Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar hayırlısı olsun ..ALLAH'IM hayırlara çevirsin ..dün akşam bir rüya gördüm.. ben kolay kolay rüya görmem ve görsemde sabah unuturumm..
ama çok net aklımdaa..
bir başka eve taşınmışım ve evın butun duvarlarını örümcek ağı kaplamışş
aldım elime bır bır bezz
zorlaa uzana uzana sildmm örümcek ağlarını..
ama o kadar zorlandımkı sonundaa aldımm ..
bir rahatladımkı o an..
hayırlısı olsun ne demekse.. bütün gece sankı sırf bu rüyayı gördüm ...:26::26:

Son düzenleme:
kızlar bir yıldır hamile kalamıyordum.28 aralık da adet oldum adet bitiminden 7 gün sonra 15 gün soğan kürü uyguladım.bir de adetim bitince her gün bir tan olmak üzere meryem suresini okumaya başladım.bu sure de bebeği olmayanlar için.hz.meryem in kocasızhamile kaldığını ve hz. zekeriya nın eşi kısır kendiside çok yaşlı olduğu halde duaları karşılığında Allahın onlara bebek verdiğini eşinin mucize eseri hamile kaldığını anlatıyor.daha 12. yi okurken hamile kaldığımı öğrendim.24 ocak da soğan kürüm bitti.26 ocak da hamile olduğumu öğrendim.denemenizi tavsiye ederim.meryem suresine hala devam ediyorum her gün çünkü 41 adet okunması gerekiyordu her gün bir tane olmak şartıyla.hamile kaldım diye bırakmadım.Allahıma binlerce kez şükürler olsun.her ay muntazam yumurtlama günümü takip ederdim ama bu ay çok yoğun geçti hiç bişeye dikkat etmedim ama sonunda muradıma erdim.darısı isteyenlerin başına inşallah.

beta hcg sonuçlarımı öğrenince size yazsam yorum yaparmısınız ben pek anlamıyorumda öğrenince yazarım

Rabbim gönlündekini hayırlısıyla versin inşallah.2saat var bol bol dua et.şimdi namazımı kılıp bende dua edicem.bekle bakalım güzel heyecanlar bunlar:emir_bebek::nazar:
çoook saol cnm ya güzel msjların için allah hepimize gönlümüzdekini hayırlısıyla versin

adetim 1 gün falan geçti cnm belli olurmu

dün benimde adetim 1 gün geçmişti testte çıktı diye kan vermeye gittim.hemşire tavır yaptı çıkmaz dedi zaten testin silik çıkmış dedi.ben zorla verdim dün 174 çıktı.yarın yine vercem bakalım ikiye katlamış mı diye?senin idrar testinde çıkmış mıydı?

kızzlaaarrr hamileyim adetim bugün 1 gün geçmişti biraz önce idrarda tes yaptım 2 dk içinde 2. çizgi pespembe oldu daha dün testi yaptığımda ikinci çizgi hayalet gibi çıkmıştı 1 gün içinde tam netleşti yani o sonradan çıkan hayalet çizgileri bende inandım şimdi yani

kızzlaaarrr hamileyim adetim bugün 1 gün geçmişti biraz önce idrarda tes yaptım 2 dk içinde 2. çizgi pespembe oldu daha dün testi yaptığımda ikinci çizgi hayalet gibi çıkmıştı 1 gün içinde tam netleşti yani o sonradan çıkan hayalet çizgileri bende inandım şimdi yani

kan testı nolduuu ...evde gebelık testımı yaptın.. 2.30 da cıkacak dedın sonuçç..

ayy hadiii yaaa inşallahh cok sevıdnım yaaa..:KK16::KK16::KK16:

X