Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
Kızlar sguart ve kalça haraketlerini şiddetle tavsiye ediyorum totoyu çok güzel toparlıyor.Ki benim toto büyük değil basenlerim 88.Kaldırdığını toparladığını dikleştirdiğini bariz görüyorsunuz programın sonunda.

Tabi beklentinizi mantıklı yaparsanız.Yani benden bi lopez kalçası çıkmaz.Beklediğim kalkması ve daha yuvarlanması idi.Bu olmaya başladı:KK16:

cok guzel canim,tebriklerrr:KK9:
kalca hareketleri derken hangisi canim?:KK17:

Kedi UI olmuş :KK53::KK53:

Ceza puanımı dolduda üyelği iptal oldU.Yoksa kendi mi istedi :26::26:
Rox bilir aslında

günaydın hanımlar :KK3:
yoğun bir dönemden sonra geldim aranıza,
kediiii, ama oldu mu annem :KK14:

Kediii nin iptal mi olduu üyeliği ? Sanırım resimlerinin altındaki yorumlar yüzünden oldu. İnşaallah gerii döner kısa zaman da.

Anaaa yine ne oldu kedi niye gitti?

Neyse kızlar günaydın... Bu sabah canım hiçbir şey yemek istemedi. Azcık sosis yedim, o kadar. Saat 9'u biraz geçe spora başladım. 1 saate yakın spor yapmışım anlaşılan. Duşa girip çıktım. Şimdi gevşemiş; yok mayışmış haldeyim. Bir şeyler atıştırayım daha metabolizma hızlıyken.

Ben de yine ceza aldı sandım, incelemedim hiçç.. :S
Ne yorumu oldu kiii??
Üzüldüm yaa..

Kedi bişey dicem de ben sana :KK30:
bende 30 gün squats yapıyorumda bugün benim 13.günümdü 130 tane squats yaptım acaba benimde adımı yazar mısın listeye :KK30:
hiç aksatmadan yapıyorum :26:

Merhaba kızlar. :KK3:

Kedinin üyeliği resim ya da yorum yüzünden iptal değil.. Ortada bir ceza yok.

Şimdilik geçici bir süre pasif kalıcak, nedenini biliyorum. Ancak şunu söyleyebilirim ne kadar bir süreliğine iptal olduğu belli değil..

Verilen programlar belli, herkesin bölümü belli, kendine özgü ekstra hareketler yapan arkadaşlarımız da var/olabilir.

Yapmanız gereken programınıza sadık kalarak yolunuza devam etmek, zaten herkes günlük olarak program almıyordu, yani kedi yok diye programı terk etmek yok.
Burdaki işleyişe aynen devam edeceğiz, belki hemen gelebilir belki hiç gelmeyebilir.. Bizim programı terk etmemiz anlamına gelmiyor..

Biz yine burada resim paylaşacağız, destek olacağız, diyetleri, önemli yazıları paylaşacağız..

Hadi bakiim göriyim bizi.. :KK19:

devam devam devam :KK8:

-ROX.

Son düzenleme:
kızlar ilk başlayacak biri nerden başlamalı istediğim şey popo dikleştirmek bir arkadaşım link vermiş teşekkür ederim ama sonrasında nasıl devam edicem ilk aşamamı o verdiğiniz link acaba birisi beni aydınlatırsa çok memnun olcam tşkrlr şimdiden ha bu egzersizler zayıflatmaz dimi zaten zayıflıktan şikayetçiyim

kızlar ilk başlayacak biri nerden başlamalı istediğim şey popo dikleştirmek bir arkadaşım link vermiş teşekkür ederim ama sonrasında nasıl devam edicem ilk aşamamı o verdiğiniz link acaba birisi beni aydınlatırsa çok memnun olcam tşkrlr şimdiden ha bu egzersizler zayıflatmaz dimi zaten zayıflıktan şikayetçiyim

Canım ilk mesajımızı kontrol etmelisin. :KK3:

Oradaki video yönlendirmelerindeki videolara ulasabilirsin, ayrıca 30 gün squat challange programı var. Bu poponu dikleştirip yuvarlaklaşmasına yardımcı olacaktır.

Hiç spor yapmayan biriysen beslenmeni oturtmadıysan ilk zamanlarda kilo kaybı yasayacaksın elbette, bunu önleyebilmek için, karbonhidrat tozu ya da protein tozu kullanmanı ya da kahvaltı dahil her öğününe protein ekleyip günlük ihtiyacın 3 katı protein almanı öneririm.:KK56:

Kızlar kedidirkedi olmadığı için buradaki programın dışına çıkmadan, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Yeni gelen arkadaşlarımıza hosgeldiniz diyorum, elbette her hareket işe yarıyor. Ayrıca burdaki hareketlere istinaden kendiniz üzerine hareketler bulabilir, uydurabilir ya da ekleyebilirsiniz, yani ikinci programı da ekleyebilirsiniz zamanınız kısıtlı ya da kilonuz fazlaysa. :KK34:

Şimdilik bu kadar.. Resim paylaşma saatimiz geliyor.. Hadi bakalım Google ' a abanıyoruz. :KK9:

X