Öz Annem konusunda kararsiz kaldim

Güzelim ne diyorsun sen ya? Kız babasi kötü olsa savunmaz. Esas bizim ülkede deki sapiklara bak sen, hayvan cocuk demiyorlar. Tövbe tövbe
evet haklısınız baba anneyı aldatmıs sureklı evlendıgı kadınlarıda aldatmıs cok haklısınız cok ıyı bır ınsan kendısı . yanı ıyı ınsan gormesek... ben ulkemızde sapık yok mu dedım ? ne alaka ? dunyanın her yerınde var sapık cocuk hayvan demeden sapıklık yapanlar heryerde var ? bu durum babasını masum mu yapıyor ? savundugumuz seylere dıkkat etmek lazım

annesı babasını aldatmıs baska baska adamlardan bırsuru cocuk yapmıs olsa anneye burda bırsuru laf soylenırdı ama erkek olunca mı tolere edılıyor anlamadım

ayrıca musade edersenız ben yorum yapıyorum sızın yorumunuza ''guzelım ne dıyorsun sen yiiiiaaaa'' dedım mı ?

ıyı forumlar

evet haklısınız baba anneyı aldatmıs sureklı evlendıgı kadınlarıda aldatmıs cok haklısınız cok ıyı bır ınsan kendısı . yanı ıyı ınsan gormesek... ben ulkemızde sapık yok mu dedım ? ne alaka ? dunyanın her yerınde var sapık cocuk hayvan demeden sapıklık yapanlar heryerde var ? bu durum babasını masum mu yapıyor ? savundugumuz seylere dıkkat etmek lazım

annesı babasını aldatmıs baska baska adamlardan bırsuru cocuk yapmıs olsa anneye burda bırsuru laf soylenırdı ama erkek olunca mı tolere edılıyor anlamadım

ayrıca musade edersenız ben yorum yapıyorum sızın yorumunuza ''guzelım ne dıyorsun sen yiiiiaaaa'' dedım mı ?

ıyı forumlar
Erkegin dogasında var aldatmak maalesef . Bu acı bır gercek

Iyi de kız mutlu bir ailede yasadigini ve büyüdügünü söylüyor😄 yani kötü es kötu anne baba olur genellemesi her zaman gecerli degil. Burdan bakinca travmatik olabilecek durumlari konu sahibi sarsilmadan atlatmis. Ustelik babasinin annesinden sonraki esi de ona bizim ülkedeki üvey analar gibi davranmamis. Demek ki olabiliyo böyle seyler de😀
benım konu sahıbıne yorumum sızı neden bukadar endıselendırdı onu anlamıyorum ne yazacaksa kendısı bana yazar zaten. aradakı yorumları okumuyorum bıle konuyu acmıs yorum yaptım ızın verırsenız yanı
mutlu aılede uvey annesı sayesınde buyumus anasıda babasıda kotu tutumlar sergılemıs ne kadar sanssız dedım altı ustu. cocuklarını dusunen ebeveynler dogru mantıklı adımlar atar hanımefendı ben bunu savunurum . ıkısıde kotu adımlar atmıs dagılmıs bır yuva var ortada.

neyse ıyı gunler sıze

Erkegin dogasında var aldatmak maalesef . Bu acı bır gercek

bunu boyle kabul edıp normallestırmekte ne bıleyım...
hayır ahlaksızların dogasında var bu . her ınsan aldatıyor mu ? kadını erkegı yok bu ısın namus ıkı taraf ıcınde namusdur cınsıyetı yok bunun . ahlaksız olan aldatır bu kadar basıt.

benım bu konuyla alakalı yorumum bıtmıstır ıhanetı normal gorenlerınde kendı sorunudur benı ılgılendırmez herkes kendınden sorumlu sıze ıyı forumlar

hayır ahlaksızların dogasında var bu . her ınsan aldatıyor mu ? kadını erkegı yok bu ısın namus ıkı taraf ıcınde namusdur cınsıyetı yok bunun . ahlaksız olan aldatır bu kadar basıt.
bunu boyle kabul edıp normallestırmekte ne bıleyım...
Erkek farkli ama...

Herkes aldatmaya takılmış.fakat şöyle düşün sen babanın yanındaki kültür ile yetiştin oradaki kadına erkeğe bakış ile burda ise çok farklı çok tuhaf seyler ile karşılaşacaksın.annenle kavgan babana benzediğinden değil babanla oranın kültüründe yetiştin annen bunu kabul edemiyor.ne baban ile ne de annen ile uzun süre yasaman mümkün değil o yüzden kendine bir yaşam kurup ara ara ziyaret etmen gerektiğini düşünüyorum ikisini de

Yazının sonuna doğru türkçen bitmiş gitmiş kız :)
Telefon et skype ile görüş senede 1 tatile gel yeter

benım konu sahıbıne yorumum sızı neden bukadar endıselendırdı onu anlamıyorum ne yazacaksa kendısı bana yazar zaten. aradakı yorumları okumuyorum bıle konuyu acmıs yorum yaptım ızın verırsenız yanı
mutlu aılede uvey annesı sayesınde buyumus anasıda babasıda kotu tutumlar sergılemıs ne kadar sanssız dedım altı ustu. cocuklarını dusunen ebeveynler dogru mantıklı adımlar atar hanımefendı ben bunu savunurum . ıkısıde kotu adımlar atmıs dagılmıs bır yuva var ortada.

neyse ıyı gunler sıze
Bizim kültürumüzde zihinsel şemamiza uymayan her seyi dramatize eden yapimiz var. Yorumunuzda dikkatimi ceken gozume carpan bu oldu. Yoksa oturup tum yorumlari irdeleyip ana fikri uzerinde kafa yormuyorum😀 fakat hayat icerisinde her durum ve kisi kendine özeldir ve kendi sartlari altinda degerlendrilir. Öz kültürmüz icinde olusturdugumuz tüm basmakalip yargilari karsilastigimiz her olaya ve kulture uyarlayamayiz. O vakit dam üstünde saksagan vur beline kazmayi tarzi alakasiz durumlar ve yorumlar cikar ortaya. Dedigim gibi dikkatimi ceken buydu. Yoksa sizi yakalayim da bi laf cakip rahatlayim modunda degildim😂 tamamen tesaduf😉 size de iyi günler

heralde ben yeni konu acam, benim türkcem diye... türkceme halen takanlar var

bosanmayanların kendı sorunu
normalde saglıklı ınsanlar aldatıldıgında ayrılır . oz annesı saglıklı olanı yapmıs ayrılmıs yaptıgı yanlıs boyle ıradesıne sahıp olamayan adama evladını bırakıp gıtmesı baba aldatıyorsa annede evladından vazgecmıs ıkısıde kabul edılır sey degıl cok uzuldum sankı benım basıma gelmıs gıbı de ruhum sıkıldı gercekten

babası suandakı esınıde hep aldatıyormus adamda bır psıkolojık bozukluk var yanı baska baska kadınlardan konu sahıbının bıldıgı en az 7 kardesı var adam habıre uruyor.

yanı bır amerıkada yasıyor olması bırde zahmet etmıs sagolsun baba olarak evladını okutmus :KK70: oyle goruyorlar cunku. sırf bu yuzden sartları saglıklı olamaz ıcınde bulundugu psıkolojık ortam tamamen saglıksız .

erkekler dunyanın heryerınde degısık varlıklar ya . kadınlar akıllı olsun valla
sonucta benim babam ve sunu unutma, her baba cocuklarini okuduyor mu, hadi diyelimki okuduyor, her gitikleri yeri bilmez, ama benim babam bilirdi. benim icin aldatmanin kadin ve erkegi yok, önemli anne baba kalmak, babam bunu kalabildi. bunu birtek ben düsünmiyorum, diger kardeslerimde düsüniyor bunu. tabiki aldatmak hos birsey deyil, ama ne beni büyüten anne nede babam bunu bizlere hissetirdi, yani babamin annemi aldatini. annene de göz yum demisin, saten öyle yapiyorum, yoksa bukadar ugrasirmidim???

heralde ben yeni konu acam, benim türkcem diye... türkceme halen takanlar var

sonucta benim babam ve sunu unutma, her baba cocuklarini okuduyor mu, hadi diyelimki okuduyor, her gitikleri yeri bilmez, ama benim babam bilirdi. benim icin aldatmanin kadin ve erkegi yok, önemli anne baba kalmak, babam bunu kalabildi. bunu birtek ben düsünmiyorum, diger kardeslerimde düsüniyor bunu. tabiki aldatmak hos birsey deyil, ama ne beni büyüten anne nede babam bunu bizlere hissetirdi, yani babamin annemi aldatini. annene de göz yum demisin, saten öyle yapiyorum, yoksa bukadar ugrasirmidim???
caresizK caresizK green card a başvurdum, size özelden mesaj yazmak istiyordum ama özel mesajları kapatmışsınız sanırım?

Yargılamak ıstemıyorum ama Turkceyı sonradan ogrendıgınıze göre, gine demeyi size kım ogrettı?
konusurken ögrendim, türkler ögretti ok ;-) benim türkcem hakinda doktora yapmak isteyenler var galiba. beni engeleyin benim icin cok iyi olu, bu konuyu halen acanlara lafim. :-) cünkü bu konu giciklik getiridi

konusurken ögrendim, türkler ögretti ok ;-) benim türkcem hakinda doktora yapmak isteyenler var galiba. beni engeleyin benim icin cok iyi olu, bu konuyu halen acanlara lafim. :-) cünkü bu konu giciklik getiridi
Gormek istemezseniz siz engelleyebilirsiniz.

Yani burada o büyük soruyu sormak lazım : Doğuran mı annedir yoksa büyüten mi ?

Valla bence büyüten annedir. Bana şöyle geldi sanki abinin evleneceği ortaya çıkınca annen tek kalacağını düşünerek sana sığınmış yoksa pekte umrunda olduğunu sanmıyorum.
Türkiyeye gel yerleş falan demiş bir de şaka herhalde millet Amerikaya kaçmaya çalışıyor sen ordan buraya mı geleceksin ? SAÇMA

rahatsiz oldu icin, sirt ceviremiyorum, abimede fazla birsey demek istemiyorum, cünkü yeni evli sayilir, ondan birsey beklenmez, sasdim yani
Neden beklenmiyor? Sen tek evlat mısın? Ki senelerce abin yaşamış onunla düşünülecekse ikinizde düşünmelisiniz

Türkiyeye dönme bence annenizden bağımsız olarak burada gelecek yok maalesef.

X