Pozitif İdrar Testi Örnekleri

inanamıyorum bu nasıl olur ya?bariz var çizgi silik de olsa.testin markası neydi?

acon markaydı canım.. 2 saat sonra cıktı bu sonuççç,ya da ben öle sandım.. cunku ilk 5 dakkada cıkmayınca umursamadım .. ölece lavaboda kaldıı test..atmaya gıttım 2 saate yakındı bırde baktım bu sekıl...:KK53::KK53::KK53:

adetıme 13-14 gun vardı bu testı yaparken...

12 gün kalada kan testı yaptım 0.94 çıktı..

ya testt yanlışş yada benım hormonlarda bir garıplık varrr:KK53::KK53::KK9::KK9:

canım zaten 10 dk sonra testi değerlendirmeyin der her testte.

yaa saçma gelıcek belkı...belkıde psikolojıktırr ama butun belırtılerı yaşadım.. şuan sıkıntım yok .. herşey normal ama sadece çok sık idrara cıkıyorum ve karnım gaz bombsı gıbı .. semsertt:KK1:

bir gaz bir gaz varyaa anlatamam .. tuvaletten cıkamıyorum .. bende anlamadım.. sağ kasıgımda batma oluyordu kesınldıı..
birde göbek delıgımın altında sankı kıpırdamaalr var.. anlam vermeıyorum..içinde birşeyler gezıyor gibii:KK53:

yaa saçma gelıcek belkı...belkıde psikolojıktırr ama butun belırtılerı yaşadım.. şuan sıkıntım yok .. herşey normal ama sadece çok sık idrara cıkıyorum ve karnım gaz bombsı gıbı .. semsertt:KK1:

bir gaz bir gaz varyaa anlatamam .. tuvaletten cıkamıyorum .. bende anlamadım.. sağ kasıgımda batma oluyordu kesınldıı..
birde göbek delıgımın altında sankı kıpırdamaalr var.. anlam vermeıyorum..içinde birşeyler gezıyor gibii:KK53:
slm bu kadar belirtiye rağmen hamilemisin değilmisin merak ettim

burdayız canımm ..hoş geldın.. soracakların vardıı senın ..yardımcı olabılır belkı sor canım :KK31::KK31:
evet sorucaklarım vardı benim adetima daha 1 gün var bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum ve test aldım yaptım ikinci çizgi 15 dk sonra belli belirsiz çıktı ama ben gördüm bu ne demek anlamadım

evet sorucaklarım vardı benim adetima daha 1 gün var bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum ve test aldım yaptım ikinci çizgi 15 dk sonra belli belirsiz çıktı ama ben gördüm bu ne demek anlamadım

canım ilk 20 dakıkadan sonra gecersızmışş sonuç.. senınkı ılk 15 dakada cıkmışş buyuk ıhtımalle hamısesın.. ama istersen yarın bır gıt kan testı yaptırr

Son düzenleme:

slm bu kadar belirtiye rağmen hamilemisin değilmisin merak ettim

kız bu ne kadar belirti şmdiden:KK53:
birzdan doğurcan nerdeyse:KK60::KK60::KK60::KK62::KK62::KK62:

bişeyler geziyo gibi değilde bende yatınca sanki göbeğimde kalp atıyomuş gibi geliyo pıt pıt pıt diye tabii ki psikolojik.büyük ihtimal o gezen ve kalp gibi atan şeyler gaz kabarcıkları :KK70:

bende oturunca sol kasığım ağrıyo
belim kopuyo adeta...
daha 1 hafta var şimdiden kurmaya başladım:KK53::KK53:
2 gündür test yapıorum koca birrrr tek çizgi:KK52::KK52:

bişeyler geziyo gibi değilde bende yatınca sanki göbeğimde kalp atıyomuş gibi geliyo pıt pıt pıt diye tabii ki psikolojik.büyük ihtimal o gezen ve kalp gibi atan şeyler gaz kabarcıkları :KK70:

ozaman ben patlamaya hazırr bir gaz bombasıyımmm:KK52::KK52::KK52:

bugun kaç defa idrar cıktıgımı söylemek istıyorum 4 defa cıktım ve şuan yine gidiyorum 5 olduu :KK52::KK52::KK52:

gııı harbidenn karnımda bişeler kıpırdıyorrr.. yokğsamm karnımdaa solucan mı varrr:KK53::KK53::KK53:

kurtlandımm mııııı kıııııııııızzzzzz :KK52::KK52::KK52::KK52:

ayy yok timsah olmasın:KK53::KK53::KK53:
varya harb paranoyak olduk:KK53::KK53:
çocuk geldiğinde bu salaklar bizim annemiz olamazlar diye doğmak bile istemezler ha demedi deme:KK53::KK60::KK60::KK62::KK62:

X