Ortalama Burun estetiği fiyatları

valla ben 2 hafta içinde bu kararı verdim duyan şok oluyor.burnum önden biraz geniş ve uç kısmı aşağı düşük takıntı yaptım artık kendi dr kulak burun boğaz dr,kendisinede işinde güveniyorum çünkü oğlumun bademcik ameliyatını da yaptı ,çok güven veren birisi acıbadem gurubunda dr inşallah güzel bir burnum olur

valla ben 2 hafta içinde bu kararı verdim duyan şok oluyor.burnum önden biraz geniş ve uç kısmı aşağı düşük takıntı yaptım artık kendi dr kulak burun boğaz dr,kendisinede işinde güveniyorum çünkü oğlumun bademcik ameliyatını da yaptı ,çok güven veren birisi acıbadem gurubunda dr inşallah güzel bir burnum olur
inşallah. şimdiden geçmiş olsun. bende bir hafta içinde karar verip ayarlamıştm :)

benım arkadasım gorusmus yakup beyle ındırımle 8500 e mı ne ınmıs . Morluk ve teknık konusuna gelınce bende yenı rınoplastı yaptırdım doktorum tunc tırkyakı fıyatı 2500 euro e hıc morarma olmadı sadece sag gozumun altında kızarıklık oldu oda bant yuzunden tahrıs oldu :=)
suan bır haftam doldu ve ben cok memnunum.
Sonra geçiyo dimi morluk kızarıklık olsa da

arkadaşlar söyle aşağı yukarı 3000-4000 ya da 5000 arası ameliyat yapan doktor var mı bildiğiniz? araştırıyorum araştırıyorum sonra fiyatının uçuk olduğunu öğrenince boşa gidiyor en azından fiyatı uygun gelen doktoru araştırmaya başlayayım

merhaba ben bekir sivriye 4500 tl ye ameliyat olcam fiyatı sabit

Burun estetiği fiyatları hakkında ki bu farklılığın nedenini için bir yazı verdim ama link paylaşmak yasak sanırım..

Son düzenleme:
Emre ilhan.dan revizyon icin maille gelen fiyat 15 binden basliyor seklinde. Iyi bir araba parasi. Kbb.ci olmak varmis

cok başarılı bi burun olmus güle güle kullanın keske doktor Ankara da olmasaydı :/
Çok teşekkür ederim :) çok mu uzaksınız? Çünkü sıkıntısı 3 günü bulmuyor. 6. Günü'nde burun açılıp bantlanıyor. Şu an bana her şey serbest mesela, denize girmek uzun yolculuk yapmak falan. 1 hafta kalabilirseniz bence gelin. Sonraki kontrol 2 hafta sonra. :)

X