Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

kızlar iki fondoten arasında kararsız kaldım. beauty oxygen boost mu yoksa very me fondoten mi daha güzel? ben doğal gözüksün, pürüzsüz yapsın istiyorum. cildimde bir sorun yok, o yüzden kapatıcılık aramıyorum. ve hani çok ağır bir ürün de olmasın. hangisi istediğim özelliklere daha uygun sizce?

oooo benden başka hazinesi olandaaa varmşşşşş yavrum ben senden şeyi rica edicektm, ob.göz kalemleri var ya sanırsam onların herrengi var sende:KK23: bi zahmet yeşili mavisi bide prune diye mi ne rengi vardı onlar varsa koyabilirmsnnn tşk ederm şimdidenn :KK54: tam olarak tonları nsl merak ediyorumda

sahadaroba
glacıer kokusu nasıl kalıcı mı?
giordaniyi bir müşteim almıştı daha sonta gei getirdi hacı misi gibi kokuyormuş öyle söyledi.
bide o en önde ki yeşil eye liner mı bende aldım fakat süremiyorum birtürlü kolay bir yöntemi varmı sürmenin proplem bendemi eyelinerdamı anlamadım :KK1:

eyelinerı evde olduğun zmnlar kendin sürmye çalış cnm, bikaç denemeden sonra rahatlıkla kullabilirsn:21:

kızlar iki fondoten arasında kararsız kaldım. beauty oxygen boost mu yoksa very me fondoten mi daha güzel? ben doğal gözüksün, pürüzsüz yapsın istiyorum. cildimde bir sorun yok, o yüzden kapatıcılık aramıyorum. ve hani çok ağır bir ürün de olmasın. hangisi istediğim özelliklere daha uygun sizce?

eğer ciltte fazla kusurun yoksa dediğin gibi ağır bişeye gerek yok, kapatıcılık özelliği fazla olmasın nemlendrsn vs dersen, very me olablr ama hiç kullanmadm nsldır, benim cilt yağlı olduğu için ob.matte kontrol kullanıyrm, bunun normal ciltler içinde bi çeşidi vardı tam adını hatırlayamadm o da olabilir:KK6:

Son düzenleme:
oooo benden başka hazinesi olandaaa varmşşşşş yavrum ben senden şeyi rica edicektm, ob.göz kalemleri var ya sanırsam onların herrengi var sende:KK23: bi zahmet yeşili mavisi bide prune diye mi ne rengi vardı onlar varsa koyabilirmsnnn tşk ederm şimdidenn :KK54: tam olarak tonları nsl merak ediyorumda

evet canım hazinem bol görüyorsun ki :82: ya daha vardı da ayıp olur diye koymadım :KK60: onlar da aksesuar çoğu.çanta,takı falan yani.evet her rengini almıştım o kalemlerin.renkleri çok canlı.beğendim hepsini :) dur koyayım istediklerini.

Eklentiler

• $ggg.jpg
    $ggg.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 77

evet canım hazinem bol görüyorsun ki :82: ya daha vardı da ayıp olur diye koymadım :KK60: onlar da aksesuar çoğu.çanta,takı falan yani.evet her rengini almıştım o kalemlerin.renkleri çok canlı.beğendim hepsini :) dur koyayım istediklerini.

tşk edermmm:KK71: mavisi sanki çok parlak duruyo ama yeşili ve mor tonu güzell sevdimmm:KK9: bu arada yeni katalogta onların asansörlü kalemleri çıktı:KK24:

Arkadaşlar merhaba size bi sorum olacak beni aydınlatırsanız sevinirim. Reklamlarda çıkan yeni bi ruj var süper derecede parlak ve mükemmel görünüyor gerçektende öyle mi acaba?

Arkadaşlar merhaba size bi sorum olacak beni aydınlatırsanız sevinirim. Reklamlarda çıkan yeni bi ruj var süper derecede parlak ve mükemmel görünüyor gerçektende öyle mi acaba?

canım sorunu diğer başlıkta yazarsan cevap alabilirsin.burada sadece resimli ürün tanıtımı yapılmaktadır :)

canım böyle mühim yerlerin temizliğinde oriflame den ziyade bu konuda uzman firmaların ürünlerini kullanmanı öneririm,Sebamed vs.Fiyatları da çok farklı değil.

aslında doğru ancak oriflame'in ürünlerine biraz güvencem olduğu için öğrenmek istedim cnm..
Tabikide doktor tavsiyesinde kullanılmalı ancak katalogta pek güzel duruyorlar sormadan edemedim :emir_bebek:

Sonunda bende oriflame ile bugün tanışmış bulunmaktayımmm..Siparişlerimi aldım ve hemen resmini çektim..
9017.jpg

Soldan sağa doğru başlıyacak olursam very me renkli nemlendiriciyi çok beğendim..yorumda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim..Kokusu harika,çok hafif ama yüze güzel bir renk veriyor..renk tonu bozuklukları için birebir görünüyor..
milk&honey vücut losyonunun kokusu aynı hanımeli gibi ben çok beğendim bir daha alırmıyım kesinlikle evet..Aynı şekilde sabununu aldım onu daha açmadım ancak mutlaka kremi kadar güzeldir..
Hindistan cevizli duş jelinin kokusu harika ancak 400 ml yerine 750 ml olsaymış daha iyi olabilirmiş bol bol köpürtürdük..:KK9:
pure nature maskelerden bugün killi olanını denedim ve çok hoşuma gitti yumuşacık yaptı ve kokusuna hayran kaldım hala yüzüm mis gibi kokuyor..:KK52: yaseminli maskeyi daha denemediğim için birşey diyemicem ancak onun kokusu killi olanınki kadar güzel değil..
tander care vanilyalı balm'ın kokusu harika..çok beğendim..ancak yine boyut şaka gibi :96:
kalpli rujlardan love nude harika ötesi bir rujmuş 2 tane almadığım için çok pişmanımm :KK14:
mangolu ve kahveli sabunlarımı daha denemediğim için kokuları hakkında birşey diyemiceğim onları yeni evime saklıyorumm :KK16:

Oriflame ile tanışmamamın sonucu olarak hayal kırıklığı yaşamadığım için seviniyorum..bundan sonra ürünlerini alıp hatta temsilcisi olmayı bile düşünüyorum..
Ancak tek kötü yanı ürünlerinin boyutları bana biraz ufak gibi geldi..bilmiyorum bu zamana kadar devasa ürünleri kullanmaya alışık olduğum için olabilir ya da gözüm aç heralde benim kozmetik konusunda :KK9:
Sonuç olarak ürünlerimi çok beğendim yeni kataloglardanda alıcağım bir sürü şey var ..

Sonunda bende oriflame ile bugün tanışmış bulunmaktayımmm..Siparişlerimi aldım ve hemen resmini çektim..
9017.jpg

Soldan sağa doğru başlıyacak olursam very me renkli nemlendiriciyi çok beğendim..yorumda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim..Kokusu harika,çok hafif ama yüze güzel bir renk veriyor..renk tonu bozuklukları için birebir görünüyor..
milk&honey vücut losyonunun kokusu aynı hanımeli gibi ben çok beğendim bir daha alırmıyım kesinlikle evet..Aynı şekilde sabununu aldım onu daha açmadım ancak mutlaka kremi kadar güzeldir..
Hindistan cevizli duş jelinin kokusu harika ancak 400 ml yerine 750 ml olsaymış daha iyi olabilirmiş bol bol köpürtürdük..:KK9:
pure nature maskelerden bugün killi olanını denedim ve çok hoşuma gitti yumuşacık yaptı ve kokusuna hayran kaldım hala yüzüm mis gibi kokuyor..:KK52: yaseminli maskeyi daha denemediğim için birşey diyemicem ancak onun kokusu killi olanınki kadar güzel değil..
tander care vanilyalı balm'ın kokusu harika..çok beğendim..ancak yine boyut şaka gibi :96:
kalpli rujlardan love nude harika ötesi bir rujmuş 2 tane almadığım için çok pişmanımm :KK14:
mangolu ve kahveli sabunlarımı daha denemediğim için kokuları hakkında birşey diyemiceğim onları yeni evime saklıyorumm :KK16:

Oriflame ile tanışmamamın sonucu olarak hayal kırıklığı yaşamadığım için seviniyorum..bundan sonra ürünlerini alıp hatta temsilcisi olmayı bile düşünüyorum..
Ancak tek kötü yanı ürünlerinin boyutları bana biraz ufak gibi geldi..bilmiyorum bu zamana kadar devasa ürünleri kullanmaya alışık olduğum için olabilir ya da gözüm aç heralde benim kozmetik konusunda :KK9:
Sonuç olarak ürünlerimi çok beğendim yeni kataloglardanda alıcağım bir sürü şey var ..

sana demiştim sanırım very me renkli nemlendiriciyle ilgli görüşlerimi .Bende bayılıyorum gerçekten öüthiş.ayrıca sabun ve maskelerimde hafta sonu geldi.killiden bnde çok memnunum ballı sabunda çok hoş kokuyo..

sana demiştim sanırım very me renkli nemlendiriciyle ilgli görüşlerimi .Bende bayılıyorum gerçekten öüthiş.ayrıca sabun ve maskelerimde hafta sonu geldi.killiden bnde çok memnunum ballı sabunda çok hoş kokuyo..

evet cnm burdaki yorumlara bakarak aldım ve çok beğendim diğer katalogta hemen bir tane daha alıcam bu sefer kapatıcısıyla beraber almak istiyorum..

ben yinede söyleyeym, evt o derece parlak ve simli diğer konudada paylaşmştm görüşlerimi, arkadaşıma aldığm için resim ekleyemiyorum ama red ovation almıştı katalogtaki kadar koyu durmuyo belki fazla sürmediği içindir bilemem..

9017.jpg

tatlım sadece aldığın iki ürün hakkında görüş bildiricem o yüzden biraz kestim kusura bakma, tender care balmların 15gr olduğu yazar katalogta, herhangi bi ürün alırken buna dikkat edebilirsn çünkü gözkalemide dahil hepsinin gramı yazar:KK24: ancak rakip firmada ben böyle bi uygulama göremedimmmm çokkk yazııkkkk:KK20::KK20: yaşasın oriflame En Büyük KK:KK52::KK52:
bide nemlendiriciyi yüzünün her yerine mi sürüyosun? bunu merak ettm:KK76:

oriflammeın kırısıklık bakım kremlerını yada gece kremlerını kullanan yok mu nasıllar?

tatlım sadece aldığın iki ürün hakkında görüş bildiricem o yüzden biraz kestim kusura bakma, tender care balmların 15gr olduğu yazar katalogta, herhangi bi ürün alırken buna dikkat edebilirsn çünkü gözkalemide dahil hepsinin gramı yazar:KK24: ancak rakip firmada ben böyle bi uygulama göremedimmmm çokkk yazııkkkk:KK20::KK20: yaşasın oriflame En Büyük KK:KK52::KK52:
bide nemlendiriciyi yüzünün her yerine mi sürüyosun? bunu merak ettm:KK76:

Daha önce bir arkadaşımda gördüğüm için küçük geliceğini biliyordum cnm sadece çok hoşuma gitti keşke biraz daha büyük olsaymış diye iç geçirdim bi an o yüzden öyle yazdım..:KK9:
İlk uygulamamı dün yaptım cnm ben her gün makyaj yapan biriyim bunu makyaj yapmadığım zamanlarda yada hafif uygulama için fondoten niyeti görsün diye aldım..Aynı fondoten gibi tüm yüzüme sürdüm ve çok hoş bir renk verdi ben memnun kaldım açıkçası..o fiyata gerçekten çok uygun bir ürün..tek korkum cildimde sivilce fln yapmaması bunu da ilerleyen günlerde görücez bakalım..:26:

bunlarda benim ürünlerim.

volare parfumum tanm benim sevdiğim koku. çok kalıcı değil ama gün içinde tazeleyince hoş oluyor ve pafumun ismi ne diye çok soruyorlar. tamamlayıcı ürünleriyle daha güzel oluyor ve daha kalıcılık sağlanıyor.
chiffon kullanmadım denemek için sıktım biraz ama bana göre değil.çok kalıcı da değil sanırım hemen uçtu.100bp yapınca gelmişti.
intese embrace erkek eşim için almıştım ve bende eşimde çok begendik kokusunu iyki almışım üstelik kalıcı da.bildiğimiz erkek kokusu değişik değil ama biz begendik
aqua rhtym göz kontur kremi yeni kullanmaya başladım değişimleri yazarım henüz bir değişiklik yok.
yasemin özlü soyulan maske güzel ama killi olanı da kullanmıştım sanki o daha etkiliydi.yine de güzel ferahlatıyo ve rahatlatıyor.
milk honey el losyonu enn en sevdiğim ürün tekrar tekrar alacagım.hatta bitmeden alacagım stok yapacagımm abarttım.ama çook sevdim yumuşacık yapıyor elleri miisss gibide kokuyor.kızımın ellei okula gidip gelirken bayagı bi kızarıp çatlamıştı bir hafta kullandık eser kalmadı o soğuk çatlaklarından tavsiye ediyorum.
silk cashmere body losyonu da çok güzel banyodan sora kullanıyorum kokusu ve etkisi çok iyi bitiyor diye üzülüyorum tekrar alacagım ürünlerden biri ben çok begendim.
feet up ayak kremlerim de çok güzel hafif çatlaklarım için kullandım başarılı foot scrub olanı önce arındırıp sonra yeşil olanı sürüyorum iyi geldi.
giordani gold mineral teraphy fondoten kapatıcılığı bana yetiyor kullananlar bilir.cildime de uyuyor bundan sonra fondotenim budur.
rimel mavi kargo ürünü olan ben begendim çok mavi durmuyor mavi siyah gibi kullanılabilir bence
ob forever krem göz farı pembe rengi ben severek kullanıyorum ama sanki biraz bulaşıyor gibi ma benim göz kapaklarım yağlı gibi o yüzden de olabilir.
şimdilik bu kadar :KK49:

bunlarda benim oriflime makyaj malzemelerim

rujum 511 no
$220311-1117.jpg

allığım
$220311-1116.jpg

$220311-1116(001).jpg

buda top allığım
$220311-1115.jpg

Son düzenleme:
Daha önce bir arkadaşımda gördüğüm için küçük geliceğini biliyordum cnm sadece çok hoşuma gitti keşke biraz daha büyük olsaymış diye iç geçirdim bi an o yüzden öyle yazdım..:KK9:
İlk uygulamamı dün yaptım cnm ben her gün makyaj yapan biriyim bunu makyaj yapmadığım zamanlarda yada hafif uygulama için fondoten niyeti görsün diye aldım..Aynı fondoten gibi tüm yüzüme sürdüm ve çok hoş bir renk verdi ben memnun kaldım açıkçası..o fiyata gerçekten çok uygun bir ürün..tek korkum cildimde sivilce fln yapmaması bunu da ilerleyen günlerde görücez bakalım..:26:

ben yanlış anlamşm o vakit pardon cnmm:KK54::KK54::KK74: güzel temizlendiği takdirde herhangi bi ürünün sivilce yapabilceğini sanmıyorm cnmm?:KK70::KK70::KK70:

ben yanlış anlamşm o vakit pardon cnmm:KK54::KK54::KK74: güzel temizlendiği takdirde herhangi bi ürünün sivilce yapabilceğini sanmıyorm cnmm?:KK70::KK70::KK70:

ne demek cnm olur böyle şeyler :KK9: şimdilik memnunum bakalım biraz problemli bir cilde sahip olunca her üründen korkuyor insan..:26:

essentials fairnes serisinden bende sabun sipariş ettim ancak ürün vaad ettiklerini ne kadar karşılar bilemiyorum ..kullanıp memnun kalan başkaları var mı acaba ?

.sadece kendi çekiminiz olan fotoğraflar eklenecektir kural bu lütfen arkadaşlar bu şekilde devam edin ürünlerin bu fotoğrafları katalog üzerinde zaten var biz gerçekte elimize geçince ne şekilde göründüğünü öğrenmek amaçlı bu tür konuları açmaya karar verdik

Son düzenleme:
alt sıradan soldan 2 ci resımdeki rujlar Çok hoş gorunuyor Hangi seriden rujlar onlar cnm isimleri ne :)

pure colour serisinden canım.bir alana bir bedavaydı bi ara.fakat görünüşlerine aldanma sankın.ben de katalogta aldandım ve hayal kırıklığına uğradım görünce.çünkü renkler çok cansız.aynı parlatıcı gibi.bi o sol baştaki renk veriyor anca.en koyularını tercih edersen memnun kalırsın.açık alacaksan hiç alma derim.beş para etmez.

X