Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
Günaydın fit hatunlar, programı sıkı tutuyoruz, yaza 1 ay bile kalmadı :KK4:

@seyrekyağmur: anladım beybi anladım, benim öküzcanın da bu tip şeylere meyili var zaten pot kırmakta üstüne yok bu erkeklerin yaa.. :KK57:

@rose: tatlım, dün göremedim girmedim buraya diye, çiğdem atmış sanırım sana.. :KK34:

--

Şekersiz kahvemi içiyim önce bir.. :126: sonra kalori takbinden devam, iyi ki bulmuşum o siteyi ya.. :KK16:

Son düzenleme:
Günaydın fit hatunlar, programı sıkı tutuyoruz, yaza 1 ay bile kalmadı :KK4:

@seyrekyağmur: anladım beybi anladım, benim öküzcanın da bu tip şeylere meyili var zaten pot kırmakta üstüne yok bu erkeklerin yaa.. :KK57:

@rose: tatlım, dün göremedim girmedim buraya diye, çiğdem atmış sanırım sana.. :KK34:

--

Şekersiz kahvemi içiyim önce bir.. :126: sonra kalori takbinden devam, iyi ki bulmuşum o siteyi ya.. :KK16:

canım kalori takibi nasıl yapıyorsun

kızlar mrbalar burayı yeni fark etttim şu popo dikleştirme ile ilgili çalşmalar konusunda benide bilgilendirir misiniz aslında 50 kiloyum boyumda 164 fazla kilom yok yani hatta azcık daha dolgunlaşmak istiyorum zayıflamadan daha şekilli bir vücut için başlamak istiyorum neler yapabilirim popo dikleştrici harketeler işe yarıyor mu bende yer çekimine ayak uydurmuş konumdayım :KK70: popomun dolgunlaşmasını istiyorum

Onun göbeği 3 oda 1 salon. 187'ye 90 kilo. Direkt bir şey söylemedi. Yaptığı bir şeyden çıkardım. Sanki küfür etti bana. Çok hırslandım. Karnitin içip yarım saat sonra spora başlayacağım.
Mesajım geldi mi?

Çiğdem mesaj kutun doluymuş ben cvp veremedimm :26:

slm arkadaşlar ben şu an 75 kg bir kaç ay önce 77 den 72 ye düştüm benim bütün problemim basen ve bacaklar diyet ile birlikte bu egzersizleride yaptım hatta üst bacaktan 4 cm inceldim gören zayıflamissin ama güzelliğin kalmamış diyorlardi çünkü direk yüzüm soluyo ve göz altlarım halka halka oluyo du bu yüzden diyeti bıraktım keşke bari sporu bırakmasaydim. 3 kilo geri aldım ben 2 gün dür tekrar egzersizlere başladım bacaklarımin ağrısından oturup kalkamıyorum bile ama bu beni mutlu ediyo:) şimdi size sorum diyet yapmadan ama sadece akşam yemeği yemeden ve spor yaparak zayıflayabilirmiyim

Sevgilim bugün bana dedikiii

Sen spora devam ediyor musun ne kadar sıkılaşmışsın dedi :KK76::KK76:

:KK12::KK12::KK12:Başarıyorum başaracağım

Kızlar sguart ve kalça haraketlerini şiddetle tavsiye ediyorum totoyu çok güzel toparlıyor.Ki benim toto büyük değil basenlerim 88.Kaldırdığını toparladığını dikleştirdiğini bariz görüyorsunuz programın sonunda.

Tabi beklentinizi mantıklı yaparsanız.Yani benden bi lopez kalçası çıkmaz.Beklediğim kalkması ve daha yuvarlanması idi.Bu olmaya başladı:KK16:

Kızlar sguart ve kalça haraketlerini şiddetle tavsiye ediyorum totoyu çok güzel toparlıyor.Ki benim toto büyük değil basenlerim 88.Kaldırdığını toparladığını dikleştirdiğini bariz görüyorsunuz programın sonunda.

Tabi beklentinizi mantıklı yaparsanız.Yani benden bi lopez kalçası çıkmaz.Beklediğim kalkması ve daha yuvarlanması idi.Bu olmaya başladı:KK16:

canım bu sguart ve kalça hareketleri neler bende tam olarak bunu istiyorum fazla kilom yok zaten zayıfım ama kalçayı dikleştirici ve yuvarklaklaştıran hareketlere ihtiyacım var

canım bu sguart ve kalça hareketleri neler bende tam olarak bunu istiyorum fazla kilom yok zaten zayıfım ama kalçayı dikleştirici ve yuvarklaklaştıran hareketlere ihtiyacım var

Canım kalça haraketleri bu linkteki ilk video;animasyonlu olan

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...-ilgili-gorsel-paylasim-317.html#post29674526

Bu da sguartın nasıl yapılacağı ile ilgili bir resim var

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...n-kol-egzersiz-ilgili-gorsel-paylasim-54.html

Bu da sguartın programı;

Eki Görüntüle 704745

selam kızlar nasılsınız ?
dün kedinin verdiği bütün hareketleri yaptım ama çok ağrım oldu bir gün videoları diğer gün hareketleri yapmaya karar verdim siz ne diyosunuz böyle mi daha iyi yoksa hepsi aynı gün mü?

selam kızlar nasılsınız ?
dün kedinin verdiği bütün hareketleri yaptım ama çok ağrım oldu bir gün videoları diğer gün hareketleri yapmaya karar verdim siz ne diyosunuz böyle mi daha iyi yoksa hepsi aynı gün mü?

Hoşgeldin arkadaşım...

Evet başlarda ağrı olur, kas ağrısı geçer. Nefes alış verişini tempoya göre ayarlaman durumu iyileştirebilir.

Kızlar bacak ağrılarınız için bi tavsiyem var deneyin kas ağrılarınız oluyor ya kas gevşeltici krem sürün az da olsa ağrıyı hafifletiyor. Ben öyle yapıyorum:)

selam kızlar nasılsınız bakalım :KK3:
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz hepiniz :KK19:
bütün mesajları okuyamadım,
birşey soran olduysa yardımcı olmaya çalışırız hep birlikte, kedi gitmiş. :KK14:

kedi neden iptal oldu:26::26::26::26::26::26:

onu ben de merak ediyorum :26:

Ben geldimm!
Kısa ama muhteşem bi tatil geçirdim..
Ortam filan harikaydı.. (;
Sizler neler yaptınız??

X