Oturma odası için fon perde seçimi

mertinannesiyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2016
29
5
47
Kızlar merhaba, gene yardımınıza ihtiyacım var. Oturma odasına yeni tül aldık(önce zebra perde vardı).uygun fon perde ,perdenin renginden de kırlent istiyorum.odanın rengi,siyah ,beyaz,koltuklar gri,duvar bi taraf koyu gri / füme gibi.diğer duvar gri. Odanın resmini gönderiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim

Eklentiler

• 20190109_103702.jpg
    20190109_103702.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 407
  • 20190109_103643.jpg
    20190109_103643.jpg
    126,5 KB · Görüntüleme: 401
Kızlar merhaba, gene yardımınıza ihtiyacım var. Oturma odasına yeni tül aldık(önce zebra perde vardı).uygun fon perde ,perdenin renginden de kırlent istiyorum.odanın rengi,siyah ,beyaz,koltuklar gri,duvar bi taraf koyu gri / füme gibi.diğer duvar gri. Odanın resmini gönderiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim
Fikri olan yokmu

bencede fonsuz kalsin cünkü mobilyalariniz koyu renkli oldugu icin fonda olunca asiri bogucu olabilir. Ben kayinvalidemin istegi ile aldim ertesi gün geri kaldirdim özelikle salona yatak odasi havasi katiyor fon. Bizim evdede kullanilmaz. Fon bana gereksiz geliyor :)

Kızlar yorumlarınız için teşekkür ederim.
Bilemedim bende. Sade tül,lede çok boş gibi geldi bana.
Bende yakın zamanda perdemi değiştirdim..sizinki gibi düz bir tül..başta fon yaptırmak vardı aklımda ama perdenin sade duruşu o kadar hoşuma gitti ki fonla o ferahlığı bozmak istemedim..hatta çocuk odasındaki fonu bile çıkartmayı düşünüyorum..

Bence de fonsuz kalsin daha ferah gorunuyor ama fonsuz kullanamam dersen acik gri tarzinda fresh birsey bakabilirsin

Şimdi tek kanat fonlar moda nedense bana bian turuncumsu canlandı gözümde

X