Progestan fitil sonrası ıslak akıntı

tolnur2110

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
19
11
25
Kizlar 18 ocakta tup bebek yaptirdik cok sukur pozitif ama progestan fitile devam ediyorum fitilin normal akintisi haric hep islaklik geliyor fitilin beyaz akintisiyla beraber günlük ped kullanmama ragmen ic camasirima kadar geçiyor islaklik sizlerde de bu durumu yasayan var mi

Berbat bildiğin su gbi akıntı geliyor. Başlarda rahatsız ediyordu ben alıştım artık sık sık iç çamaşırı değiştiriyorum. 12 haftaya kadar idare edeceğiz artık napalım bebişler sağlıklı olsun da 🙏

Bnde aynı sorunu yaşıyorum.bde beyaz akıntı da geliyor ilaç tam erimiyor gbi.gece fitil atıp yatıyorum sabaha yine beyaz gelmiş.artik sk çamaşır değiştiriyorum 😁

Bende de oluyor ama ben daha yeniyim yarın transferim var hamiş anneler baba dua eder misiniz 🥲 duygusalım yarın kavuşucaz Allahın izniyle 🤲🏻

Benimde transferin dördüncü günü sonrası su gibi akıntı oluyor. Biraz ayakta kalayım, mutfakta işleneyim koşa koşa lavaboya gidiyorum. İşaret sayılmaz o zaman dimi bu?🥴İlacın normal etkisi

Benimde transferin dördüncü günü sonrası su gibi akıntı oluyor. Biraz ayakta kalayım, mutfakta işleneyim koşa koşa lavaboya gidiyorum. İşaret sayılmaz o zaman dimi bu?🥴İlacın normal etkisi
Valla canım senin yine su gibiymiş benim fitilin kalıntıları beyaz beyaz geliyor bazen hatta fitilin yarısı geri gelmiş oluyor uzanıp yattığım halde

X