Ortalama Burun estetiği fiyatları

çok fazla yaa 8500..peki 2000 2500 alan doktorlar neden öyle istiyo..parayla tecrübe arasında bi orantı mı var anlayamadım.

yakup bey acibademde ameliyat ediyor, hastane pahali olunca fiyat bize yanziyor :kızgın: ameliat icin ve bir gecelik kalma en az 1000 TL...:bbo:

fatih beye degil ama Dr. Teoman Doğana ameliyat oldum sonuçtan çok memnunum

Bu mesajında ameliyat olmuş ama öyle yanlış bir hata yapmış ki aşağıdaki başlıkta hala arayışta olduğunu söylemiş ;

iki doktorla görüştüm biri yakup avşar muyenehanesine gittim hiç samimi değildi ,ilgilenmedi bile bana hiç güven vermedi doktorun bana güven vermesi benim için çok önemli. ilgisiz buldum kendisini fazla vakit kaybetmeden ayrıldım. .kendisine ameliyat olmayı düşünmüyorum üstelik rakamlarda çok yüksek .

ikinci doktor teoman doğan muayenehanesine gittim ameliyat ile ilgili aklımdaki bütün soruları sordum hepsini cevapladı.en önemlisi bana gerçekten güven verdi . daha önce yaptığı ameliyatların resimlerini gösterdi şahane resimler çok doğal olmuşlar benimde istediğimde doğal olması estetik olduğu belli olmuyor. fiyatları yakup beye göre daha makul şimdilik tercihim teoman doğandan yana .

Şimdi gelinde bu kişiye güvenin .... Ucuz reklam kokuları bunlar... Artık deşifre edeceğim bunları yeter...

Bu mesajında ameliyat olmuş ama öyle yanlış bir hata yapmış ki aşağıdaki başlıkta hala arayışta olduğunu söylemiş ;

Şimdi gelinde bu kişiye güvenin .... Ucuz reklam kokuları bunlar... Artık deşifre edeceğim bunları yeter...

Aldığı diğer kullanıcı da cabası. 2 üyelik o da güzel..

Olumsuz yorumlar neden siliniyor diye soruyorsunuz. Olumsuz yorumlar silinmiyor. Sahte yorumlar siliniyor. 2 üyelik alıp birbirine soru sorulan mesajlar siliniyor. vs vs vs.

Şimdi sizin bir doktoru kötüleyip diğer doktoru övmeniz ne kadar işe yaradı ? Övdüğünüz doktoru düşürdüğünüz durum nedir ? Çok basit oyunlar bunlar...

merabalar arkadaslar,ben birkac ay icinde yakup beye ameliyat olmayi dusunuyorum,aradim asistani 8500 tl dedi ama buruna gore degisiyodur degilmi,benimkinin sadece kemeri alinacak ,sizce inermi hic

Kızlar Yakup Bey bana 9500 dedi maalesef fiyatı yüksek ama paraya kıaybilsem hiç düşünmem ona olurum. Bende başka arayıştayım şaunda . Bu site Yakup Bey e büyük tepki var pahalı diye herkes çok kızıyor ama herkesin işine gelirse. Muayeneye gittin agzına kadar doluydu. O parayı veren çok valla

Hayat82 ben muayeneye gittim tekrar gideceğim. Fiyat konusunda bastırıyorum.

Yakup Avşar'a ameliyt olmak isteyip fiyatı yüksek bulan birileri arıyorum. Fiyat konusunda beraber bastırmak için. Çünkü ben görüşmede fiyattan çok zılandım. Yakup Bey'e de pahalısınız dedim.Eşi Dilek Hnm'a da. Hastane pahalıysa iki seçenek sunun dedim. Uygun hastanede olsun seçeneckte herkes kesesine göre seçsin dedim. Yakup Bey'e ameliyat olmak isteyipte fiyatı yüksek bulan bir sürü insan var dedim. Aslında söylediklerimden çok etkilendiler.

yakın zamanlarda ısmail Kuran'a ameliyat olan yada yaptığı burun estetiğinin fiyatını bilenler var mı?
Muayenehaneye gitmeden fiyat verilmiyor çünkü genelde.

reha yavuzere 2000-2500 degil de 2500-3000 desek daha uygun olur cünkü benm ameliyatım 2500 ü biraz gecti :)

ben reha beye sordum bugun sadece burun ucu ameliyati 3500 dedi sizinki neden daha ucuz anlamadim peki nasil memnun kaldinmi resimlerini gorebilirmiyim acaba?

fiyatta önemli ama ucuz diye sakın sonuçlarını görmediğiniz, hastalarıyla konuşmadığınız dr.a ameliyat olmayın arkadaşlar..:eek:lmaz:

ucuzlukta onemli degil baksana arda katirci oglu 3500 e yapiyor fakat bi arkadasin burnunu maffetmis gormedinizmi pahalida artik garanti vermiyor malesef

evet para durumu önemli ama bence doktor seçerken para konusu en son planda olsun.çünkü gerçekten öenmli bir amleliyt ve doktorları paraya göre seçmek kötü sonuçlar getirebilir.bu benim fikrim.ayrıca ben barış çakır a 5000 olcm o da yok listede :)

baris cakira ben sordum 4000 dedi buruna gore degisiyor sanirim fakat ben resmimi gondermedim duz emailden fiyat sordum

kizlar bu cok guzel olmus fiyat ogremek isteyenler kolayca burdan bulabilirler elinize saglik

ya 800 tlye hangi doktor yapiyormus ilk kez duydum okadar ucuz olanida operator mustafa tercana ya guner uysalla ameliyat olan varmi resim goren varmi yada. onlarin fiyati normal benim bucceme gore

ben açıkçası doktorun işinin ehli olmasıyla fiyatının yüksek oluşu arasında bir bağlantı olmadığını düşünüyorum. tamamen şöhretle ilgili böyle şeyler. makul bir fiyatla da iyi bir doktor bulunabilir. bazıları da ünlülerin estetik cerrahı oldukları için fiyatlarını arttırıyorlar, fiyat arttıkça da müşteri artıyor. sanılıyor ki çok para harcanırsa daha iyi olur. hayır bence böyle değil.

demek istediğim pahalı doktorlar muhakkak işlerinde iyidir fakat fiyatı makul olanlar da kötü dr diye birşey yok.

ya bide hangı doktorların görüsme ücreti aldıklarıı bılsek ne ıyı olur

haklısın iyi araştırma yapmışsın ama en çok merak ettiğim kişi Yakup Beydi. Peki Yakup Beye burun ameliyatı olanlar var mı aranızda. Yakup Avşar hakkında ki görüşleriniz nelerdir.

Yakup Avşarla yeni görüştüm. Fiyatı Söylüyorum.. Seconder burun ameliyatı için 12.500!!!!!!! Yakup beyin muayenehanesinde ticarethane mantığı dönüyo....

Son düzenleme:
vışhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

bu kişilerden yaptırmış ve öneren birileri var mı? :)

Yakup Avşarla yeni görüştüm. Fiyatı Söylüyorum.. Seconder burun ameliyatı için 12.500!!!!!!! Yakup beyin iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum ve kendisine güven duydum. Ancak muayenehanesinde ticarethane mantığı dönüyo....

inanmıyorum başka bir bölümde biri gerçekten çok uygun yapıyor demişti!! :S :S

X