Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

canım ben eşimi istedim yanıma tmm dedi doktorum sürekli yanımda olucak ayılırkende yalnız kalmak bende istemiyorum...
doğuma daha çok var diye avuttum hep bu zamana kadar kendimi ama zaman daralmaya başladı yaklaşık 1 haftadır gene aklımdan çıkmıyor:KK14::KK14::KK14:
kimseye doğumla ilgili bişey anlattırmıyorum resmen kelimeleri cımbızla çekip kafama takıyorummm:KK43:(((
birbiririmizden desteğimizi esirgemeyellim kızlar zaman yaklaştıkça stresimiz artmasa bari yaaa:KK43:(((

ayy cnm zaman çok yavaş ilerliyor bir o kadarda hızlı aslındaa.duygularım karma karışık.korku heyecan stres .hayırlısıyla bi atlatsaydık.benim dogum yöntemim belli degilyaa daha çok korkuorum hayırlısı neyse o olsun artık:KK43:

Ayyyh amaaan içimi bayıttınız hee.. Ne bayıltıcı sohbetler etmişsiniz. Okumak bile negatif enerji verdi bana.. Yapmayın böyle kızlar.. Burada gelecekle ilgili kötü senaryolar kurmayı... konuşmayı.... yazmayı.. düşünmeyi... YA SAK LI YO RUM... Tamam mııı...

Dediğiinz gibi güzel şeylerden yazışalım.. Haa olmaz mı.. Olabilir tabi.. Bu dünya güllüük gülistanlık değil.. Birimizin senaryosu kötü olursa, ona bol bol dua etmekten başka yapılacak birşeyde yok.. Banada olur mukiyle yaşamak çok ağır..

Bencede güzel şeylerden bahsedelim.. Bak, isim konusu çok iyi fikir.. Zira ben hala bir isim bulamadım oğluma yaa.. Gün kararlaştırın, birleşip konuşalım gerçekten.. Ama gündüz yapmayın yaa.. Ben genelde hep hastane kestane işlerindeyim.. Yarında TIP ta ayrıntılı ultrasonum var.. Dua edin bize.. Bir aksilik çıkmasın inşaAllah.. Öbür gün sonuç çıkıyormuş, öbür günde sonucu doktora göstereceğim.. Yani gündüz hep hastanedeyim.. Çok fena da sıcak var.. Nasıl dayanacağım bilmem.. Bayılacak gibi oluyorum ama Allah'ıma şükür bayılmıyorum.. Ama bir sıyırıp geçiyor, 2 sıyırıp geçiyor.. Üçüncüde bayılırsam nolacak, onuda bilmiyorum...

Ayyyh amaaan içimi bayıttınız hee.. Ne bayıltıcı sohbetler etmişsiniz. Okumak bile negatif enerji verdi bana.. Yapmayın böyle kızlar.. Burada gelecekle ilgili kötü senaryolar kurmayı... konuşmayı.... yazmayı.. düşünmeyi... YA SAK LI YO RUM... Tamam mııı...

Dediğiinz gibi güzel şeylerden yazışalım.. Haa olmaz mı.. Olabilir tabi.. Bu dünya güllüük gülistanlık değil.. Birimizin senaryosu kötü olursa, ona bol bol dua etmekten başka yapılacak birşeyde yok.. Banada olur mukiyle yaşamak çok ağır..

Bencede güzel şeylerden bahsedelim.. Bak, isim konusu çok iyi fikir.. Zira ben hala bir isim bulamadım oğluma yaa.. Gün kararlaştırın, birleşip konuşalım gerçekten.. Ama gündüz yapmayın yaa.. Ben genelde hep hastane kestane işlerindeyim.. Yarında TIP ta ayrıntılı ultrasonum var.. Dua edin bize.. Bir aksilik çıkmasın inşaAllah.. Öbür gün sonuç çıkıyormuş, öbür günde sonucu doktora göstereceğim.. Yani gündüz hep hastanedeyim.. Çok fena da sıcak var.. Nasıl dayanacağım bilmem.. Bayılacak gibi oluyorum ama Allah'ıma şükür bayılmıyorum.. Ama bir sıyırıp geçiyor, 2 sıyırıp geçiyor.. Üçüncüde bayılırsam nolacak, onuda bilmiyorum...

ee cnm başlığa ayıp olmasın başlığa yakışır sohbet edioruz bizde panik ataklı hamişler:)herşeyi olumlu düşündüğümüz gün iyileştiğimiz gündür:).inşallah bir gün başarırız.tamam isim konusunda konuşalım bi gün benim oğluşum olsaydı eymen koycaktım.senin bebiş buranın horozu.bizimkiler tavuk:)

bu arada inşallah iyi geçer ayrıntılı hayırlı haberlerle döndersin cnm.

Son düzenleme:
ayy agladım valla faceye bi arkadaşım resim koymuş kendi arkadaşının resmini.heralde spinal sezeryan olmuş kız. anne ameliyat önlüğüyle bebişi doğmuş sarmış getirmişler yanagına dayamış yanagını tombik bi bebek heralde ameliyathanede çekmişler ayy Allahım bizede nasip et o günleri görmeyi çok güzel görünüolardı.

kızlaaaarrrr günaydınnn.... biz geldikkkk kızımla dün kontrolümüz vardı şükürler olsun herşey yolunda meleğim 1500 gram 41 cm:)) haftasıylada uyumlu şükürler olsun....

nilcim seninde iyi haberlerini bekliyoruz....

bu arada sizler naptınız bakalım?? isim için ne zaman toplaşıyoruz??

bu arada dün doktordan sonrada mahmutpaşa tarafına geçtik kaynanamla çok güzel şeyler aldım kapı süsü, hastane için biberon şekerler,puset şeklinde sepet, duvar süsleri, kıyafetler:))) çok güzeller:KK16:

kızlaaaarrrr günaydınnn.... biz geldikkkk kızımla dün kontrolümüz vardı şükürler olsun herşey yolunda meleğim 1500 gram 41 cm:)) haftasıylada uyumlu şükürler olsun....

nilcim seninde iyi haberlerini bekliyoruz....

bu arada sizler naptınız bakalım?? isim için ne zaman toplaşıyoruz??

cok sevindim duygucugum güzel haberlerine.kocaman olmus kizin.ne güzel bak bosuna stres yaptin.bende büyük ultrasona girdim cuma ama kilosunu söylemeyi unuttu doktor.haftaya rutin kadin doktoru randevum var muaynehanede.o zaman mutlaka soracagim.en son 3 hafta önce 1400 gr. di. iri bir bebek demisti doktor.hayirlisi bakalim canim.

cok sevindim duygucugum güzel haberlerine.kocaman olmus kizin.ne güzel bak bosuna stres yaptin.bende büyük ultrasona girdim cuma ama kilosunu söylemeyi unuttu doktor.haftaya rutin kadin doktoru randevum var muaynehanede.o zaman mutlaka soracagim.en son 3 hafta önce 1400 gr. di. iri bir bebek demisti doktor.hayirlisi bakalim canim.

sağolasın nisancım... oy maşallah senin kuzucuğa gerçi senin ki erkek, erkekler daha iri oluyor tabiii...
dediğin gibi bu arada boşuna stres yapmışım her zaman ki gibi:KK1:

yok ya tansiyon aletim :KK43:

aman olmasın bırak ya bir onu takip etmediğimiz kalmıştı zaten:KK43:( doktorun ölçtüğünde sorun yoksa yoktur birşey zaten...
birde efrah çarpıntın tutunca panik atak geçiriyor musun cnm?? zaman daraldıkçada stresimiz artıyor offfffffffff ooooffff......

aman olmasın bırak ya bir onu takip etmediğimiz kalmıştı zaten:KK43:( doktorun ölçtüğünde sorun yoksa yoktur birşey zaten...
birde efrah çarpıntın tutunca panik atak geçiriyor musun cnm?? zaman daraldıkçada stresimiz artıyor offfffffffff ooooffff......

sabah tuttu tam abdest alacaktım kendimi banyodan atacakken dur dedim sakin ol bikaç sanye sakinleştm abdesti aldım odaya geldm otrdum öyle geçti..evet bi atak ama eskisi gibi değil elh çabuk geçti..

sabah tuttu tam abdest alacaktım kendimi banyodan atacakken dur dedim sakin ol bikaç sanye sakinleştm abdesti aldım odaya geldm otrdum öyle geçti..evet bi atak ama eskisi gibi değil elh çabuk geçti..

aman bunada şükür cnm tekrar çok geçmiş olsun....
zaten atak gelicek korkusuyla ataklara davetiye çıkarıyoruz...
doğuma sayılı günler kala nasıl olucaz Allah bilir....

duygu tebrik ederim cnm...

ben çarpıntılıyım bugün bocuk boncuk ter döküorum...

bende bugün kötülestim efrah.carpintim var.nabzim 110 üstü.kalbim sanki ritim bozklugu yasiyor.icim daraliyor.hava 30 derece.of cok bunaliyorum ya.Allah yardimcimiz olsun. daha 7 haftam var doguma.zaman bir an önce gecsin istiyorum.icimden bir ses dogmdan sonra belki azalir ataklarin diyor.insallah öyle olur, cümlemiz icin.

bende bugün kötülestim efrah.carpintim var.nabzim 110 üstü.kalbim sanki ritim bozklugu yasiyor.icim daraliyor.hava 30 derece.of cok bunaliyorum ya.Allah yardimcimiz olsun. daha 7 haftam var doguma.zaman bir an önce gecsin istiyorum.icimden bir ses dogmdan sonra belki azalir ataklarin diyor.insallah öyle olur, cümlemiz icin.

aynıı aynen aynen.. 5 haftam kaldı Allahın iznyle ancak kalan haftaları böyle geçirmek istemiorum ve doğumdan sonra düzelicem inş diorum...sanada çok geçmiş olsun nabız sayma benm 120 idi sayarsam hiç düzelmior..

ammiiiiinnn nisancım amiiiinnnn... soğuk bir duş alsan açılırsın belki bir nebzede olsa ferahlatır... Rabbim mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine sağa sağlim atlatmayı nasip etsin bu günleri hepimize inşallah

X