Ortalama Burun estetiği fiyatları

Burun daraltma ameliyatının fiyatları nedir?sadece burun kanatlarım gülünce yayvanlaşıyor başka problem yok fiyatları merak ediyorum kızlar

merhaba ben de yücel sarıaltına burun ameliyatı olmak istiyorum ama tabi artık devlette çalışmıyor. o yüzden de fiyat biraz tuzlu :) ben kendisi hakkında pek yorum göremedim.. oyüzden de biraz tereddütteyim..başka olan var mı acaba yücel beye ameliyat??????

merhaba ben de yücel sarıaltına burun ameliyatı olmak istiyorum ama tabi artık devlette çalışmıyor. o yüzden de fiyat biraz tuzlu :) ben kendisi hakkında pek yorum göremedim.. oyüzden de biraz tereddütteyim..başka olan var mı acaba yücel beye ameliyat??????
Valla açıkcası benimki süper olmuştu ama biraz yanlış masaj yapmışım ama sonucda biraz fazla doğal ve bugüne kadar kimse anlamadı estetik oldugunu sana tavsiyem çok doğal olsun deme fakat nefes almamda hiç sorun yok ve ikinci ameliyatada kesinlikle gerek yok çok gördüm ikinci hatta üçüncü kez yaptiranları...

Valla açıkcası benimki süper olmuştu ama biraz yanlış masaj yapmışım ama sonucda biraz fazla doğal ve bugüne kadar kimse anlamadı estetik oldugunu sana tavsiyem çok doğal olsun deme fakat nefes almamda hiç sorun yok ve ikinci ameliyatada kesinlikle gerek yok çok gördüm ikinci hatta üçüncü kez yaptiranları...
inş bir sorun çıkmaz da 2. 3. ameliyata gerek kalmaz. benim nefes problemim de var. açıkçası ben tam doğal olsun istiyorum kimsenin anlamasını da istemiyorum. oyüzden iyi bir seçim gibi :) inş bi sorun çıkmadan atlatırım.teşekkür ederim :)

arkadaşlar söyle aşağı yukarı 3000-4000 ya da 5000 arası ameliyat yapan doktor var mı bildiğiniz? araştırıyorum araştırıyorum sonra fiyatının uçuk olduğunu öğrenince boşa gidiyor en azından fiyatı uygun gelen doktoru araştırmaya başlayayım

arkadaşlar söyle aşağı yukarı 3000-4000 ya da 5000 arası ameliyat yapan doktor var mı bildiğiniz? araştırıyorum araştırıyorum sonra fiyatının uçuk olduğunu öğrenince boşa gidiyor en azından fiyatı uygun gelen doktoru araştırmaya başlayayım
fiyatlar burna uygulanacak işlemlere göre değişiyor hiç muayene oldun mu

selam bende 1 haftadır bu tür konuları araştırıyorum ve cumartesi ameliyat oluyorum .inşallah iyi geçer

evet cnm istanbulda ethica ile kendi dr arasında çok gidip geldim.ethica muyene olmadan fiyat verdi 2500 buda çok güvenli gelmedi bana.kendi dr 5 yıldır tanıyorum o yüzden terddüt bile etmedim 4000 bin

hayır olmadım dediğin doğru ama muayene olsam bile fiyat aralığı yüksek olan doktorların minimum fiyatı bana yine yüksek gelecek
ben esteworld la görüştüm oraya ameliyat olacağım. 7600 fiyat söylediler fakat şöyle bişey var eğer ameliyat tarihini önceden yaparsan indirim oluyor 5000 e kadar iniyorlar diye biliyorum

ben esteworld la görüştüm oraya ameliyat olacağım. 7600 fiyat söylediler fakat şöyle bişey var eğer ameliyat tarihini önceden yaparsan indirim oluyor 5000 e kadar iniyorlar diye biliyorum
tamam teşekkür ederim orayıda araştırayım o zaman ben

X