Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kan testı nolduuu ...evde gebelık testımı yaptın.. 2.30 da cıkacak dedın sonuçç..

ayy hadiii yaaa inşallahh cok sevıdnım yaaa..:KK16::KK16::KK16:
kan tahlili daha çıkmamış ama testi evde yaptım bugün 2. çizgide tam net çıktı hcg sonucum çıkınca size yazıcam bakalım kaç haftalık

sizde olmasanız bu heycanımı nasıl atardım bilmiyorum çok mutluyum kızzlar darısı size inşallah

canım benım yaaa.. RAABBIMM hayırlara vesıle etsinn,sağsağlimm dogumalr nasip olsun inşaallah..hayırlı uzun ömürlü olsun bebeğin ..

tüm samimiyetimle söyluyorum..çok sevıdnım..

kımseyı tanımıyorum burdaa (senıde )

ama kalbımden sevınıyorum hamıle bırını duyunca.. :nazar::nazar::nazar:

40 bin kereee maşallahh:nazar::nazar:

miragebloom

hadi hayırlısı bir tanem yaaa .. benı bıle bır heyecan sardı.. kim bilir sen nasılsınn:18::18::18:[/QUOTEge

gelmedi mi daha?mutfak dolaplarını siliyodum yarım bıraktım geldim :KK49:

canım geldii geldiii de evde dayanamayıp idrar testı yapmış yine ve ılk 2 dakıkada şakkadanak ıkıncı çzigi çıkmışşşş:KK9::KK9::KK9:
şimdide kan testı sonucunu beklıyormuşş.. kaç haftalık gebe oldugunu merak edıyor...

canım benım yaaa.. RAABBIMM hayırlara vesıle etsinn,sağsağlimm dogumalr nasip olsun inşaallah..hayırlı uzun ömürlü olsun bebeğin ..

tüm samimiyetimle söyluyorum..çok sevıdnım..

kımseyı tanımıyorum burdaa (senıde )

ama kalbımden sevınıyorum hamıle bırını duyunca.. :nazar::nazar::nazar:

40 bin kereee maşallahh:nazar::nazar:
canım yaa çookk saol darısı sana inşallah bende sizleri tanımasamda yanımda olduğunuzu bilmek beni çok mutlu ediyor

benim 4+3 olması lazım.son adet tarihim 28 aralık.dün kan testi yaptırdım 1 günlük adet gecikmesinde 174 çıktı.yarın yine yaptırıcam ikiye katlanıyo mu diye.tahminen yakınız onunla...bakalım sonucu çıksın da bi :KK70:

benim 4+3 olması lazım.son adet tarihim 28 aralık.dün kan testi yaptırdım 1 günlük adet gecikmesinde 174 çıktı.yarın yine yaptırıcam ikiye katlanıyo mu diye.tahminen yakınız onunla...bakalım sonucu çıksın da bi :KK70:
benim son adet tarihi 1 ocak tahmini ne kadarlıkki acaba

benim son adet tarihi 1 ocak tahmini ne kadarlıkki acaba

4 haftalık canım.tabii döllenme zamanıda çok önemli onu biz tam bilemeyiz doktorlar hesaplıyo ultrasona göre.bunun içinde daha erken.kan değerin çıksın bi bakalım.belki benden önde bile olabilirsin hiç belli olmaz.önce döllendiyse.ben yarın yine kan vericem bakalım değer ikiye katlanıyo mu diye bu da çok önemli.sonrada doktora gitmeye kalıyo iş.

4 haftalık canım.tabii döllenme zamanıda çok önemli onu biz tam bilemeyiz doktorlar hesaplıyo ultrasona göre.bunun içinde daha erken.kan değerin çıksın bi bakalım.belki benden önde bile olabilirsin hiç belli olmaz.önce döllendiyse.ben yarın yine kan vericem bakalım değer ikiye katlanıyo mu diye bu da çok önemli.sonrada doktora gitmeye kalıyo iş.
benimde tahminim 4 haftalık ayrıca bu benim ikinci bebeğim olcak ama yinede heycanlıyım bir tane 4 yaşında kızım var ama bende daha 23 yaşındayım hayata erken atılanlardanım

sonuç ne zaman çıkıcak senin?ben bi mutfakta işimi bitireyim geliyorum hemen.heyecandan da yapamıyorum heee :KK52:

canım ne dolapp silmesii ..senın oturupp dinlenmen lazımm henuzz bebegın cok yenııı:KK20::KK20::KK20:

benimde tahminim 4 haftalık ayrıca bu benim ikinci bebeğim olcak ama yinede heycanlıyım bir tane 4 yaşında kızım var ama bende daha 23 yaşındayım hayata erken atılanlardanım

canım bende hayata erken atıldım :KK31:
17 de nişanlandım (3 yıl nişanlı kaldım )
20 de evlendım
21 de anne oldum (canım oğlum dünyaya geldii )
23 de bı daha anne oldum ( maviş oğlum dünyaya geldi )
şuan 24 yaşındayım ...

hayırlısı bakalım belkıde 3.. bebek geliyoo :KK1::KK1:

X