Plasente previye istirahat

Buglem8001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2020
141
27
27
Arkadaşlar bana plasente previye dendi yatak istirahati yapiyorum söyle bir durum var sol tarafıma yatmaktan sol tarafımim karın bölgesi yanıyor artık sizce nasıl yatmaliyim palasente olunca sağ tarafa yatma gibi bir durum olabilirmi

Arkadaşlar bana plasente previye dendi yatak istirahati yapiyorum söyle bir durum var sol tarafıma yatmaktan sol tarafımim karın bölgesi yanıyor artık sizce nasıl yatmaliyim palasente olunca sağ tarafa yatma gibi bir durum olabilirmi
Kaçıncı haftandasın?

doktorun mu illa sol yanınaa yat dedi. Bence ağır hareket yapmaman ve yatak istirahati yeterli olur bi tarafına sürekli yatman kendine eziyet gibi geldi :KK43: kanaman vs oluyor mu
Kan şeklinde minik leke ile gittim ilaç verdi kesildi sadece emin olamadigim minik leke oluyor sadece ondan birşey olmaz dedi doktorum ilaha sola yat demedi ama plasenteden besleniyor sol tarafıma yatarsam bebek daha iyi beslenir zaten sorun olduğu için beslenemiyormu diye düşündüğümden sola yatıyorum genelde çok korkuyorum tüp bebek çünkü benim kızım ilk bebeğim korkum çok oluyor bu yüzden 2.8 cm doğum kanalından yukarda şimdi cikacakmi yukarı cikmicakmi çok tedirginim çok zor süreçlerden geçtim ama buna şükür ne yapacam bilmiyorum 🥹

X