gitmek istiyorum aslında inşallah ikna ederim benimkini..cuma günü beraber gideceğiz işte ordan çıkınca artık bende eşime baskı yapıcam bak görüyosunda bu ne böyle falan filan işallah hallederim...
şimdi bide ogün gülin hanımın 1 saat ultrasonda tutacağı tutarrrr valla))))terslik bu ya hihihi))))

X