Doğuma Hazırlık Park Yatak

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
nazik cevabın için çok teşekkür ederim canım......yazdıklarını kaydettim....bence de ilk etapta mama sandalyesine gerek yok,çünkü hemen kullanılmıyor...boşuna yer kalabalık edecek.....ben de sallanmaya alıştırmak istemiyorum...biz henüz hiçbirşey almadık....senin değerli fikirlerinden çok faydalanacağım galiba canım....ilgin için tekrar teşekkür ediyorum....

rica ederim canım sormak istediğin bişey olursa yine cevaplarım bildiğim kadarıyla..bişeyler almak için şuan erken ama yavaş yavaş başlarsın ben 6 aydan sonra başladım alışverişe.
kendine ve bebişine iyi bakopuyorumnanaktan

hanımlar bizde kuramamıştık eşimle google amcaya sordum öğrendim google girin park yatak videosu yazın sayfanın en altında beby life tv yazıyor ona tıklayın wideoda çok açık gösteriyor eminim herkez aynı hatayı yapıyordur kolay gelsin...

bende hepsiburada.comdan aldım park yatağı bakalım yarın teslim alıyorum. nasıl bişey çıkıcak. fiyat uygunluğundan dolayı tercih ettim bakalım yarın görücez nasıl bişey beğendiğim kadar varmış mı. :CüvCüv:

Bizde geçen ay aldık oğluşumun park yatağını internette fiyat fazla geldi bizde gezdik tozduk kraftın dönenceli yatağırı 185 tl ye aldık çok da güzel ve kullanışlı bir yatak.....Sabit bir yerimiz olmadığı için en ideali park yatak......

bende hepsiburada.comdan aldım park yatağı bakalım yarın teslim alıyorum. nasıl bişey çıkıcak. fiyat uygunluğundan dolayı tercih ettim bakalım yarın görücez nasıl bişey beğendiğim kadar varmış mı. :CüvCüv:

mrb fatmaa.s. bebişinin park yatağı hayırlı olsun..bende park yatak almayı düşünüorum hatta hepsiburadadan bi tane beğenmiştim ama gerçekte nasıl durur emin olamadığımdan kararsız kaldım:uhm: acaba senin aldığınla aynı modelmi moovy mio diye geçio benimki.. nettekiyle gerçek görüntüsü arasında fark var mı yardımcı olursan sevinirim..

kafsinkaf selam canım evet hepsiburada dan o dediğin markadan aldık bugün akşamüstü geldi ben meraktan açtım şöyle bi baktım evet görüldüğü kadar güzel kumaşınıda beğendim ama eşim işte olduğundan tek başıma kuramam diye kurmaya çalışmadım. yarın tam olarak kurduktan sonrada yazarım canım.. ben rengi pembe olanı seçmiştim rengide gerçekten görüldüğü gibi güzel :nazar:

tekrar selam kafsinkaf biz yaklaşık bi saatlik uğraştan sonra park yatağımızın kurulumunu tamamladık. nettekiyle gerçek görüntüsü arasında fark yok canım yatak güzel. ancakkkk kurulumun başında bizi deli etti bazı püf noktoları varmış yoksa sabahtan akşama kadar uğraşıp durursun :dance: ama gönül rahatlığıyla al diyebileceğim bi ürün için rahat olarak sipariş verebilirsin. karar senin :CüvCüv:

Bende çok araştırdım hangisini alsam diye , amcam gelirken bebeğe hediyesini alıp gelmiş.Park yatak + bebek bezi ıvız zıwırı koyacağımız çantalardan almış:):) Bi eksiği warmı die kurduk Comfy marka almış.Gayet güzel öle küçükte değil
49777265.png

* Tekerlekli
* Çıkabilen ve katlanabilen yan raf
* Altaçma kat
* Katlanabilir altaçma
* Hamak katı
*Oyuncak tente
* Yuvarlak köşeler
* Sallanabilir
*Kolay katlanma
* Çift emniyet kilitli
* Ebeveynin eğilmesini kolaylaştıran eğimli yan kenarlar
* 118*83*76
Tek bi hatası war oda, sakın başka odada kurmayın çünkü yanları owal olduğu için kapıdan geçmedi bizimkisi tekrar söktük daha wakit olduğu için tekrarda kurmadık.ızne çıktığım zaman kurucaz oğlumun yatağını

tekrar selam kafsinkaf biz yaklaşık bi saatlik uğraştan sonra park yatağımızın kurulumunu tamamladık. nettekiyle gerçek görüntüsü arasında fark yok canım yatak güzel. ancakkkk kurulumun başında bizi deli etti bazı püf noktoları varmış yoksa sabahtan akşama kadar uğraşıp durursun :dance: ama gönül rahatlığıyla al diyebileceğim bi ürün için rahat olarak sipariş verebilirsin. karar senin :CüvCüv:

Merhaba canım hayırlı olsun bebişin ve bebişinin cicileri.Canım bizde almak istiyoruz Moovy Mio Lüx Oyun Parkı.70*110 olan ölçüsü ölçüldüüğündede aynımı çıkıyor yoksa birkaç santim daha geniş mi?Bizim yatak odası biraz dar da.Acaba ölçebilirmisin?:kedi:

bende alıcam netten araştırıyorum ama hangisi kaliteli hangisi iyi bilemedim artık mağzalara bakıcaz öle karar vericez bide şu 60 120 ler küçük geldi bana benim kızım 9 aylık 10 cu ayına girecek 2 yaşına kadar yatasa diyorm bide sallanması hakkında konuşmuşsunuz sallanınca gıcırdıyo felan demişsiniz ama benim kızım sallanmadan uyumaz ne yapcam karar veremedim

çok tşk ederim fatma demek tesadüf aynı yatağı beğenmişizkaydirigubbakcemile5 ewt park yatakların kurulumu biraz zormuş hatta kolaylık olsun diye nete nasıl kurulduğunu koymuşlar açıklamalı bi şeklide:)) tekrar hayırlı olsun bebişin mutlu ve huzurlu bişekilde uyusun içinde:ecrin_bebek:

kızlar bu sıralar park yatak alan yada fiyat araştıran varmı ban açok uygun geld normal beşiğe göre.

arkadaşlar baby 2 go nun park yatagını aldım kurulumu gayet basit eşimle 10 dk bile sürmedi gayet güzel benetton rengi.ölçüleri 70 110 3 yasına kadar yatar

kızlar ben kraft oyun parkı aldım 504modeli. 130x110 ölçülerinde baya geniş bi beşik. sallanıyor hatta hafif titreşimi var. kurulumuda kolay. 275 ytl.

ayrıca kullanışlı ve kaliteli görünüyor ama daha kullanmadım yinede bişey diyemem 1.5 ay sonra inş =) =)

kızlar ben kraft oyun parkı aldım 504modeli. 130x110 ölçülerinde baya geniş bi beşik. sallanıyor hatta hafif titreşimi var. kurulumuda kolay. 275 ytl.

güle güle kullanın.fakat ben hiç sizin aldığınız ebatlarda bu yataklardan görmemiştim.130x110 baya büyük ve geniş olmalı.şimdi netten baktım ama ebatlar için 80x 113 filan diyor hep.sizin ebatlar için eminmisiniz acaba??çünkü bende ebatı büyük bi yatak istiyorum o yüzden soruyorum..teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
arkadaşlar benım 18 aylık bir oğlum bar yurt dışında yaşıyoruz dıye park yatak aldım benımle her yere götürdum hiç bişey olmadı benımkı dar olanlardan değil gayet genış şimdi alt katını açtım her gittiğim yerde içine yatak uydura biliyorum çok kullanışlı ve rahat ben alt açma kısmını kullanmadım hiç ama yan tarafdakı ceplerı kullanıyorum belis mobilyadan aldım.150 falandı herralde üzerinde sun baby yazıyor çok kalıtelı çıktı...

X