Parfüm uzmanlari sizce hangisi? tavsiyelerinizi bekliyorum :)))

Ahahha ayni dusunuyoruz :KK70: ben 212yi cok az sıkıyorum, hani yaklasinca falan guzel ama oyle yanindan gecince fazla yakin degilsem kokmuyor. Sinifta cakmasini kullanan biri var, o bosaltiyo herkes ona soruyo, ben de sinir oluyorum tabi bu ise :KK70: sen hamgi markadan cakma aliyorsun? Ben dpden almistim 212 sexyi. Bir daha alirsam armani si alirim. Cikmis midir, nerde en iyidir?

ben simdilik mystical, eyfel ve david walker kullanıorum. ha bi de parfumevi.com.tr yi dene. acıkta kalmadıysa bu sitede vardır. kuytuda kalan bi cok koku o sitede var. armani si daha cıkmadı sanırım. ben ilgilenmiom ama vivalajuicy adlı kullanıcı o kokuyu takip edio ona sorabilrsin o parfumevnden almyı dsünüo ilk oraya gelr heralde..

Evet farkli olmak istiyorum ben de. Bizim sinifta da kullanan var. Farkli olmak en cok istedigim sey :) ama iste bir onu, bir de armani si ve dolce & gabbana the one i begeniyorum onlar da asiri pahali.

bu arada eyfeli kötülemştim 5 tl die ama bazı kokuları cok guzel yapmıslar yaa ugramanı tavsiye ederm varsa 212 ve the one a bakabilrsin ne kaybedersin ki

Evet farkli olmak istiyorum ben de. Bizim sinifta da kullanan var. Farkli olmak en cok istedigim sey :) ama iste bir onu, bir de armani si ve dolce & gabbana the one i begeniyorum onlar da asiri pahali.

Burberry Body Intense de güzel hem hafif hem güzel. eğer kremi ile kullanırsan daha güzel durabilir. eğer pahalı diyorsan önerdiğim avon ve lacoste'ye bi bak. bi de avon'un yeni parfümü güzel: avon instinct mi neydi...

herkes benim icin just cavalli iyi olur dedi ama ben the one i kendime daha cok yakistirdim. Semce parfum alirken hangisi daha onemli?

bence kendi fikrin önemli. baskalarının istedigi gibi biri olmaya gelmedin bu dünyaya. kendi begendigini kokladıkca mutlu oldugun sıkmaya kıyamadıgın kendine en cok yakıstırdıgın koku daha onemlidir. baskalarını bosver kendi tarzını yansıt bence.

Avonlar cok kalici olmuyor ya haksiz miyim?

evet avonlar pek kalıcı değil haklısın... çantada taşımak yenilemek gerek arada. 30 ml'liklerinden de yedek alınınca sorun olmuyor. bu arada bugün d&g the one'ı tekin acarda denedim çok hoş ve kalıcı. bi sürü parfüm denedik eşimle. hem kalıcı hem de biraz ağır olmasına rağmen baymayan bi tek buydu. eşim de beğendi bi de. işin ilginci elimin üstüne sıkmıştım parfümü. eve gelince elimi sabunla güzelce yıkadım yine de gitmedi kokuuu :KK53:

evet avonlar pek kalıcı değil haklısın... çantada taşımak yenilemek gerek arada. 30 ml'liklerinden de yedek alınınca sorun olmuyor. bu arada bugün d&g the one'ı tekin acarda denedim çok hoş ve kalıcı. bi sürü parfüm denedik eşimle. hem kalıcı hem de biraz ağır olmasına rağmen baymayan bi tek buydu. eşim de beğendi bi de. işin ilginci elimin üstüne sıkmıştım parfümü. eve gelince elimi sabunla güzelce yıkadım yine de gitmedi kokuuu :KK53:
Ah bence de cok guzel kokuyor. Neden kimsenin begenmedigini anlamamistim ben de tesekkurler rahatlattiniz :)

bence kendi fikrin önemli. baskalarının istedigi gibi biri olmaya gelmedin bu dünyaya. kendi begendigini kokladıkca mutlu oldugun sıkmaya kıyamadıgın kendine en cok yakıstırdıgın koku daha onemlidir. baskalarını bosver kendi tarzını yansıt bence.
Haklisin tesekkurler guvenim geldi :) sen kac yasindasin?

Anladim, the one cidden guzel. Chloe love da hos aslinda. Tanrim, parfum dunyasi nasil bir sey?! Param olsa da hepsini alsam :KK70:

yaa chloe love yi açıktan kokladım fena degildi ama cok begenmedim. önce çiçek kokusu gelio sonra pudralı bişi oluo ıslak mendil gibi =( az da şeker olsa severdim belki. bn de bayılıyorum her dönem bi konuda hastalığım takıntım tutar. önceden rastgeldikçe parfüm sürerdim şimdi hastalık oldu parfüm oldugu halde alasım yada alamasam da her kokuyu koklamak tanımak sindirmek istiyorum =(

benim önerecegim tek parfümmmm $indir.jpg

yaa chloe love yi açıktan kokladım fena degildi ama cok begenmedim. önce çiçek kokusu gelio sonra pudralı bişi oluo ıslak mendil gibi =( az da şeker olsa severdim belki. bn de bayılıyorum her dönem bi konuda hastalığım takıntım tutar. önceden rastgeldikçe parfüm sürerdim şimdi hastalık oldu parfüm oldugu halde alasım yada alamasam da her kokuyu koklamak tanımak sindirmek istiyorum =(

kesinlikle yaa püf.... hastalık haline geliyor ha bire deneyesi geliyor insanın. :KK12: benim de evde 4-5 tane parfüm var ama buna rağmen yenilerini alasım geliyor... :44:

X