Park Yatak Kullanışlı Mı ?

doğru söylüyorsunuz bi hanım efendi demişti hatta sosyal medyada okumuştum bebekleri hasta eden en büyük neden kat kat giydirmekmiş tecrübeli anneler daha iyi bilir ama üşür diye kat kat giydirip terletmek iyi değilmiş , oda sıcaklığı dediğiniz gibi daha mı önemli
bebek yeni doğansa biraz daha temkinli olmakta fayda var ama 6 aydan sonra serbest bıraktım ben. kat kat giydirmenin anlamı yok gerçekten. sırt ve göğüs bölgesine dokunup anlıyorsunuz zaten. kafası terliyorsa hiç zorlamam.

bebek yeni doğansa biraz daha temkinli olmakta fayda var ama 6 aydan sonra serbest bıraktım ben. kat kat giydirmenin anlamı yok gerçekten. sırt ve göğüs bölgesine dokunup anlıyorsunuz zaten. kafası terliyorsa hiç zorlamam.
Doğru söylüyorsunuz , bebişiniz ne kadarlık oldu sizin

Park yatak çok iyi bence. Büyük olması daha iyi zaten, hemen büyüyorlar. Sepet beşikler hemen küçücük kalıyor sonra yine beşik ya da yatak almanız gerekecek. Ayaklanınca da riskli onlar. Sepet beşiği sonra nereye koyacaksınız mesela yer kaplıyor. Park yataklar bayağı uzun süre gidiyor. Sonra da katla köy kenara 2.ye 3.ye bile kullanırsın kırılmadıktan sonra. Bayağı sağlamlar zaten küçükken ilk kademe ayaklandı mı alt kademede çok iyi kullanışlı.

X