Patavatsız mı art niyetli mi emin olamıyorum

Uye genc degilmis, sasirdim :olamaz:

Ne hayatlar var be. O kadar estetik ve filtreden oturu, flortu kisileri karistirmis olabilir, bu kisi ölse Allah kendi yarattigini tanımaz tovbe estafurullah.

Ayni kisi miymis! Ben şok.

Groupielik isleri 20lerin ortasinda bitmeliydi ama biraz gec kalmissiniz, o sebeple ben genc zannederek cocuum dedim. Kusura bakmayin :)

Ya ama mezara soksaydiniz 33 yaşında kadın genç değilse kim bu gençler? 😭😭😭

Mesir macununu yedin mi?
Yok yememis halim ahshs diyorum ya bir canavar dogacak yersem :KK70:

Uye genc degilmis, sasirdim :olamaz:

Ne hayatlar var be. O kadar estetik ve filtreden oturu, flortu kisileri karistirmis olabilir, bu kisi ölse Allah kendi yarattigini tanımaz tovbe estafurullah.

Ayni kisi miymis! Ben şok.

Groupielik isleri 20lerin ortasinda bitmeliydi ama biraz gec kalmissiniz, o sebeple ben genc zannederek cocuum dedim. Kusura bakmayin :)
Ayni kisi evet sanirim karisiklik olmus orada. Ortada bir tane adam var yani.
Groupielik degil bu, yani adamin meslegiyle herhangi bir ilgisi yok. Ayni adam bankaci olsa da ayni sekilde gorusurdum. Yani ayyy ne guzel gitar caliyorrr, accuk da beni çalsın diye yanasmadim :KK70:

Anladığım kadarıyla sizin flört ettiğiniz (ilişkiye dönme ihtimali olan) bir X var. Gitarist ise ara ara görüştüğünüz bir kişi ve arkadaşınız Ayşe ondan hoşlanıyor. Özellikle flörtünüzün yanında Ayşe'nin gitaristten bahsetmesini aba altından sopa göstermek gibi anladım. "Kararını netleştir, gitarist bana kalsın" gibi.
Ayşe kendince haklı, sizin zaten flörtünüz var diye gitariste yürümüş.
Gitarist de size kapılmış, Ayşe'nin mesaj attığını söylediğine göre sizinle bir ilişki düşünüyor diye anlıyorum.
Yani ortada sizin tarafınızdan net olmayan bir durum gördüm ben. Bir iletişimsizlik söz konusu.
Ya orasi biraz karismis 😅 aslinda ortada tek bir adam var o da gitarist olan kisi.
Iliski düşündüğünü de sanmiyorum, oyle bir modda degiliz yani ama benim tarafimdan net olmayan bir sey olabilir mi diye tekrar bir gozden gecireyim her seyi
Tesekkur ederim yorum icin.

Ahshsh şu an aglayarak yorum yaziyorum. Hani 30lar artik yirmilerdi? :KK70:

Ne bileyim cocuum dedim diye kizdi, genc degilmis deyince de kızmasın, cok zorlaniyorum burda ben
:110:
.
Groupielik degil bu, yani adamin meslegiyle herhangi bir ilgisi yok. Ayni adam bankaci olsa da ayni sekilde gorusurdum. Yani ayyy ne guzel gitar caliyorrr, accuk da beni çalsın diye yanasmadim :KK70:
Sahne arkasinda calmamis miydi :) lutfen kendimizi kandirmayalim, eccuk gitarimi tingirdatsin demissiniz iste... şurda din kardaşiyiz, etmen bacim.

Ya orasi biraz karismis 😅 aslinda ortada tek bir adam var o da gitarist olan kisi.
Iliski düşündüğünü de sanmiyorum, oyle bir modda degiliz yani ama benim tarafimdan net olmayan bir sey olabilir mi diye tekrar bir gozden gecireyim her seyi

Ben de başka bir flortunuz var gibi anlamıştım.

Ortada başka bir flört yoksa tek flört gitarist abimizse Ayşe şu an gözümden iyice düştü. Sizinkinde gözü var bence. Bir şekilde araya girmeye çalışıyor. Cızırtı yapmasın. Efendi gibi çekilsin aradan.

Ortada başka bir flört yoksa tek flört gitarist abimizse Ayşe şu an gözümden iyice düştü. Sizinkinde gözü var bence. Bir şekilde araya girmeye çalışıyor. Cızırtı yapmasın. Efendi gibi çekilsin aradan.
Bana biraz Ayse'nin akorda ihtiyaci var gibi geldi, uye coool olacagim diye kaptiracak gul gibi calgiciyi.

Ne bileyim cocuum dedim diye kizdi, genc degilmis deyince de kızmasın, cok zorlaniyorum burda ben
:110:

Sahne arkasinda calmamis miydi :) lutfen kendimizi kandirmayalim, eccuk gitarimi tingirdatsin demissiniz iste... şurda din kardaşiyiz, etmen bacim.

Tamam bir an alınganlık etmişim. Yani bence bizim yaş grubunda is bitmedi. Biz de konsere gidip iki kas göz edip flört bulabiliyoruz. Yani ok şahsen ben bulmuyorum ama yaşıtlarım buluyor gördüğünüz gibi. 😅

İsterseniz konunuzu tekrar düzenleyin çünkü "Ayşe flörtümün yanında gitaristten bahsetti, geçiştirerek konuyu kapattım." gibi bir cümle görmüştüm. Dolayısıyla her okuyan gitarist ve X'i farklı kişi olarak düşünür bence.

İsterseniz konunuzu tekrar düzenleyin çünkü "Ayşe flörtümün yanında gitaristten bahsetti, geçiştirerek konuyu kapattım." gibi bir cümle görmüştüm. Dolayısıyla her okuyan gitarist ve X'i farklı kişi olarak düşünür bence.
Ay iyice karıştı ortalık :KK70:

Şöyle anlatayım, gitaristten sonra tanıştığım bir flörtüm var ama o konunun içinde gitaristin bahsedildiği masada oturmak dışında aktif rol oynamıyor. Ayşe'nin bahsettiği X=gitarist.

Bana biraz Ayse'nin akorda ihtiyaci var gibi geldi, uye coool olacagim diye kaptiracak gul gibi calgiciyi.
Cool olacağım diye değil aslında çünkü aramızda ciddi bir şey yok. Akacak kan damarda durmaz misali, kaptırılacak çalgıcı yanımda durmaz :KK70:

Duman grubunun gitaristi Batuhan örneğini vereyim. Diyelim ki hayranlığım var Duman grubuna ve gitaristi de hoş biri.

Ben Ayşe olayım. Şimdi Lyanna, Batuhan ile konuşmaya başladıysa ben de Batuhan ile münasebette bulunmak için bu fırsattan yararlanabilirim. Lyanna aracılığıyla beni tanımış olacak. DM'den de yazarım, bilgi edinmek için konuyu ona da getiririm. Hayranıyım adamın. Ünlü de değil mi? Hiç kimsenin de bir şeyi değil, adamı kapabilirim.

Şahsen hiç tarzım değil ama bir gün Ayşe konumuna düşersem ve sevdiğim adamı Lyanna gibi bir arkadaşım kaparsa üzülürüm 🤧

İlk mesajı bir daha okudum :kusmuk:Siz aynı anda iki kişiyi götürmüşsünüz. Diğeri masadakilerden biriymiş. Marifetmiş gibi başka erkek varken bir de gitaristle fingirdediğinizi anlatmışsınız. Keşke yaşınızı yazmasaydınız da bunu 20li yaşınıza vermeye devam etseydik.

:) ben 33 yasindayim, hikayede bahsi gecen herkes 30+.
Benim kiminle ne yaptigim beni ilgilendirir. Ve evet sorun tam da dediginiz gibi benim hayatimi ulu orta döküyor olmasi.
Ahshdh neyin ilgi acligini yaşayacağım :KK70: kisi kendinden bilir isi mi demeliyim? 33 yasindayim ben mesela kac olmalı sinir sizce?
Kac yıllık uyeyim, herhangi bir seye ihtiyacım yok.
33 şaka mı ya? oha
kesin 18 yaşında toy bi velet çıkacak bu nerde ne yapacağını bilmeyen diye düşünmüştüm :KK70:
kızdan rahatsız oluyorsan alıp karşına açık açık konuşma veya kızı hayatından çıkarma cesaretini göstereceksin
bu kadar korkmaya gerek yok kimseden
ikinizin de birbirinizi kıskandığını düşünüyorum
sen kızı kıskanıyorsun kız seni kıskanıyor

Duman grubunun gitaristi Batuhan örneğini vereyim. Diyelim ki hayranlığım var Duman grubuna ve gitaristi de hoş biri.

Ben Ayşe olayım. Şimdi Lyanna, Batuhan ile konuşmaya başladıysa ben de Batuhan ile münasebette bulunmak için bu fırsattan yararlanabilirim. Lyanna aracılığıyla beni tanımış olacak. DM'den de yazarım, bilgi edinmek için konuyu ona da getiririm. Hayranıyım adamın. Ünlü de değil mi? Hiç kimsenin de bir şeyi değil, adamı kapabilirim.

Şahsen hiç tarzım değil ama bir gün Ayşe konumuna düşersem ve sevdiğim adamı Lyanna gibi bir arkadaşım kaparsa üzülürüm 🤧
Oradaki konu aslinda adamla once benim tanisiyor olmam ve diyalogu ilerletenin biz olmamiz. Yani sevdigi adami kapmak gibi bir durum yok, bilakis onlar konusuyor olsa ben dahil olmam olaya.

O degil de Batuhan zamanında ne yakisikliydi hey gidi.

İkisini birlikte idare etmek değil mi?
Biriyle flört ediyorum diyorsunuz diğeriyle kuliste yaramazlık...
Ben sizin söylediklerinize göre etik bulmadığımı söyledim.
Benim icin flort asamasinda sadakat yukumlulugu yok, karsi taraf da baskasiyla gorusebilir cunku henuz iliskiye dönüşen bir sey yok ortada.
Ama bu sonucta herkesin kendi gorusu oldugu icin yorumunuz icin tesekkur ederim, sizinki gibi bir dille yapilan her turlu yorum ve elestiri başım ustune.

ya ahahah gençlik o manada değil
yazıyı okuyunca aşırı toy hayatının baharında maksimum 20 yaşında bi kız çocuğu gibi düşündüm ben
insan belli bi yaştan sonra kimsenin ağız kokusunu çekemiyor valla
olgunlaşıyorsun tecrübe kazanıyorsun bir iki sinyalden tak diye anlıyorsun karşındakinin ne mal olduğunu
sadece konu sahibi değil arkadaşında da böyle ergen ergen hareketler var
açılan konuda olgunluktan eser miktarda bile bulamayınca bi yaşa takılma durumu oldu ister istemez :KK70:

Agzimizin tadi kacmasin Ali Riza Bey kıvamındayım. Cok yuzgoz de olmak istemiyorum acikcasi.

Yoo cool olmak gibi bir iddiam yok. Ciddi bir sey dusunmedigim bir adam oldugu icin ustelemiyorum evet. Rahatsiz oldugum sey arkadasimin benim hayatımı masada konuşuyor olmasi.

Cocuuum derken? 33 yasindayim ve gitaristle basimi yakacak bir durumum yok cunku ciddi bir sey dusunmuyorum. Tercih de degil kendisi zaten.

Gitarist cocukla bir iliskimiz yok, ara sira gorusuyoruz sadece. Flort de henuz bir sey baslamamis bir adam.

:) ben 33 yasindayim, hikayede bahsi gecen herkes 30+.
Benim kiminle ne yaptigim beni ilgilendirir. Ve evet sorun tam da dediginiz gibi benim hayatimi ulu orta döküyor olmasi.

Ayni kisi. Karisik olduysa kusura bakmayin.

Ahshdh neyin ilgi acligini yaşayacağım :KK70: kisi kendinden bilir isi mi demeliyim? 33 yasindayim ben mesela kac olmalı sinir sizce?
Kac yıllık uyeyim, herhangi bir seye ihtiyacım yok.

Karar asamasi degil aslinda. Gitaristle gorusurken obur adamla tanistik, su an ne olacagimiz belli degil.

Ayse'yi dahil etmiyorum hatta çoğu gorusmemizden haberi bile yok. Dedigim gibi kendisi aradi beni gidelim diye.

Adamla iliskiye donmesi gibi bir niyetim veya beklentim yok.

Ayni kisi evet. Karisik olduysa kusura bakmayin.
Ben kibirlenmiyorum aslinda, bilakis hemen hicbir sey anlatmiyorum.
Hayatınızdaki adamın vasfının ne olduğunun hiç önemi yok aslında , önemli olan arkadaş dediğiz kişinin arkanızdan iş çevirmesi, memlekette adam kalmamış gibi görüştüğünüz kişiye yavşaması. Adam bunu teyit etmiş zaten ısrarla yazdı bana demiş Ayşe' yi hayatınızda tutmak bu saatten sonra afedersiniz ama aptallık olur, güvenilmeyecek biri olduğu gayet açık. Arkadaşının görüştüğü adama hallenilmez ciddi ya da değil fark etmez, en eski arkadaşlık kuralıdır bu

Ayşe sizin aynı anda iki kişiyle takıldığınızı bildiği için bundan cesaret alarak gitariste yürüyor 😂. Her şey çok net aslında niye şüpheye düştüğünüzü anlamadım. Arkadaşımdan şüphe ettiğim için kötü hissediyorum yazmışsınız ama arkadaşınızın size değer verdiği sanmıyorum. Zira sizin kuyunuzu kazmaya çalışıyor açıkça. Tek kişide karar kılıp daha istikrarlı olursanız sorun hallolacak aslında.

X