Pendik Kaynarca - Nenehatun Hastanesi

şuan necef hn a mı gidiyordun ? msmnunmusun ? doğumu ordamı düşünüyorsun ?

mrb. Allah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almak nasip etsin inş. Ben necef hanımı tanıdıktan sonra bütün kontrollerimde ona gittim. ve pendik devlette gittiğim doktorların içinde en iyisi diyebilirim. bence doktorunu değiştirme.çünkü herkez başka bir şey söylüyor. ben uzak yakın demedim. necef hanım nerdeyse oraya gittim. doğumu pendik devlette yapmak istiyordum. prda doğum yapanlar gayte memnunlardı.Doktorlar direk doğum yaptırmıyorlar. ebeler var doğumhandede görevli ve o hafta doğumhanede görevli doktor kimse o bulunuyor. Doğum esnasında ebelerin yapamayacağı ya da yolunda gitmeyen bir şey olduğunda doktorlar müdahale ediyırlar sadece.Yani doğumu ebeler yaptırıyor. sana şunu söylemek isterim. ben özel hastane tavsiye etmiyorum açıkçası. Devlet hastanesinde yapılması gereken neyse onu yapıyorlar. özel hastaneler bazı durumlarda yanıltıcı olabilior. tabi her yer öyle diye de bir şey yok. ayrıca doğum esnasında kendi doktorun ya da başka doktor gelmiş hiç aklına gelmiyor insanın. o anda çektiğin sancıyyla mücadele ediyorsun. onun için fazla kafana takma doktor işini. necef hanıma devam etmeni tavsiye ederim.
şimdiden geçmiş olsun...

ben kaynarca nene hatun hastanesınde dogum yaptım doktorum hale hanımdı doktorumdanda hastanedende cokmemnunum odalar tek kişilik istitoırsanız var buyuk banyolu yataklı yanında kım ısterse kalsın dıye ebelerı cok yardımcı hastanede güleryüz hat safhadailgi mükemmel ben herkese hale hanımı ne eski adı nene hatun olan şidi medicine hospital olan hastaneyi öneriyorum en önemliside sizi doğum hanede erkek yok hep bayan:9

ben kaynarca nene hatun hastanesınde dogum yaptım doktorum hale hanımdı doktorumdanda hastanedende cokmemnunum odalar tek kişilik istitoırsanız var buyuk banyolu yataklı yanında kım ısterse kalsın dıye ebelerı cok yardımcı hastanede güleryüz hat safhadailgi mükemmel ben herkese hale hanımı ne eski adı nene hatun olan şidi medicine hospital olan hastaneyi öneriyorum en önemliside sizi doğum hanede erkek yok hep bayan:9

canım hayırlı olsun doğumun:) ıyı gectığıne sevındım ama yazmamıssın sezeryanmı normal doğummu yaptın acaba. ben sezeryan olucam haftaya ama ozellıkle anestezı uzmanını merak edıyorum. sipinal anestesı yapıyormus acaba yaptıranlar memnun kaldımı?

canım hayırlı olsun doğumun:) ıyı gectığıne sevındım ama yazmamıssın sezeryanmı normal doğummu yaptın acaba. ben sezeryan olucam haftaya ama ozellıkle anestezı uzmanını merak edıyorum. sipinal anestesı yapıyormus acaba yaptıranlar memnun kaldımı?

Nene Hatun Hastanesi ile başladım ben ama sonradan pek iyi yorumlar okumadım bıraktım şimdi Gisbir Hastanesi'ne gidiyorum ben TuzLA'DA..:KK49:

Bende burada yaptım doğumumu.. Çok ilgililer, doktorum HALE KAYIRAN'dı :KK69:
Bebeğimin ters olması nedeniyle spinal sezeryan oldum
ve hiç bi olumsuzluk yaşamadım :KK8:
Ameliyathaneye girdiğimde açıkçası gerilmiştim, anestezi uzmanı geldi nasılsın nasıl hissediyorsun diye sordu
gergin olduğumu söyledim gayet iyi rahatlattı..

Doktorumdan da hemşirelerden de anestezi uzmanımdan da hastanbakıcılardanda çok memnun kaldım.. :KK71:
Tavsiye ederim.. Şimdiden hayırlı olsun bebeğiniz :KK69: güle güle büyütün:KK69:

Haa birde çocuk doktorumuz CEM DENİZ bey gayet memnunuz :KK19:

bende bu hastanede dogum yaptım normal dogum oldu cok memnun kaldım ..
doktorum hilal bayram dı cok ıyı bı doktor tavsıye ederım ..
bıraz yogun ama olsun bence hilal hanım :KK70:
cocuk doktorumuzda özlem hanım oda ıyı bı doktor..

Son düzenleme:
bende bu hastanede dogum yaptım normal dogum oldu cok memnun kaldım ..
doktorum hilal bayram dı cok ıyı bı doktor tavsıye ederım ..
bıraz yogun ama olsun bence hilal hanım :KK70:
cocuk doktorumuzda özlem hanım oda ıyı bı doktor..

Benim Hale Kayıran'dı,bi daha çocuğum olsa yine ona giderim,tamamen normal doğum yanlısı bi kadın :) bu arada bezimde doktorumuz Özlem Hanım :)

Bende burada çalışan personelım kadın doğum uzmanlarından bayanların cok memnun olduğu ve doğumların rahatlıkla geçtiğini söyleyenler çoğunlukta....

canım cok sevındım oncelıkle allah tamamına erdırsın aynı korkuları bende yasadım aynı cevapsız gıcık sorularla bogustum cok sukur korktuklaım basıma gelmedı ıns senınkıde yolunda gıder..
hılal hanım gercekten cok ıyıınsanı cesaretlendırıyo hatta sezeryan ısteyenlerı bıle kandırıp normal dogum yaptırıyo
ben gece gıttım hastaneye hılal hanım yoktu ama bekledım o gelene kadar dogurmadım nıhayet sabah oldu geldı ve dogumumu o yaptırdı ..
esım bastan soyleyeyım sezeryan dersenız baska hastaneye goturucem dedı ..

ama ben ne kadar anlatsamda sen cok daha farklısını yasıcaksın :KK70:muhtemelen
cıcım hıc korkma normal dogum muhtesem bısey
cok dua et allah yardım eder
normal dogumda sancı cekıyosun o bıraz zor ama dayanamıcak kadar dııl
sonra bı ıkı ınınmada coocuk doguyo
zaten sancıdan hıcbısey anlamıyosun coocuk dıgduktan sonra hıc bıse kalmıyo ne sancı ne agrı
sadece buyuk bı mutluluk
yeterkı saglıklı olsun bebegın
dogumdan hıc korkma
ben hatrılamıyorum bıle
bebgım ıkı aylık sımdı kucagımda
en zoru ne bılıyomusun emzırmek
hıc aklıma gelmezdı ama ınanlmaz acılar cektım dogum acıları nekı
cok dııkat et yanlıs emzırme saglık ocagında ıyıce ogren yoksa gogusler hap yara oluyo ve emzırmek kabus oluyo
velhasıl hılal bayram tavsıye edıyorum sana baska soru varsa sor canım yardımcı olurum ..

nenehatunmu aman aman benim dr neslihan alandı normal doğumu çok istememe rağmen ve herşey yolundaydı 3 santim açılmam vardı evden giderken ağrı çektim 2 gün sonra istememerağmen gene o hastaneye gittim mecburen tamam doğumaalıyorum dedi sancı odasına aldılar beni serum veriyorlardı suni sancı gedi neslihan hanım senim bebeğinin kafa küçük gövde büyük normal yaptıramam dedi bizi mecburensezeryana itti sezeryan oldum kendime gelemedim ertesi gün kontürol ederken iç kanamageçirdiğimi farketti beni tekrar ameliyayat alıyorlardı başhekim geldi bütün hastanenin drları başımdaydı kan verdiler ameliyattankurtuldum 4ünite kan yedim ordan oraya gezdirdiler beni mafoldum çok şükür kızımdabende allahıma şükür iyiyz

bende nenehatun(medicine) hastahanesinde dogum yaptim doktorum neslihan seker, cok cok memnunum ilgilenmesi ictenligi herseyi cok guzeldi yine hamile kalsam yine ona giderim kesinlikle tavsiye ediyorum. hastanede doktorda gayt iyi..:KK34:

bende nenehatun(medicine) hastahanesinde dogum yaptim doktorum neslihan seker, cok cok memnunum ilgilenmesi ictenligi herseyi cok guzeldi yine hamile kalsam yine ona giderim kesinlikle tavsiye ediyorum. hastanede doktorda gayt iyi..:KK34:

İki hamileliliğimin de baştan sona takibini o yaptı,ayrılırken de'üçüncüde görüşürüz' dedi bana ....:KK9:

Son düzenleme:
pendik devlet hastyanesinde doğum yapan var mı peki ? nasıl ? yani ben sezeryan olacağım bu 3.bebeğim ve devlet hastanelerinin adı çıkmış 9'a malum....öyle eski tip yöntemlerle mi amelyat ediyorlar iğne iplikle mi dikiyorlar nedir ne değildir ?

pendik devlet hastyanesinde doğum yapan var mı peki ? nasıl ? yani ben sezeryan olacağım bu 3.bebeğim ve devlet hastanelerinin adı çıkmış 9'a malum....öyle eski tip yöntemlerle mi amelyat ediyorlar iğne iplikle mi dikiyorlar nedir ne değildir ?

kızlarrrrr.... nooldu bitti mi yoksa pendik devlet hastanesinde doğumlar
:KK53: bi ses verin

ben de ilk iki kontrolüme nen hatuna gittim ama randevu sistemi yok çok fazla sıra bekliyorsun. onun için devam edemedim. pendik devlete gittim kontrollere de. doktorlarını da tanıdım artık alışınca bana pendik daha iyi gibi geliyor şimdi.yakın da. nene hatunda doğum yapan tanıdıklarım var normal oldular ama doktora göre de değişiyor sanırım. ben de bir aksilik olmazsa normal istiyorum. bu arada bebeğinin cinsiyetini öğrendin mi ,benim ki kız :)

kaynarca medicine hastanesine neslihan hanıma gidiyorum dr. neslihan Alan sizce nasıl ona doğum yaptıranlar yorumlarını yazabilirlermi acaba lütfen cvp bekliyorum...

kaynarca medicine hastanesine neslihan hanıma gidiyorum dr. neslihan Alan sizce nasıl ona doğum yaptıranlar yorumlarını yazabilirlermi acaba lütfen cvp bekliyorum...

canım bende neslihan şeker'e gidiyorum.dün ilk kez gittim.daha 5 haftalık hamileyim.onun hakkında fikrin var mı ?

X