Ortalama Burun estetiği fiyatları

Benim doktorum Yakup Avşar 5000 tlydi
fakat suan 7000 tl civarı olduğunu duydum kızlar

Dr.Veli Arslan'a ameliyat olan var mı acaba forumda?

gerçekten ucuz die yaptığı burunları beğenmediğiniz bir doktora ameliyat olmak kadar, pahalı die çok ii yaptığını düşündüğünüz bi doktora ameliyat olmak da çok saçma.. yaptırıcaklara şimdiden çok geçmiş olsun. umarım herşey gönüllerince olur..

bence estetik ameliyatlarinda fiyat konusu ikinci sirada olmali...doktor secimi en önemlisi...

ee paran yoksa mecbur 1. plana çıkıyor =)

orasi öyle canim...:) ama yani bazilari vardir sadece ucuz diye o doktora ameliyat oluyorlar...ucuz diyede illa tabiki kötü olcak degil...sonucta pahali doktorlarda iyi olcak degil...ama demek istedigim yani arastirmiyorlar fazla cünkü bütce bundan fazlasina izin vermiyor...ve sansizsan kötü bir doktora ameliyat oldun ve böylece ikinci belkide ücüncü gerekiyor...ucuza kurtulim derken fazlasiyla pahaliya patlior...

orasi öyle canim...:) ama yani bazilari vardir sadece ucuz diye o doktora ameliyat oluyorlar...ucuz diyede illa tabiki kötü olcak degil...sonucta pahali doktorlarda iyi olcak degil...ama demek istedigim yani arastirmiyorlar fazla cünkü bütce bundan fazlasina izin vermiyor...ve sansizsan kötü bir doktora ameliyat oldun ve böylece ikinci belkide ücüncü gerekiyor...ucuza kurtulim derken fazlasiyla pahaliya patlior...

evet haklısın sonuçta iş doktorda bitiyor

Merhaba arkadaşlar
Bende dün akşam Yakup Avşar ın klliniğine gittim. Ücret konusunda sizi de bilgilendireyim 8500 tl.

çok fazla yaa 8500..peki 2000 2500 alan doktorlar neden öyle istiyo..parayla tecrübe arasında bi orantı mı var anlayamadım.

valla ben 2.400 e oldum
dr um op.dr, yusuf can dı
yarın alçım çıkıcak kızlar
resimlerimi ekliycem bakalım sonuç nasıl olmuş bende herkeste merak ediyo:ecrin_bebek:

Kaç yıl önce ben Onur Erola 8500 e olmuştum yaaa dolar bazında.Birde adam çeneme dolgu yapmıştı.Görüntü olarak süper ama alerjim olduğundan iç kısmından Memnun kalmayınca başka doktora yaptırdım,daha uygun ücret ödedim.Burun bitiyor,başka bir ameliyat olmaya karar verıyorsun snr.Alışkanlık bir nevi.Bu estetik olayları dert valla,çoğu zamanımı araştırarak geçirdiğimi hatırlıyorum :)

Önemli olan doktorun yaptığı işler tabi ki ama...
Şöyle de bir şey var, para da çok önemli bi konu...
ınsanlar iyisi olsun ister sorunsuz olsun ister ameliyatları... Yani 8 milar gibi bi mikatarda çok fazla...
Her burnundan ameliyat olan insanın çok parası yok ki...
Bazı insanların psikolojik durumlarını o kadar çok etkiliyor ki böyle durumlar ,insanlar nerden borçlar alıp, ne sıkıntılar yaşayıp o parayı denkleştirmeye çalışıyor.. Yazık yani 8 milyar gibi bi miktarı denkleştirmek kolay mı?

cok pahaliymis..yakup avsar yeni bir teknikle ameliyat yapiyormus..morluk vs olmuyormus..dogru mu kizlar>

Morluk vs ..olmaması diye bir şey yok bence belki az oluyordur..ama hiç olmuyor diyemez...kimse

Hepinzie geçmiş olsun kızlar.Bu doktorlardan hangini tavsiye edersiniz.Bende olmak istiyorum,ssk estetiği karşılamıyor.Benim burdumda deviasyonda var.

offff offff ne kadar çok para bu estetik ya...ozamn parası çok olanamı olmamız lazım iyi olması için...üni.hastanelerinde prof lar daha az alıyormuş neden ki o zaman devlet has..olduğu için mi ki yoksa doktorlarından mı kaynaklanıyor ki...ve prof kendileri giriyorlarmış ameliyatlarına asistanları değil..şaşırdım kadım ya:)))))napsam ki

Ben bugun dr omer ozerdem'den bir mail aldim burun ameliyatini 2000-5500 ytl arasinda kapiyomus
acaba neye gore karar veriyorlar
2000 hadi neysede 4000'den itibaren zorlasiyor durum
Buarada burada dr omer ozerdeme ameliyat olan var mi?

benım arkadasım gorusmus yakup beyle ındırımle 8500 e mı ne ınmıs . Morluk ve teknık konusuna gelınce bende yenı rınoplastı yaptırdım doktorum tunc tırkyakı fıyatı 2500 euro e hıc morarma olmadı sadece sag gozumun altında kızarıklık oldu oda bant yuzunden tahrıs oldu :=)
suan bır haftam doldu ve ben cok memnunum.

X