Patavatsız mı art niyetli mi emin olamıyorum

Ayse, gitarist, x bir sahis, sen.

Yanlis anlamadim degil mi? Simdi groupie'lik muessesesi cok tekinsizdir, bilemedim, x sahis eger akli basinda is insani bi tipse tercihim x'den yana olurdu. Ayse de gitariste basini yakabilir, der arkami donerdim. Ama goruyorum ki sizin damarlar henuz deli akiyor, bu gitaristle basini sen yakacaksin belli ki.

Yanlis tercih cocuuum. Ayse detayini umursamadim ben.
ilgi açlığından başka bişey değil ya :)
keşke şu foruma yaş sınırı gelse

Siz de az değilsiniz az da olsa bir şey hissedip ısrarla Ayşe'yi herşeye dahil etme cool olayım zorlanmaları cıkkkkk olmuyor Net olun adam size "Ayşe benimle tanışmak için msj artı diyor" siz hâlâ kadını kuyruğunuzda gezdiriyorsunuz.Kaduna nispet yapmak gözüne sokmak derdindesiniz lakin bu işler ters döner,sonra çok pişman olursunuz.....

Adam gelip size ayşe benle tanismak istedi bana mesaj atti diyor ayse full stalk begenme yapiyor siz hala cool olayim ayağina geniş davraniyosunuz. Simdi adamda demistir ne kadar rahat bir kadin ben arkadasi bana yazdi diyorum o hala burnumun dibine sokuyor diye. Yani bilemiyorum bana large geldigi icin bu muhabbetler adamla iliskiye dönse bile pek bi sey çıkmaz bu iliskiden

Buyrunuz efendim izleyin izlettirin.

Midem bulandı görselden. Olay da ergen olayı.

X ile gitarcı aynı kişi değil mi?

Ayşe'nin ilgisi çocuk popüler olduğu için. Bana normal geldi, hayranlık besleyebilir. Sizinki de öyle görünüyor. Bana biraz da sizin popüler çocuk sebebiyle kibirlendiğinizi düşünüyorum. İkiniz Ayşe'yle nispet yapmaya ve ayartmaya çalışıyorsunuz çocuğu.

Birkaç tane filtre üst üste yapmış sanki :d manikürcüde hic tanımadığı kız flortunu çalıyor olay bu :d
Flört tapulu malı mı oluyor? Zaten ucu açık bir durum. Çocuk da az değil. İyi olmuş herkese.

İlişki tarzı da iğrenç tabii. Zamana bak, ne hale gelmiş.

Niye terslemiyorsun açıkça
Agzimizin tadi kacmasin Ali Riza Bey kıvamındayım. Cok yuzgoz de olmak istemiyorum acikcasi.
Sürekli "hmm öyle mi dedim, umursamadım, üstelemedim, öyledir deyip geçtim" cümlelerinden çok cool'um anlamını mı çıkarmamız gerekiyor?

5 dakika oturup yüzleşsen arkadaşınla, sorun çözülecek gibi.
Yoo cool olmak gibi bir iddiam yok. Ciddi bir sey dusunmedigim bir adam oldugu icin ustelemiyorum evet. Rahatsiz oldugum sey arkadasimin benim hayatımı masada konuşuyor olmasi.
Ayse, gitarist, x bir sahis, sen.

Yanlis anlamadim degil mi? Simdi groupie'lik muessesesi cok tekinsizdir, bilemedim, x sahis eger akli basinda is insani bi tipse tercihim x'den yana olurdu. Ayse de gitariste basini yakabilir, der arkami donerdim. Ama goruyorum ki sizin damarlar henuz deli akiyor, bu gitaristle basini sen yakacaksin belli ki.

Yanlis tercih cocuuum. Ayse detayini umursamadim ben.
Cocuuum derken? 33 yasindayim ve gitaristle basimi yakacak bir durumum yok cunku ciddi bir sey dusunmuyorum. Tercih de degil kendisi zaten.
Arkadaşınız iyi niyetli değil.Ama sizde garipsedim.Flörtünüz varken bu gitarist çocuk ne alaka?
Gitarist cocukla bir iliskimiz yok, ara sira gorusuyoruz sadece. Flort de henuz bir sey baslamamis bir adam.
valla bilemedim hikayede beş para edecek insan yok
kaç yaşındasınız 18 19 mu ?
senin aynı anda hem biriyle flört edip hem gitaristle iş pişirmende sorun yok da
ayşe'nin ulu orta konuşması mı sorun ?
hayatınıza da arkadaş çevrenize de çeki düzen verirseniz böyle saçma şeylerle uğraşmazsınız
:) ben 33 yasindayim, hikayede bahsi gecen herkes 30+.
Benim kiminle ne yaptigim beni ilgilendirir. Ve evet sorun tam da dediginiz gibi benim hayatimi ulu orta döküyor olmasi.
X ve gitarist aynı kişi değil mi? Ben yanlış mı anlıyorum?
Ayni kisi. Karisik olduysa kusura bakmayin.
Ahshdh neyin ilgi acligini yaşayacağım :KK70: kisi kendinden bilir isi mi demeliyim? 33 yasindayim ben mesela kac olmalı sinir sizce?
Kac yıllık uyeyim, herhangi bir seye ihtiyacım yok.
Ayşe art niyetli. Siz de pek temiz niyetli değilsiniz. Öyle karar aşamasındayım ayağına iki adamı birlikte götürüyorsunuz.
Karar asamasi degil aslinda. Gitaristle gorusurken obur adamla tanistik, su an ne olacagimiz belli degil.
Siz de az değilsiniz az da olsa bir şey hissedip ısrarla Ayşe'yi herşeye dahil etme cool olayım zorlanmaları cıkkkkk olmuyor Net olun adam size "Ayşe benimle tanışmak için msj artı diyor" siz hâlâ kadını kuyruğunuzda gezdiriyorsunuz.Kaduna nispet yapmak gözüne sokmak derdindesiniz lakin bu işler ters döner,sonra çok pişman olursunuz.....
Ayse'yi dahil etmiyorum hatta çoğu gorusmemizden haberi bile yok. Dedigim gibi kendisi aradi beni gidelim diye.
Adam gelip size ayşe benle tanismak istedi bana mesaj atti diyor ayse full stalk begenme yapiyor siz hala cool olayim ayağina geniş davraniyosunuz. Simdi adamda demistir ne kadar rahat bir kadin ben arkadasi bana yazdi diyorum o hala burnumun dibine sokuyor diye. Yani bilemiyorum bana large geldigi icin bu muhabbetler adamla iliskiye dönse bile pek bi sey çıkmaz bu iliskiden
Adamla iliskiye donmesi gibi bir niyetim veya beklentim yok.

Ayşe'nin ilgisi çocuk popüler olduğu için. Bana normal geldi, hayranlık besleyebilir. Sizinki de öyle görünüyor. Bana biraz da sizin popüler çocuk sebebiyle kibirlendiğinizi düşünüyorum. İkiniz Ayşe'yle nispet yapmaya ve ayartmaya çalışıyorsunuz çocuğu.
Ayni kisi evet. Karisik olduysa kusura bakmayin.
Ben kibirlenmiyorum aslinda, bilakis hemen hicbir sey anlatmiyorum.

Nerede çokluk orada bkluk diyenlerdenim ben. Sen istediğin kadar kalabalık grupla sadece eğlen, özel hayatını yüz göz etme illa bir bkluk çıkar. Grubu çok seviyorsan Ayşe’yi aradan çıkartmaya çalış. Azalarak bitsin. Kötü insana mesafe koymak kolay ama böyle samimi görünüp kıskançlıktan arkandan kimbilir ne yapabilecek potansiyele sahip insanlara asıl mesafe koyulmalı.
Ah o kulisler ne ateşler gördü. Sefan olsun karşim 😄

valla bilemedim hikayede beş para edecek insan yok
kaç yaşındasınız 18 19 mu ?
senin aynı anda hem biriyle flört edip hem gitaristle iş pişirmende sorun yok da
ayşe'nin ulu orta konuşması mı sorun ?
hayatınıza da arkadaş çevrenize de çeki düzen verirseniz böyle saçma şeylerle uğraşmazsınız
Herkesin rızası varken, ortada sadakat yükümlülüğü olan bir ilişki yokken kime ne? Fakbadilik müessesinden ne kadar farkı var yani? Saçmalık seviyeniz nerede başlıyor şahsen merak ettim.

Kızlar merhaba, hemen konuya giriyorum.

Benim bir kız arkadaşım var. Ekip olarak sık görüşüyoruz fakat son zamanlarda bir konuyla ilgili patavatsızlık ve zevzeklik mi yapıyor yoksa art niyetli mi emin olamıyorum artık.

Bir müzik grubunun gitaristiyle tanıştım. Tanıştığım zaman yine bizim ekipten bu kız da dahil olmak üzere üç-dört kişiydik. Çocuk bariz benimle ilgilendi hatta masadaki erkek arkadaşımız "lya bu niye sana bakıp duruyor" diye fark etti.

Daha sonra biz bu çocukla konuşmaya başladık. Bu kız arkadaşım, hadi karışmasın adına Ayşe diyeyim, bizim çocukla tanıştığımızı biliyordu. "Napıyorsunuz, konuşuyor musunuz" diye soruyordu, sonra bir baktım instagramda takip etmeye başlamış. Umursamadım sonuçta çocuğun tapusunu almadım. Birkaç gün sonra, ben hiç bahsini bile etmemişken laf arasında çocuğun benim hesabımdan kendisini bulduğunu, "nasıl, eğlendiniz mi" falan dediğini ama kendisinin yanıt yazmadığını söyledi. E niye yazmadın dediğimde de keyfim istemedi dedi ama çocuğun fotoğraflarını beğendiğini fark ettim. Üstelemedim, öyledir dedim geçtim.

Daha sonra ne zaman ortamda bu grubun bahsi geçse, masada kim olursa olsun Ayşe ortaya "lya onların gitaristiyle konuşuyor, lya onları tanıyor, lya tekrar getirir buraya" diye yorum yapmaya başladı ki bizim tanıştığımızı sadece Ayşe biliyordu.

Hatta bir gün masada flört ettiğimizi bildiği adam varken onun yanında "bizim lyayla gitarist samimi, hala konuşuyor musunuz lya" diye lafa girdi. Ben konuyu kapattım bir şekilde. Ne zaman bahsi geçse "selam söyle" modunda.

Başka bir gün sahne sonrası gitaristle buluştuk, güzel de bir gece geçirdik. Bir ara sohbet ederken "o gün yanındaki kız arkadaşın daha ben sahneden iner inmez bana yazdı" dedi. "Hmm, ne dedi" dedim. Tanışmak istediğini söyledi ama ben senden hoşlandığım için geçiştirdim, biraz da ısrarcı davrandı" dedi. "Bilmiyorum ben, olabilir, sonuçta onunla değil benimlesin" dedim.

Bir süre sonra grup sevdiğimiz bir mekanda sahne alacağını duyurdu. Daha duyurusunu yaptıkları an Ayşe beni aradı, "lya grup çıkıyormuş gidiyoruz bak" diye, tamam dedim. "X'e söyle bize masa ayarlasın, X'e söyle sahne sonrası yanımıza gelsin, X'e söyle grupla beraber fotoğraf çektirelim" deyip durdu. Sonra benimkiyle yazıştık, erken gel görüşelim biraz dedi ok dedim.

Ben mekana erken gittim ama Ayşelerden bunu saklamadım, ben biraz erken geçiyorum siz de istediğiniz zaman gelin dedim. Ben daha mekana girer girmez Ayşe aradı neredesin diye. Dedim mekana geldim, X de provayı bitirdi yanıma geldi. "Selam söyle, on dakikaya ordayız" dedi. Biz o sırada gruba ayrılan odaya geçip yaramazlık yaptık :KK70: Biz odadayken aradı neredesin dedi, X'le dışarıdayız sohbet ediyoruz gelirim yanınıza dedim. Neyse bizim odadaki "sohbetimiz" bitti, saçı başı düzelttik. Sahneye çıkana kadar Ayşe dönüp dönüp onların masayı kesti. Biz bu arada X'le masadan masaya yazışıyorduk, Ayşe ekranıma bakmış yandan, "oo hala yazışılıyor bak senn" falan diyor. Söyle ona şu şarkıyı da çalsınlar falan yapıyor bana. Devamlı "çıkışta napacaksın, eve mi dönüyorsun, e görüşmüyor musunuz" deyip durdu.

Ben normalde öyle şüpheci bir insan değilim ama her fırsatta hatta flört ettiğim ve belki de ilişkiye dönecek adamın yanında bile görüştüğüm başka birini gündeme getirmesi, her bahsi geçtiğinde kendini dahil etmeye çalışması vs yüzünden artık gerçekten X tarafından reddedildiği için mi böyle davranıyor diye düşünmeye başladım.

Devamlı ve kalabalık grup olarak görüştüğüm için mesafe koyma vs gibi bir durumum yok, açık açık konuşup rahatsızlığımı belli edersem daha çok dozu arttırır mı ondan da emin değilim. Siz olsanız ne düşünürdünüz? Arkadaşımdan şüphelendiğim için de kendimi ayrıca rahatsız hissediyorum.
Mesir macununu yedin mi?

Uye genc degilmis, sasirdim :olamaz:
Birkaç tane filtre üst üste yapmış sanki :d manikürcüde hic tanımadığı kız flortunu çalıyor olay bu :d
Ne hayatlar var be. O kadar estetik ve filtreden oturu, flortu kisileri karistirmis olabilir, bu kisi ölse Allah kendi yarattigini tanımaz tovbe estafurullah.

Ayni kisi miymis! Ben şok.
Agzimizin tadi kacmasin Ali Riza Bey kıvamındayım. Cok yuzgoz de olmak istemiyorum acikcasi.

Yoo cool olmak gibi bir iddiam yok. Ciddi bir sey dusunmedigim bir adam oldugu icin ustelemiyorum evet. Rahatsiz oldugum sey arkadasimin benim hayatımı masada konuşuyor olmasi.

Cocuuum derken? 33 yasindayim ve gitaristle basimi yakacak bir durumum yok cunku ciddi bir sey dusunmuyorum. Tercih de degil kendisi zaten.

Gitarist cocukla bir iliskimiz yok, ara sira gorusuyoruz sadece. Flort de henuz bir sey baslamamis bir adam.

:) ben 33 yasindayim, hikayede bahsi gecen herkes 30+.
Benim kiminle ne yaptigim beni ilgilendirir. Ve evet sorun tam da dediginiz gibi benim hayatimi ulu orta döküyor olmasi.

Ayni kisi. Karisik olduysa kusura bakmayin.

Ahshdh neyin ilgi acligini yaşayacağım :KK70: kisi kendinden bilir isi mi demeliyim? 33 yasindayim ben mesela kac olmalı sinir sizce?
Kac yıllık uyeyim, herhangi bir seye ihtiyacım yok.

Karar asamasi degil aslinda. Gitaristle gorusurken obur adamla tanistik, su an ne olacagimiz belli degil.

Ayse'yi dahil etmiyorum hatta çoğu gorusmemizden haberi bile yok. Dedigim gibi kendisi aradi beni gidelim diye.

Adamla iliskiye donmesi gibi bir niyetim veya beklentim yok.

Ayni kisi evet. Karisik olduysa kusura bakmayin.
Ben kibirlenmiyorum aslinda, bilakis hemen hicbir sey anlatmiyorum.
Groupielik isleri 20lerin ortasinda bitmeliydi ama biraz gec kalmissiniz, o sebeple ben genc zannederek cocuum dedim. Kusura bakmayin :)

Ayşe asla iyi niyetli değil baya iki kişiyle de aranızı bozmaya çalışıyor. Umursamadım, sormadım diyerek bir yere varamazsınız. Ayşe gitarist senin için peşimde koştu çok ısrarcı biri diye bahsediyor flört ettiğimizi bile bile neden yazdın adama mesajları gösterdi bana deyip çıkışın. Mesafe şart bence onunla, aranız bozulursa da çok iyi olur.

Arkadaşında umut kırıntısı var gitaristle ilişkini bitirme ihtimaline karşı masada konusunu açmış. Gitariste kafayı takmis. Sonu arkadasligin bitmesi olacak haberi yok 😅

Anladığım kadarıyla sizin flört ettiğiniz (ilişkiye dönme ihtimali olan) bir X var. Gitarist ise ara ara görüştüğünüz bir kişi ve arkadaşınız Ayşe ondan hoşlanıyor. Özellikle flörtünüzün yanında Ayşe'nin gitaristten bahsetmesini aba altından sopa göstermek gibi anladım. "Kararını netleştir, gitarist bana kalsın" gibi.
Ayşe kendince haklı, sizin zaten flörtünüz var diye gitariste yürümüş.
Gitarist de size kapılmış, Ayşe'nin mesaj attığını söylediğine göre sizinle bir ilişki düşünüyor diye anlıyorum.
Yani ortada sizin tarafınızdan net olmayan bir durum gördüm ben. Bir iletişimsizlik söz konusu.

X