Pendik Kaynarca - Nenehatun Hastanesi

evet canım hale kayıran ..bu normal doğum olayına sevındım şimdi zemuszemus
15gün sonra tekrar gidicem kontrole .17 haftalık oluyorum.cinsiyeti öğrencez birde üçlü test yaptırcam canım..ben aslında mecidiyeköyde çalışıyorum ama tuzlada oturuyorum..o yüzden orası olsun istedim..senin kızın olucak sanırım annesi..:ecrin_bebek: ne zaman öğrendin?

Evet canım kızım olucak, 17 haftalıkkken öğrendim, 16.haftadan sonra öğreniliyomuş. Benim randevuma göreydi işte. Bebeğim hiç uğraştırmadı hem de.. Direk Hale hanım %100 kız dedi.. Zaten kız hissediyordum ve bekliyordum nedense, ama kesinleşmesine sevindim. Sende haber ver mutlaka cinsiyetini... :lepi:

Evet canım kızım olucak, 17 haftalıkkken öğrendim, 16.haftadan sonra öğreniliyomuş. Benim randevuma göreydi işte. Bebeğim hiç uğraştırmadı hem de.. Direk Hale hanım %100 kız dedi.. Zaten kız hissediyordum ve bekliyordum nedense, ama kesinleşmesine sevindim. Sende haber ver mutlaka cinsiyetini... :lepi:

kaydirigubbakcemile3 ayy ben meraktan çatlıyorum zaten..13 haftalıkken gittik hemde ikili test sonucunu gösterdik..dedik belki söler cinsiyetini daha erken dedi..1 ay sonra gel geldi hem üçlünü yaparız hemde cinsiyetini öğreniriz dedi bakalım hayırlısı.. ben erkek hissediyorum ama sağlıklı olsunda geriri mühim diil yesin onu annesi sempatiksalakcinni
haber verırım öğrenince sana tatlım :dance:

kaydirigubbakcemile3 ayy ben meraktan çatlıyorum zaten..13 haftalıkken gittik hemde ikili test sonucunu gösterdik..dedik belki söler cinsiyetini daha erken dedi..1 ay sonra gel geldi hem üçlünü yaparız hemde cinsiyetini öğreniriz dedi bakalım hayırlısı.. ben erkek hissediyorum ama sağlıklı olsunda geriri mühim diil yesin onu annesi sempatiksalakcinni
haber verırım öğrenince sana tatlım :dance:

Canım senin testler ne durumda, umarım herşey yolundadır. a.s.

Canım senin testler ne durumda, umarım herşey yolundadır. a.s.

İkili teste şükür birşey çıkmadı canım 1.9cm ense kalınlığı çıktı biraz tedirgin oldum ama kan değerlerim 1/10bin çıkınca rahatladım.

Henüz üçlü test yaptırmadım ben. Sen yaptırdın mı? Yaptırdıysan ne kadar tuttu? Ayrıca ne yapıyorlar üçlüde?

ıkili teste şükür birşey çıkmadı canım 1.9cm ense kalınlığı çıktı biraz tedirgin oldum ama kan değerlerim 1/10bin çıkınca rahatladım.

Henüz üçlü test yaptırmadım ben. Sen yaptırdın mı? Yaptırdıysan ne kadar tuttu? Ayrıca ne yapıyorlar üçlüde?

Canım, benim de ense kalınlığı 1.9 çıkmıştı ve kan değerlerim çok düşüktü. Çok stresli gergin günler geçirdim.senağlama Amniyosentez dedi, ama ben yapmak istemedim. Üçlü test için gittim, doktor dörtlü yapalım dedi. Muayene parası 25 TL onun dışında bu test için 70-75 Tl ödedim. Bi hafta sonra sonucu çıktı. Sonuçlarım iyi çıktı. ıki hafta sonra dopplere gircem bebeğe bakılcak ayrıntılı. Bakalım hayırlısı canım. :Saruboceq:Bu arada senin yaş ka., benim 26

Sadece 1 tüp kan aldılar hepsi bu!

Canım, benim de ense kalınlığı 1.9 çıkmıştı ve kan değerlerim çok düşüktü. Çok stresli gergin günler geçirdim.senağlama Amniyosentez dedi, ama ben yapmak istemedim. Üçlü test için gittim, doktor dörtlü yapalım dedi. Muayene parası 25 TL onun dışında bu test için 70-75 Tl ödedim. Bi hafta sonra sonucu çıktı. Sonuçlarım iyi çıktı. İki hafta sonra dopplere gircem bebeğe bakılcak ayrıntılı. Bakalım hayırlısı canım. :Saruboceq:Bu arada senin yaş ka., benim 26

Sadece 1 tüp kan aldılar hepsi bu!

benimde yaşım 26 tatlım. sıkma sen canını rabbim hayırlısını versin herkeze tatlım..meleklerimiz sağ salim gelicekler iyi düşün iyi olsun artık öyle yapıyorum ben, ayrıca ilk aylar kanamalı geçti benim bende çok zor günler geçirdim :teselli:

benimde yaşım 26 tatlım. sıkma sen canını rabbim hayırlısını versin herkeze tatlım..meleklerimiz sağ salim gelicekler iyi düşün iyi olsun artık öyle yapıyorum ben, ayrıca ilk aylar kanamalı geçti benim bende çok zor günler geçirdim :teselli:

Bakarsın bir gün denk geliriz:CüvCüv::CüvCüv:

Allah bebelerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

tatlım selam;
bi kızım oluyor haber vereyim dedim kaydirigubbakcemile2

Ayyy canım benim, maşallah! :nazar::nazar::nazar: Kız bebekleri dah bi tatlı oluyo sanki ya, benimde kızım olcak. İsim düşündünüz mü peki? İnş.sorunsuz bi şekilde sağlıkla kavuşuruz kuzularınıza.
:Saruboceq:

Ayyy canım benim, maşallah! :nazar::nazar::nazar: Kız bebekleri dah bi tatlı oluyo sanki ya, benimde kızım olcak. İsim düşündünüz mü peki? İnş.sorunsuz bi şekilde sağlıkla kavuşuruz kuzularınıza.
:Saruboceq:

saol canım benim hepimizinkini rabbim korusun..sağlıklı , hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere..olmayanlarada nasip etsin rabbim :ecrin_bebek:
evet canım düşündük ...eylül koyucam kızımın adını zemuszemus

saol canım benim hepimizinkini rabbim korusun..sağlıklı , hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere..olmayanlarada nasip etsin rabbim :ecrin_bebek:
evet canım düşündük ...eylül koyucam kızımın adını zemuszemus

Oyyy yerim ben onu,ismi çok güzelmiş gerçekten.Benim bebikimin adı da Duru olcqak Allahın izniyle,hemde hamiş olmadan önce belierlemiştik
olumunekankayizsmile

Oyyy yerim ben onu,ismi çok güzelmiş gerçekten.Benim bebikimin adı da Duru olcqak Allahın izniyle,hemde hamiş olmadan önce belierlemiştik
olumunekankayizsmile

saol teyzesi olumunekankayizsmile

seninkide çok güzelmiş canım kaydirigubbakcemile5

sLm millet 14 haftalık hamileyim ben ilk önce pendik özkan hastanesine gitmiştim doktorumda çok iyiydi çok memnundum ama sonra uzak kalıyor diye eşim nene hatunu önerdi bende kabul ettim kimleri tavsiye edersiniz? neslihan şeker istiyorum ama yoğun oluyormuş diye duydum napıcam bilmiyorum :S HELP ME!!!! =)):lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
sLm millet 14 haftalık hamileyim ben ilk önce pendik özkan hastanesine gitmiştim doktorumda çok iyiydi çok memnundum ama sonra uzak kalıyor diye eşim nene hatunu önerdi bende kabul ettim kimleri tavsiye edersiniz? neslihan şeker istiyorum ama yoğun oluyormuş diye duydum napıcam bilmiyorum :S HELP ME!!!! =)):lepi:

canım sen nerde oturuyorsun da orası uzak geldi sana
nenhatuna gidecem diyorsan NESLıHAN ALAN VAR Benim arkadaşım ona gitti çok memnun

Canım benim öncelikle bebikini sağ salim kucağına almanı diliyorum. :Saruboceq:
Benim de evime çok yakın bu hastane. Uzun araştırmalarım sonucu Hale Kayıran'ı tercih ettim, memnun olmayana denk gelmedim. Çok memnunum gerçekten, güler yüzlü, çok sıcak bi kadın. Çok ilgili, insanın sürekli bebişi hakkında konuşası geliyo Hale Hanımla. O da çok yoğun oluyo ama, herkesle de ilgili.
"Biz bebişlerimizden dolayı heyecan içinde olduğumuz için; doktorlarımızdan ilgi ve gülen bi yüz bekliyoruz haliyle." yerimseniben
Ben sana tavsiye ederim canım benim. ınternetten bak, özgeçmişi, resmi falan da var.
:CüvCüv:

Şubatta Nene hatunda dogum yaptım. Doktorum Aylin hanım iyiydi.
Orada doğum yapmayı düşünüyorsanız çocuk bezi ve pedinizi unutmayın.
Bu arada hastanenin adı Medicine oldu artık.

Yardımınız için teşekkür ederim dün neslihan şeker e gittim çok memnun kaldım :lepi: ama bu seferde epidural anesteziyi sormayı unuttum :dance: evdeyken şunu da sorcam bunuda sorcam diyorum oraya gidince mutlaka bişey unutuyorum =)) bidahaki buluşmamız 3 hafta sonra olacak ozaman inşallah unutmam epidural anesteziyle doğumu ve fiyatları sorarım... Hem o zaman bebeğimin cinsiyetide belli olur inşallah meraktan çatlıyorum çünkü =))

merhaba arkadaşlar ..
çok kararsızım bana yardımcı olunn.25 haftalık hamileyim nene hatun hastanesine gidiyorum..neslihan ş. h,aylin h,neslihan a.h,hale .h..1 er kere muayene oldum diğer doktorlara gidemedim..ve hala bir doktor secemedim.normal doğum yapmak istiyorum.gerçi doğum gece olursa nöbetci doktor girecek doğuma ama genede kime devam etmeliyim normal doğuma destek vermeli..neslihan alanı tavsiye ettiler ama bilemiyorum.yardım edinnn..

canım bende neslihan alana gidiyorum dün başladım bende 17 haftalık hamileyim
neslihan alanı tavsiye ettiler beğendim şimdilik normal doğum dan yana ama anne ve bebeğe bakıyoruz ona göre dedi

ama nehatunda pek nadir normal doğum yapan ben devlette doğum yapmayı dülşünüyorum bakalım hayırlısı

Şubatta Nene hatunda dogum yaptım. Doktorum Aylin hanım iyiydi.
Orada doğum yapmayı düşünüyorsanız çocuk bezi ve pedinizi unutmayın.
Bu arada hastanenin adı Medicine oldu artık.

geçmiş olsun sağlıklı üyütürsün inşalah
canım sen normalmi sezeryanlamı doğum yaptın

X