Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

O zamanları düşündükçe hamileliğe isyan ediyorum Allah'ım yardım eder inşallah. Gerçekten çok korkuyorum masadan kalkasım falan gelir diye düşünüyorum. Umarım korkularımız çıkmaz
Aynen canım cunku atak geldıgınde ben bulundugun ortamdan hemen uzaklasmak ısterım nasıl bas edıcekler doktorlar ıste tamda bu yuzden sakınlestırıcı sart

Kızlar napıyosunuz ?bugün leş gibi kalktım.işe gittiğimde de sinir küpüydüm.baska departmandan birine patladım öğle saatleri.sesim falan yükseldi.iki kişi gibi olmuşsun dedi bana.dedim artık .oku çiktı yani.hoşlanmıyorum yok şiştin yok şöyle oldun falan yeter yani dedim.o da bozuldu şaka kaldırmıyosan keserim bak muhabbeti falan uzattıda uzattı.suusss git diye bağırdım.etraftakiler baktı dönüp..
Aha bak şimdi arkamda oturuyo biri tlfla konuşuyo bağıra bağıra nedir bu çilem yaaa

Nasıl evlerinde gibi muhabbet edebiliyor bu insanlar toplu taşıma araçlarında anlayamıyorum.bişey deyince de keyfin bozuluyosa taksi tut diyecek kadar pişkin ve arsızlar.

Nasıl evlerinde gibi muhabbet edebiliyor bu insanlar toplu taşıma araçlarında anlayamıyorum.bişey deyince de keyfin bozuluyosa taksi tut diyecek kadar pişkin ve arsızlar.
Bende gıcık oluyorum oyle insanlara evinde gibi gayet rahat hareket ediyorlar. Sen bide her gün bu çileyle karşı karşıyasın Allah yardımcın olsun canım. Ben hiç sevmiyorum toplu taşıma araçlarını bin türlü insan.

Metrobüs hikayeleri başlamış :) arada bole seyler yasıyabılıyoruz malesef öküz ruhlu insanlar yüzünden hamile insana denırmı yanı yuh ya cok ıyı yapmıssın canım haketmıs mal

Bende gıcık oluyorum oyle insanlara evinde gibi gayet rahat hareket ediyorlar. Sen bide her gün bu çileyle karşı karşıyasın Allah yardımcın olsun canım. Ben hiç sevmiyorum toplu taşıma araçlarını bin türlü insan.
Metrobusteyim rahat konusamıyorum sessiz konusuyom diyo bi de tlfdaki kisiye.kapattı baskasini aradi hemen .erkekler de boyle sohbet ediyo mu kız saatlerce tlfla?ohhh indi şimdi..

Metrobüs hikayeleri başlamış :) arada bole seyler yasıyabılıyoruz malesef öküz ruhlu insanlar yüzünden hamile insana denırmı yanı yuh ya cok ıyı yapmıssın canım haketmıs mal
Çok tersime geldi benzettim.hoşlanmıyorum kilo şakalarından.nedir yani neden bunu derler dururlar anlamadım.bebek nasıl de kac kilo de,tekme atıyo mu de,ben bilmiyo muyum kilo aldığımı?

Metrobusteyim rahat konusamıyorum sessiz konusuyom diyo bi de tlfdaki kisiye.kapattı baskasini aradi hemen .erkekler de boyle sohbet ediyo mu kız saatlerce tlfla?ohhh indi şimdi..
Allah'ım ya can sıkıntısı mı nedir anlamadım insanları. Her gün yer bulabiliyor musun canım..

Allah'ım ya can sıkıntısı mı nedir anlamadım insanları. Her gün yer bulabiliyor musun canım..
Ilk duraktan gayrettepeden biniyorum boş olana biniyorum canım.sabah evin ordan zor biniyorum cok kalabalik.karnimi cikara cikara bi hal oluyorum yine de yer bile vermiyorlar.

Kızlar ağustos anneleri bebeklerinin hıçkırıklarını soruyorlardı birbirlerine bugün:))nasıl anlıyorlar hayret:KK48:

Ekşide okudum ben, hastaneye yatan var yemek yiyememekten serumlara bağlananlar olmuş.iki sene cekmiş biri inanabiliyor musun ilknur yaa
Allah ım sen koru yaa. O hale düşmem inşallah iki yıl ne demek.. Benim 7 ay oldu. Ama ilk 3 ay serum aldım yiyememekten. Sonra yiyebildim çok şükür. Doğumdan sonra iyileşirim diye ümit ediyorum. Hormonlar düzene girer ilaç değişir falan

Ilk duraktan gayrettepeden biniyorum boş olana biniyorum canım.sabah evin ordan zor biniyorum cok kalabalik.karnimi cikara cikara bi hal oluyorum yine de yer bile vermiyorlar.
Sığırcık dolu memleket hamile halinle bile yer vermiyorlar yuh onlara. Zor canım işin ne zaman işten çıkacaksın. Ayrıca kilo konusuna bende gıcık oluyorum. Hamile insan alıyor elbet kilo. Takma kafana yapıştır lafları apışıp kalsınlar

X