Pkos hastası olan arkadaşlara yardım etmek istiyorum

ya kızlar ya hamileler bize dua etsin ne olur hamilelerin duası kabul olurmuş hem biz birbirimizi tanımıyoruz insanın arada bagı bulunmadan sırf iyi niyet ve allah rızası için yaptıgı dualar daha makbuldür

selam kızlar bende pco hastasıyım sağ overde var ama önceleri görünürdeydi 2 sene önce şeker ilacı glukofen 850 bende kullandım ama görünürde old. için önce bir hapın yarısını içiyordum sonra dr. bir taneye çıkardı ve kistlerim 2 ayda kayboldu ve bırakmamı söyledi doktorum.. sonrasında tedaviye ara verince kilo aldım biraz şimdi tüp bebek tedavisindeyim yine biraz gözüküyor kistik yapı bu seferki doktrum bana şeker yükleme testi yaptı tedaviye başlamadan önce bütün değerler normal çıktı ilaca gerek görmedi zaten benim her zaman adetlerim düzenlidir kıllanma yok sadece biraz kilo artışı oldu onuda diyetle şekeri azaltarak yavaş yavaş hallediyorum..
sonuç olarak pco herkesde farklı seyrediyor başkasına iyi gelen hap size iyi gelmeyebilir.. yada kimisi ergenlik döneminden beri bu sorunu yaşıyor kimiside sonradan tedavi sonucu kilo alımı ve ilaçların etkisiyle oluşan yumurtaların atılamamasından dolayı pco hastası oluyor.. kesinlikle doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız.. çünki çoğu ilaç bir tarafınızı iyi ederken bazı organlardada hassasiyet yaratabilir bunuda unutmayın...

Nazlımelek ben kimseye bu ilacı kullanın demedim.Bütün yazılarımı okuyabilirsin.Ben sadece pkos tedavisinde şeker ilacının kullanımını bilmeyenler için buraya yazı yazdım.Ben doktorda değilim ayrıca.Ama çevremde pkos olduğu halde pkosun ne olduğunu ne de pkoslu olduğunu bilmeyen o kadar çok insan var ki sadece bilmeyenle böyle bir yöntemin olduğunu bilsin istedim.Ayrıca ben doktorumun da adını verdim gitmek isteyen olursa diye.Bilmem anlatabildim mi?

arkadaşlar bende pcos hastasıyım progesteron hormonum da 0,51 çıktı yani çok düşük çıktı benim durumumda olup hamile kalan var mı

merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı acil cevap bekliyorum.yarın doktora gideceğim de.geçen ay konuldu bu teşhis bana.regli başlayınca 2 -3 içinde gel demişti de.yine mi muayene olurum yoksa tahlil mi ister?senağlama

hayatım alttan muayene eder adetliyken he rdr bakar sornada hormon tahlilerini ister üzülme ayrıca ben pkosum ve bu şöyle bir hastalık sen böyle dogdun böylede öleceksin ama korkma

bende pkos liyim 3 aydır günde 1 tablet glugophage kullanıyorum hem hamile kalabilmek için hemde adet düzensizliği için ama benim merak ettiğim adet düzensizliğimde hiç düzelme olmadı nekadar kullandıktan sonra düzelme oluyor ayrıca sürekli kilo veriyorum zayıflamak istemiyorum:KK43:

bende pco hastasıyım teşhis konulduktan hemen sonra bebek için tedaviye başladım ve aradan 2 yıl geçti şimdi tüpbebekle hamileyim rabbim isteyen herkese versin

bende pco hastasıyım teşhis konulduktan hemen sonra bebek için tedaviye başladım ve aradan 2 yıl geçti şimdi tüpbebekle hamileyim rabbim isteyen herkese versin

bu hastalıkla savaşmayı öğreneceğiz ben tıbbın yanında alternetif tıpla da bu hastalığı yendiğimi düşünüyprum hormon düzenleyici olarak hayıt suyu kullandım bir yıl boyunca sizde deneyin

merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı acil cevap bekliyorum.yarın doktora gideceğim de.geçen ay konuldu bu teşhis bana.regli başlayınca 2 -3 içinde gel demişti de.yine mi muayene olurum yoksa tahlil mi ister?senağlama

canım büyük ihtimal hormon tahlillerini ve baslaman gereken yumurtlama ilaçlarını vericektir.muayeneye gerek görmez bence......

bu hastalıkla savaşmayı öğreneceğiz ben tıbbın yanında alternetif tıpla da bu hastalığı yendiğimi düşünüyprum hormon düzenleyici olarak hayıt suyu kullandım bir yıl boyunca sizde deneyin

bende hayıt tohumunu kullanıyorum.Canım tüpbebek tedavisini hangi merkezde yaptırdın canım bende kocaelide yaşıyorumda merak ettim....

Arkadaşlar ben pcos hastayım ve de hamile kalmak istediğimden dolayı tedavi görüyorum. Doktorum adetimin 5. günü kullanmam için gonaphene diye bir ilaç verdi. Ve de 5 gün boyunca bu hapı sabah aklam kullandım. sonrasında adetin 12 günü gel dedi yumurta mı takip etmek için gittim ve de ertesi gün vurulmam için yumurta çatlatma iğnesi olan pregnye verdi. Sonrasında da pazar ve pazartesi günleri ilişkiye girmemizi söyledi. Bu şekilde tedavi gören arkadaş var mı

merhaba hanımlar şimdi doktordan geldim malum muayeneyi yaptı.iğrenç.klomen diye ilaç verdi.5. günü kullan dedi.herşeyi anladım da 12 günden bahsetti.neyin 12. günü bunu anlamadım.kullanan ve bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz?bu arada size bir haberim var.doktor bana zayıfla demişti.bende beşibiryerde ile 2,5 kilo verdim dedim.iki fincandan fazla içme yan etkisi olabilir dedi.ama ne güzel zayıflıyordum.

merhaba hanımlar şimdi doktordan geldim malum muayeneyi yaptı.iğrenç.klomen diye ilaç verdi.5. günü kullan dedi.herşeyi anladım da 12 günden bahsetti.neyin 12. günü bunu anlamadım.kullanan ve bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz?bu arada size bir haberim var.doktor bana zayıfla demişti.bende beşibiryerde ile 2,5 kilo verdim dedim.iki fincandan fazla içme yan etkisi olabilir dedi.ama ne güzel zayıflıyordum.

canım adet tarihinden itibaren 12 gün say o gün tekrar doktora gidiceksin yumurta takibi için....

Arkadaşlar ben pcos hastayım ve de hamile kalmak istediğimden dolayı tedavi görüyorum. Doktorum adetimin 5. günü kullanmam için gonaphene diye bir ilaç verdi. Ve de 5 gün boyunca bu hapı sabah aklam kullandım. sonrasında adetin 12 günü gel dedi yumurta mı takip etmek için gittim ve de ertesi gün vurulmam için yumurta çatlatma iğnesi olan pregnye verdi. Sonrasında da pazar ve pazartesi günleri ilişkiye girmemizi söyledi. Bu şekilde tedavi gören arkadaş var mı

bende böyle tedavi gördüm canımsonuç alamamıştım umarım sen sonuç alırsın..........

elif26 öncelikle teşekkür ederim.şimdi sen bana kızarsın belki ama bu ayki adetten 12 gün sonra mı yoksa nisanda olacağım adetten 12 gün sonra mı?kusura bakma bu işlerin acemisiyim de.

elif26 öncelikle teşekkür ederim.şimdi sen bana kızarsın belki ama bu ayki adetten 12 gün sonra mı yoksa nisanda olacağım adetten 12 gün sonra mı?kusura bakma bu işlerin acemisiyim de.

hayır canım neden kızayım ki bende tedaviye ilk başladığımda öğrendim bunları ne istersen çekinmeden sorabilirsin.Bende bunların sıkıntısını çok çekmiştim ama doktorum bana gitmem gereken tarihi kendisi söylüyordu...
doktorun sana verdiği ilaca adetinin 5.günü başlayacaksınya işte tam birhafta sonra yanı bu ayki adetinin başlafdığı günde itibaren 12.gün yani nisanda değil.canım.
sana şimdi yumurta takibi yapacak ve yumurtasların istenilen büyüklüğe ulaştığında çatlama iğnesi yapacak belkide hamile kalabilirsin canım....yerimseniben

yaa kızlar bende pkoluyum ama benim bünyem yapıyomuş ben şimdi bu şekilde hamile kalabilirmiyim doktora sordum tedaviyle kalabilirsin dedi ilacım çarşamba bitiyo hastalanınca tekrar gel dedi sizce hamile kalabilirmiyim

X