Öz Annem konusunda kararsiz kaldim

Alakasız olacak ama Türkçe kolay bı dil mi böyle? Ben on yildr İngilizceyi tam sokemedim ama eski erkek arkadaşım İran'da doğmuş büyümüş İranlı idi. 17 yaşında Türkçe öğrenmeye başlıyor TRT izleyerek ve bir sene içinde kapıyor tamamen. Diksiyonu Kenan ışık gibi diyim.ustune bir de Türkiye'de tıp kazanıp Türkçe okuyor. Başka bir Amerikalı arkadaşım da yirmi yaşında film dizi izleyerek br senede benden daha düzgün Türkçe öğrendi. Hem de Amerika'dan

Amerika da dogmus büyümussun Amerikan vatandasisin. Ne isin var Türkiye de🙄 Tamam ülkemizi cok seviyoruz. Ama biz burda dogduk büyüdük sen öyle degilsin. Senin ülken Amerika. Bence asla kesin dönüş yapma. İstiyorsan annen Amerika ya gelsin

ay ne sacma bır gerekce resmen sacma bır bahane uydurmus
yalnız babanızında habıre cocuk yapması habıre uremesı
kac kardessınız toplamda 10 falan mı ? bıldıgınız 3 kadınla resmı evlılık yapmıs bılmedıgınızde var mı bellı degıl masallah

sızın sansızlıgınız aılenız. anne babamızı secemıyoruz , ben ıkısınınde durust olmadıgını goruyorum ve ıkısıde sıze ıyı gelmeyecek.
uvey annenız ne tatlı ınsanmıs. bence tek adam yerıne konulacak kısıde o. onun dısında hepsıne aynı uzaklıkta olurdum al bırını vur otekıne cunku
İyi de kiz cok iyi sartlarda cok iyi bi ailede büyümüs niye böyle kücük Emrah a bağladin😂

Amerika da dogmus büyümussun Amerikan vatandasisin. Ne isin var Türkiye de🙄 Tamam ülkemizi cok seviyoruz. Ama biz burda dogduk büyüdük sen öyle degilsin. Senin ülken Amerika. Bence asla kesin dönüş yapma. İstiyorsan annen Amerika ya gelsin
öyle birsey yapmam saten, denedim cok zordu benim icin. güzel yerler var, cok tatli insanlar da gördüm, ama yapamam ben turkiyede

Alakasız olacak ama Türkçe kolay bı dil mi böyle? Ben on yildr İngilizceyi tam sokemedim ama eski erkek arkadaşım İran'da doğmuş büyümüş İranlı idi. 17 yaşında Türkçe öğrenmeye başlıyor TRT izleyerek ve bir sene içinde kapıyor tamamen. Diksiyonu Kenan ışık gibi diyim.ustune bir de Türkiye'de tıp kazanıp Türkçe okuyor. Başka bir Amerikalı arkadaşım da yirmi yaşında film dizi izleyerek br senede benden daha düzgün Türkçe öğrendi. Hem de Amerika'dan
Aslında Türkçe baya zor bir dil. Fiilin sonuna milyon tane ek getiriyoruz. İranlinin öğrenmesi normal onlar Türk kanallarını çok izliyorlar da, ortak kelime de çok var ama konu sahibi biraz şaşırtıcı.

Türkiye de Türkce dogru kullanilmadigi icin bu özen gösterilmediginden oluyor bahsettikleriniz. Kitap okunmuyor konusma adabi kalmadi. Türkce bilmeyen yabancilar yahut kaba saba konusan insanlar ulkenin en cok izlenen programlarinda jüri. Normal yani🙄

:-( iste birgün annem ölünce, o aciyi yasamak istemiyorum. maalesef umrumda olucak.
diğer aile üyeleri ile bağlantıya geçsen teyzenle mesela? tedavi edilmesi lazım tedavi edilmediği sürece devam edecek mutsuzluğu ve sizi de hep mutsuz edecek..

diğer aile üyeleri ile bağlantıya geçsen teyzenle mesela? tedavi edilmesi lazım tedavi edilmediği sürece devam edecek mutsuzluğu ve sizi de hep mutsuz edecek..
her yollu denedim, inaninki, anneannemle bile konustum, sivasa gittimde. bilmiyorum her yolu denedim. artik amerikayi gelmesi icin ugrascam, türkiyede olcak is deyil, yapmaz orda

Türkiyeye dönmeyi düşünme. Burda yaşayanların büyük bir kısmı şartlardan memnun değil göç etmek istiyor. Buna ben de dahil. 15 sene ki senin en önemli zamanlarında yanında olmayan biyolojik bir anne ile bağ kurmak zor. Ki sen ona rağmen bir bağ kurmuşsun. Anneni arada ziyarete gelirsin, iletişimde kalırsın. Düzenini bozma sakın.

Son düzenleme:
Sık sık arayıp sorun.Belirli aralıklarla ziyarete de gidebilirsiniz ama artık sizin bir hayat düzeniniz oluşmuş.Annenizin sizi anlayışla karşılaması lazım.

İyi de kiz cok iyi sartlarda cok iyi bi ailede büyümüs niye böyle kücük Emrah a bağladin😂
sureklı üreyen ve sureklı aldatan bır baba ve kendısını 4 yasında sacma bır sebeple bırakıp gıtmıs öz annesı var
burdan bakınca hıc ıyı sartlar gormuyorum yanı benım hayatımda bu sartlar normal degıl.

cınsel ve psıkolojık bozukluktur aldatma . bu babayla evde ne huzuru olacak . hangı ulkede yasarsanız yasayın evde huzur yoksa heryer sıkıntı olur. konu sahıbının tek sansı uvey annesı. onun sayesınde evde mutludur mutluysa.

konu sahıbı arkadasım sızın bence vıcdanınız rahat olsun arada bır turkıyeye oz anneyı zıyarete gelırsınız bayramlarda ozel gunlerde tamamdır. baska bırseye gerek yok oturmus bır duzen hayatınız var artık bozmayın

buraya gelsin yeterki, yavas yavas ikna ederim, cünkü yanimda olcak, telefondan felan olmuyor
bu arada türkiye ye gelmemen konusunda hemfikirim
hem ekonomi gittikçe zora giriyor
hem de siyasi durumlar savaş olasılığını gittikçe artan orada gösteriyor
yani buradayken her an savaş bile çıkabilir ben olsam asla gelmem ...biz bile gitmeye çalışıyoruz
ben çok iyi maaş alıyorum evli değilim ama param zor yetiyor her şey çok para herkesin borcu var sen düşün ne kadar çöküşte ekonomisi ülkenin...

sureklı üreyen ve sureklı aldatan bır baba ve kendısını 4 yasında sacma bır sebeple bırakıp gıtmıs öz annesı var
burdan bakınca hıc ıyı sartlar gormuyorum yanı benım hayatımda bu sartlar normal degıl.

cınsel ve psıkolojık bozukluktur aldatma . bu babayla evde ne huzuru olacak . hangı ulkede yasarsanız yasayın evde huzur yoksa heryer sıkıntı olur. konu sahıbının tek sansı uvey annesı. onun sayesınde evde mutludur mutluysa.
Iyi de kız mutlu bir ailede yasadigini ve büyüdügünü söylüyor😄 yani kötü es kötu anne baba olur genellemesi her zaman gecerli degil. Burdan bakinca travmatik olabilecek durumlari konu sahibi sarsilmadan atlatmis. Ustelik babasinin annesinden sonraki esi de ona bizim ülkedeki üvey analar gibi davranmamis. Demek ki olabiliyo böyle seyler de😀

babam capkin olabilir, ama 7 cocugnuda perisam etmetti, okutu, meslek sahibi etti. ve hep arkamizdayi. babami feci sekilde seviyorum, herkesin eksik noktasi var
babanın cocugunu okutması zaten yapması gereken bırsey :) e bır zahmet barı onu yapsın .
babanıza bukadar tolerans gosterıyorsanız annenızınde o sozlerıne tolerans gosterın duymamazlıktan gelın ozaman e herkesın eksık noktası var degıl mı ama :KK66:

konu sahıbı arkadasım sızın bence vıcdanınız rahat olsun arada bır turkıyeye oz anneyı zıyarete gelırsınız bayramlarda ozel gunlerde tamamdır. baska bırseye gerek yok oturmus bır duzen hayatınız var artık bozmayın
Babası aldatıyor evet dogru deyil, bizim erkeklerin 80% aldatıyor ve onunlada kalmıyorlar, kadın bosanmak istesin öldürüyorlar, biz önce kendimize bakalim Allah biliyor

Marifetliliyana bizim mahallede, türk kocası olan

Babası aldatıyor evet dogru deyil, bizim erkeklerin 80% aldatıyor ve onunlada kalmıyorlar, kadın bosanmak istesin öldürüyorlar, biz önce kendimize bakalim Allah biliyor
bosanmayanların kendı sorunu
normalde saglıklı ınsanlar aldatıldıgında ayrılır . oz annesı saglıklı olanı yapmıs ayrılmıs yaptıgı yanlıs boyle ıradesıne sahıp olamayan adama evladını bırakıp gıtmesı baba aldatıyorsa annede evladından vazgecmıs ıkısıde kabul edılır sey degıl cok uzuldum sankı benım basıma gelmıs gıbı de ruhum sıkıldı gercekten

babası suandakı esınıde hep aldatıyormus adamda bır psıkolojık bozukluk var yanı baska baska kadınlardan konu sahıbının bıldıgı en az 7 kardesı var adam habıre uruyor.

yanı bır amerıkada yasıyor olması bırde zahmet etmıs sagolsun baba olarak evladını okutmus :KK70: oyle goruyorlar cunku. sırf bu yuzden sartları saglıklı olamaz ıcınde bulundugu psıkolojık ortam tamamen saglıksız .

erkekler dunyanın heryerınde degısık varlıklar ya . kadınlar akıllı olsun valla

bosanmayanların kendı sorunu
normalde saglıklı ınsanlar aldatıldıgında ayrılır . oz annesı saglıklı olanı yapmıs ayrılmıs yaptıgı yanlıs boyle ıradesıne sahıp olamayan adama evladını bırakıp gıtmesı baba aldatıyorsa annede evladından vazgecmıs ıkısıde kabul edılır sey degıl cok uzuldum sankı benım basıma gelmıs gıbı de ruhum sıkıldı gercekten

babası suandakı esınıde hep aldatıyormus adamda bır psıkolojık bozukluk var yanı baska baska kadınlardan konu sahıbının bıldıgı en az 7 kardesı var adam habıre uruyor.

yanı bır amerıkada yasıyor olması bırde zahmet etmıs sagolsun baba olarak evladını okutmus :KK70: oyle goruyorlar cunku. sırf bu yuzden sartları sağlıklı olamaz ıcınde bulundugu psıkolojık ortam tamamen saglıksız .

erkekler dunyanın heryerınde degısık varlıklar ya . kadınlar akıllı olsun valla
Güzelim ne diyorsun sen ya? Kız babasi kötü olsa savunmaz. Esas bizim ülkede deki sapiklara bak sen, hayvan cocuk demiyorlar. Tövbe tövbe

X