Prof.dr fuat yüksel e ameliyat olan varmı?yada bilgisi olan??

ben yaklaşık 2 ay önce prof. dr. fuat yüksel'e göğüs küçültme ameliyatı oldum.şu an halimden çok memnunum.ameliyatta başarılı bir doktor.zannedersem uzmanlığı da meme estetiği üzerine.yani işini bilen tecrübeli bir hekim.üstelik insani vasıfları da hat safhada bir doktor bu da tabiki önemli bir şey.yani her zaman güvenebileceğiniz bir insan. en önemlisi de yaptığı ameliyatları profösör olmasına rağmen çok uygun fiyata yapması ve size kolaylık sağlaması.ben kendisini tanıdığım için çok şanslı hissediyorum....
Merhabalar fuat yuksele meme kucultme ameliyati olmayi dusunuyorum birde dekolte silikonu koyacak siz bu doktora daha once ameliyat oldunuz sanirim bana surecten bahsedebilirmisiniz

Merhabalar fuat yuksele meme kucultme ameliyati olmayi dusunuyorum birde dekolte silikonu koyacak siz bu doktora daha once ameliyat oldunuz sanirim bana surecten bahsedebilirmisiniz
Arkadaşım merhaba, Fuat beye ameliyat oldun mu acaba?

Arkadaşım merhaba, Fuat beye ameliyat oldun mu acaba?
Ben daha önce kendisine burun ameliyatı oldum. Hatta birinci ameliyattan sonra bir de düzeltme ameliyatı oldum. Fakat ikisinin de sonucu tam bir hüsran. Burun ucum düşük ve sırt kısmında bir çöküntü var. Hastasına karşı da çok ilgisiz. Takip bile etmiyor.

Merhaba ben de dun Fuat Bey’e karin bel mide bolgesine vaser liposuction yaptirdim odem ve korsenin vermis oldugu rahatsizliktan baska agri hissetmiyorum diyebilirim. Birsuru yorum okudum sonrasi ile alakali agrilarla ilgili ama hic te denildigi kadar agrim yok cok sukur. Vucudun bicimini 3 hafta sonra gorebilecekmisim suan baya odem var tum vucudumda.. Ameliyatim da rahat gecti Florance ta yapiyor zaten ameliyatlari kendisi.. ben hastaneden ve calisanlarindan cok memnun kaldim ayrica Fuat Bey’in ilgisinden de cok memnun kaldim surekli kontrole geldi bir gun hastanede yattim 5-6 kere ugradi yanima sagolsun..

Merhaba,
Meme dikleştirme ve karın germe amliyatları için Dr.Fuat beyle görüştüm.Bu vakte kadar görüştüğüm doktorlar içinde bana en güven vereni olduProfesör oluşu (diğerleri uzmandı)kendine olan güveni,sorduğum sorulara net cevap verişi güven duymama neden oldu.Site içinde kendisine ameliyat olan arkadaşlar varmı?Yada yaptığı ameliyatları gören bilen kimse varmı acaba?
Lütfen yardımlarınızı bekliyorum..
yazınızı çok geç okumama üzüldüm ama görüncede yazmadan edemedim. Kendısı ,hiçbir doktorun riskli bir ameliyat olacağım için benı ameliyat etmek istememesıne rağmen kendisi hem tüm mütavaziliğiyle hemde tecrübesiyle güven verdi ve ameliyat olduğumda hayatım değişti çok mutluyum ülkemizin yetiştirdiği değerli hocalardandır kendısı.
Prof Dr. Fuat Yüksel hem bir doktor hemde bir heykeltraş...

fuat beye meme büyütme ve burun ameliyati oldum.gögüslerime 400 cclik yuvarlak protez takildi ve hic bir sonurum yok.bir sene oldu.burun dogal oldu .ayrica eltimde karnini toparlatti ve liposuction yaptirdi.kardi dogumdan sora sarkmisti simdi inanilmaz.cok mütevazi ve güven veren biri fuat bey...
Merhabalar, umarım mesajıma görürsünüz bende Fuat beye göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorumda bilgi verir misiniz şuanki durumunuzla ilgili

Merhabalar meme dikleştirme ameliyatı sonucundan memnun musunuz? Dikiş izleri gitti mi acaba?

X