Pozitif İdrar Testi Örnekleri

malesef burda yeni olduğum için resim koymayı bilemiyorum testteki çizgi 15 dk sonra çıktı silik bir şekilde ama adetime 1 gün var sizce hamilemiyim

canım olabılırsın de olmayabılırsınde.. ama olma ihtimalın daha yuksek.. cunku hamılelık testlerı ılk 20 dakıkadan sonraa gecerlılıgını yıtırıyormuş.. senınkıde 15 dakıkada cıkmışş silikte olsa bır umut var.. adet olmazsann yıne takrarla ama sabırsızsan kan testı yaptır yarın net bır şekilde cıkar.. hadı hayırlısıı:KK16::KK16:

canım olabılırsın de olmayabılırsınde.. ama olma ihtimalın daha yuksek.. cunku hamılelık testlerı ılk 20 dakıkadan sonraa gecerlılıgını yıtırıyormuş.. senınkıde 15 dakıkada cıkmışş silikte olsa bır umut var.. adet olmazsann yıne takrarla ama sabırsızsan kan testı yaptır yarın net bır şekilde cıkar.. hadı hayırlısıı:KK16::KK16:
ama testin üzernde 3-8 dk yazıyor bende anlamadım yarın adet görmezsem çarşamba günü kan testi yaptıracağım ayrıca testi beni gibi çıkıpta hamile olan varmı acaba teşekkürler cvplarınız için

ama testin üzernde 3-8 dk yazıyor bende anlamadım yarın adet görmezsem çarşamba günü kan testi yaptıracağım ayrıca testi beni gibi çıkıpta hamile olan varmı acaba teşekkürler cvplarınız için

canım valla ii sabredıyorsunn bende 5 şubatı beklıyorum ..ama cok sabırsızım.. yerınde olsam yarın kan testı yaptırıdım

acaba beni gibi testin sonucu 15-20 dk arasında silik çıkıpta hamile olan varmı

Ben varım been.hatta benim günümden önce yaptığım test negatifti.tam adet günümde yaptığımda ise silik bile sayılamayacak kadar belirsiz olarak 2.çizgiyi görmüştüm.ama şükürler olsun inşallah 2013 temmuz annesi olacağım :))

Ben varım been.hatta benim günümden önce yaptığım test negatifti.tam adet günümde yaptığımda ise silik bile sayılamayacak kadar belirsiz olarak 2.çizgiyi görmüştüm.ama şükürler olsun inşallah 2013 temmuz annesi olacağım :))
çok sevindim senin adına allah tamamına erdirsin ama benim çizgi 15 dk sonra silik çıkıyor adetime 1 gün var

ağzından bal damlıyor arkadaşım inş. adetime 1 gün var kan testini ne zmn yaptırıyım ayrıca çizgi silik çıkıyor

silik de olsa çıkmış ya işte.benim çıkmıyordu bile.artık kendimi nasıl motive ettiysem eşimin göremediği çizgiyi ben görüyordum :KK1:
Biraz sabredebilirsen adetin de gelmezse 2gün sonra kan testini yaptır derim.çünkü kandaki değerin günden güne katlanarak çıkıyor.ne kadar yüksek çıkarsa o kadar emin olursun "acaba" demezsin.ben 5gün sonra gitmiştim kan testine.zaten o güne kadar hiç gecikmediğim için kendi kendime emindim.

Son düzenleme:
silik de olsa çıkmış ya işte.benim çıkmıyordu bile.artık kendimi nasıl motive ettiysem eşimin göremediği çizgiyi ben görüyordum :KK1:
Biraz sabredebilirsen adetin de gelmezse 2gün sonra kan testini yaptır derim.çünkü kandaki değerin günden güne katlanarak çıkıyor.ne kadar yüksek çıkarsa o kadar emin olursun "acaba" demezsin.ben 5gün sonra gitmiştim kan testine.zaten o güne kadar hiç gecikmediğim için kendi kendime emindim.
saol arkadaşım cvpların için umarım güzel haberleri veririm

kıss tubi birde benım teste bak bakımm ben hamılemıyımm :KK53::KK53:

$DSCI1519.jpg $DSCI1522.jpg

bu testten bir gun sonra kan testı yaptırdım 0.94 cıktıı.. negatıfmış ama test te bu şekill..

negatif mi çıktı:KK53::KK53::KK53:
o gün düşmüş demek ki heyecanlanmışsın diye:KK53:
bu arada tarih 2007 yazıyo:26:

filozof gibi gacısınn :KK53::KK53:

ama foto makinesının saat ve tarıhını ayarlamamışımm:KK9:

bende yalan da yoğğğ hilaftaa yokkk:KK53::KK53:

şaka bir yana ama 5 şubatı beklıyorum bakalım... herşeyin hayırlısı..

aslında yükselmişmidir diyee bır daha kan testı yaptırmak ıstıyorum ama .. daha adetıme 1 hafta varr.. beklemek en iyisiymiş gibi gelıyorr:KK31::KK31:

filozof gibi gacısınn :KK53::KK53:

ama foto makinesının saat ve tarıhını ayarlamamışımm:KK9:

bende yalan da yoğğğ hilaftaa yokkk:KK53::KK53:

şaka bir yana ama 5 şubatı beklıyorum bakalım... herşeyin hayırlısı..

aslında yükselmişmidir diyee bır daha kan testı yaptırmak ıstıyorum ama .. daha adetıme 1 hafta varr.. beklemek en iyisiymiş gibi gelıyorr:KK31::KK31:

ayıptır söylemesi öleyimdir:KK53::KK53:
yapma kız sonra negatif çıkınca erken bunalım yaşıyoruz:84::84::111::111::111:

X