Orta kaliteli embriyo

kelebekler1382

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2023
3
0
41
merhaba kızlar başımdan geçen olayları anlatmak istiyorum ben 20 yıllık evliyim 41 yaşındayım
25 yaşındayken hamile kaldım bebeğin 2 aylıkken kalbi durdu aradan bir kaç yıl geçti ve ben yine hamile kaldım herşey güzel giderken bebeğin trizomi 18 olduğunu öğrendik 7 aylıktı gebeliği sonlandırmak zorunda kaldık 😔 sonra 1 yıl sonra ben yine hamile kaldım testler yapıldı normal bi gebelikti ve çok şükür 1 kızım oldu sonrasında benim 10 yıl çocuğum olmadı korunmama rağmen 10 yıl sonra tekrar hamile kaldım yaşım ilerlemişti doktor benim kanımı alıp genetik teste yolladı ve bebekte genetik bozukluk çıkmadı biz çok sevindik tabi ama malesef 5 buçuk aylıkken kalbi durdu sezeryanle aldılar tarifsiz acılar bunlar ancak çeken anlar biz tüp bebek yaptırmaya karar verdik benden 26 yumurta toplandı bunların 14 tanesi döllendi doktorumuz 5. Güne kadar bekledi ve 2 tane kaldı embriyo 6. Gün 1 e düştü ama genetik teste gitmeye uygun değil dendi orta kaliteli bi embriyoymuş benimle aynı durumu yaşayıp böyle orta kaliteli bi embriyoyu yükletip hamile kalan varmı ben bunu merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim

X