Prof.dr fuat yüksel e ameliyat olan varmı?yada bilgisi olan??

ASYAM3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
31
0
Merhaba,
Meme dikleştirme ve karın germe amliyatları için Dr.Fuat beyle görüştüm.Bu vakte kadar görüştüğüm doktorlar içinde bana en güven vereni olduProfesör oluşu (diğerleri uzmandı)kendine olan güveni,sorduğum sorulara net cevap verişi güven duymama neden oldu.Site içinde kendisine ameliyat olan arkadaşlar varmı?Yada yaptığı ameliyatları gören bilen kimse varmı acaba?
Lütfen yardımlarınızı bekliyorum..

ArkadaŞlar lÜtfen kımse yokmu doktor fuat yÜksel ı tanıyan???yada yaptıĞı amelıyatlar hakkında bılgısı olan
lÜtfen yardımcı olun ben kendısıne amelıyat olacaĞım

ameliyat günümü henüz belirlemedik fakat nisan başlarında olacağım
doktor beye güven duydum fakat genede korkuyorum

kendisinin yaptığı ameliyatı gören olsa ve ondan yorum alabilsem çok içim rahatlayacak

merhaba ben fuat beyle yaklaşık olarak 1,5 sene önce görüşmüştüm burun ameliyatı ile ilgili olarak bana yaptıgı burun fotolarını göstermişti ve nerdeyse bedava bir fiyat sölemişti fakat ben begnmedim yaptıgı burunları....

benim geçireceğim meme dikleştirme,bel basene lipoşaksın ve karın germe operasyonları için 5000 ile 14000 arasında değişen fiyatlar verildi
ortalama verilen ise 7000 tl oldu.fuat beyde bu fiyatı verdi
fiyat olarak piyasaya göre normal fiyat verdi
banada daha önceki yapılanları gösterdiler güzeldi.
umarım ona ameliyat olan birine rastlayabilirim
yada ameliyat olan birini görene bilgisi olanasitede çok üye var fakat fuat beyi bilen yok sanırım

asyam3 FUAT BEYE AMELıYAT OLDUNMU BENDE ONDAN RANDEVU ALACAĞIM MEME KÜÇÜLTME CEVAP VERıRSEN SEVıNıRıM

fuat beye meme büyütme ve burun ameliyati oldum.gögüslerime 400 cclik yuvarlak protez takildi ve hic bir sonurum yok.bir sene oldu.burun dogal oldu .ayrica eltimde karnini toparlatti ve liposuction yaptirdi.kardi dogumdan sora sarkmisti simdi inanilmaz.cok mütevazi ve güven veren biri fuat bey...

Son düzenleme:
bahar bende fuat beye ameliyat olmayı düşünüyom bana özelden fotolarını gönderebilirmisin bende burun ve meme yaptırcam ama biri top top olmuş yaptı memeler falan yazmış of çok zor dr seçmek

Bahar lutfen banada gondere bilirimisin fuat yuksel beye bende burun estetik olmak istiyorum banada ozelden resim yollarmisin

mrh arkadaşlar bende karın germe estetiği istiyorum fuat beye bu aml olan varmı özellikle üzerinden zaman geçmiş kişilerin fikirlerine ihtiyacım var çünkü sonradan yanlarda delik felan oluşuyormuş yardımcı olursanız sevinirim

karın germe olmadım ama burun oldum, sorun yaşamadı9m hiç :) çok da tatlı bi adam

karın germe olmadım ama burun oldum, sorun yaşamadı9m hiç :) çok da tatlı bi adam

sağol arkadaşım en azından ilgilenen biri çıktı ben dr beye msj attıp fiat aldım uygun da bir fiat verdi daha yüze görüşmedik gerçi ama asya arkadaşımda bana bu aml hakkında yardımcı olursa çok sevinicem

ya tabii ben olmadığım için kesin bişi diyemem ama gayet ilgili samimi, sorulara cevap veren mütevazı bir adam. para delisi değil hastaları müşteri olarak görmüyor. ben gözüm kapalı olurdum fuat beye ameliyatımı. zaten fotoğrafları oluyor genelde bilgisayarında. gösterir öncesini sonrasını

ya tabii ben olmadığım için kesin bişi diyemem ama gayet ilgili samimi, sorulara cevap veren mütevazı bir adam. para delisi değil hastaları müşteri olarak görmüyor. ben gözüm kapalı olurdum fuat beye ameliyatımı. zaten fotoğrafları oluyor genelde bilgisayarında. gösterir öncesini sonrasını
tekrar tşk ederim kısmetse en yakın zamanda aml olacağım sizlerde buralarda olursanız çok sevinirim

ben de ıcın revızyon olmayı dusunuyorum kendısıne...ben de tanımıyorumm ama sadece okudugum bır kac yorum var ..

X