Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

arkadaşlar merhaba!adet döngümün 20. gününde yaptırdığım progesteron testim şu şekilde, si de bi yorumlarsanız çok sevinirim, doktorum sonuca göre yumurtlaman olmuş dedi ama bilmiyorum ki...

progesteron sonucum : 8,64

midluteal 4,44 28,03
post menopozal 0 0,73
foliküler faz 0,15 1,4
luteal faz 3,34 25,56

doktorun dediğine göre gerçekten yumurtlamış olabilir miyim? doktor hiç bir ilaç da vermedi, öylece gönderdi beni :KK43: kafam çok karıştı benim...

pirinctanesi sen hamile misin?
değilsen sonuç çok iyi bence..
şöyle düşün ben 5 haftalık gebeyim progesteron seviyem 13,87.
düşük tehlikem varmış...

Tabiya rumuzlu arkadaş benimle progesteron seviyen aynı..ayrıca benim beta hcg:334 çıktı senden daha az

düşük tehlikem varmış...

yok canım malesef hamile değilim adet oldum hatta şuan yumurtlama sürecine girdim, bilmiyorum rabbim hayırlı bi şekilde nasip eder inşallah,artık mutluluk tatmak istiyorum inş isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin rabbim

düşük tehlikem varmış...

yok canım malesef hamile değilim adet oldum hatta şuan yumurtlama sürecine girdim, bilmiyorum rabbim hayırlı bi şekilde nasip eder inşallah,artık mutluluk tatmak istiyorum inş isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin rabbim

Merhaba kızlar, ben şuan 13 haftalık ikizlere hamileyim bende yumurtlama tedavisi gördüm be hamile kaldığım ay çatlatma ignesi oldum 21. Gün testi yaptırdı doktorum ve progestran hormonum 63,7 gibi bisey çıktı dr muhtemelen hamilesin ama isallah yanılmıs olmayız dedi ben 5-6 gün sonra adetim gecikmeden dayanamayıp kan testi yaptırdım sonuç pozitifti. Yumurtlama olup olmadığı hakkında bilgi veriyor normalde bu test 10 ve üzeri yumurtlama var demekmiş ama hamilelikte cok yukaseldigi icin bu hormon daha yuksek sonuclar verebilir benimki gibi o yuzden 21. Gunde yaptirmakta yarar var. :)

kızlar bnm gıtıgım doktor bana 21. gunde yaptırdı bu tahlılı ve hıcbı yorum yapmadan gonderdi.adetım gecıktı bu ayda bı umut vardı ıcımde ama bugun bı arastırayım dedım ve gorduklerım karsısında yıkıldım resmen..degerim 0.9 cıktı kızlar ve bu doktor bana hıcbırsey soylemedı..cok kotu durumdayım dimi:KK43:

valla bana doktor 14. günde yaptırmıştı 1 e yakın bi değer çıktı çok düşük yumurtlama tedavisi uygulayalım dedi.bi de hastalığının 2. günü gel oyle bakalım dedi. ama ben hastalığımı beklerken adet olmadım cünkü bunlara rağmen hamileymişim :KK70:

Merhaba geçen ay progestron seviyem 22.35 idi ve biz eşiyle bebek çalışması yaptık..şu an adetime 5 gün var.. Hamilelik var mı limiyorum.şimdi yine doktorum progestron seviyemi ölçtürdüğümde 11.94 çıktı.yumurtlama olmamış gibi dedi.2gün sonra tekrar yapalım testi dedi..23.gün tekrar yapacağım..sizce 11.94 değeri düşülmüşse sizce ve 2.gün sonra yani yarın testi tekrar edince artarım acaba bu değer? Aynı durumu yaşayan varmı acaba?şu an hamile olma ihtimalim olabilirmi acaba?sanıyorum bu değer hamilelik ile ilgili değil...bu arada yaşım 39..

valla bana doktor 14. günde yaptırmıştı 1 e yakın bi değer çıktı çok düşük yumurtlama tedavisi uygulayalım dedi.bi de hastalığının 2. günü gel oyle bakalım dedi. ama ben hastalığımı beklerken adet olmadım cünkü bunlara rağmen hamileymişim :KK70:

Bana umut oldun dilruba.. Ben 15 aralikta hasta oldum doktor hsg cekti yumurta takibi yapti bu ay, gecen ay asilama oldugu icin buay bisey yapmadi yumurtam 2.0 cm oldu ama progesteron hormonum 16.gunde 0.4 cikti cok dusukmus:..( ama doktorum bu konuda bisi demeden pregnyl catlatici igne yaptir yarin dedi bu ay ihtimal var mi. ?bu hormon dusuk diye gebelik sansi azsa neden catlatma ignesi kullaniorum. Bilgisi olan varmi. Igne sonrasinda da progestan vajinal alicam bu hormonu yukseltirmi,bunun icin mi vermistir nolur bi yardim edin bana

düşük tehlikem varmış...

merhaba benimde 15.6 çıktı. senin hamileliğin güzel devam ediyor sanırım çok sevindim ama korkuyorum.
progestan kullanıyorum bende. umarım işe yarar

arkadaşlar merhaba,
ben de adetimin 22. günü progesteron testi yaptırdım ve sonuç 13.3 çıktı çok şükür, dr da güzel dedi, ama ben çok merak ediiyorum hamile olabilir miyim... adetime 4 var, test yapsam çıkar mı sonuç

Bende Bugün Yaptirdim Progesteron Tahlili. Benimde 10'un üstünde Bişi çikti. Acaba Gebelik Varmiki?? Ama Olsa Doktor Söylerdi Heralde Dimi? çünkü Oda Bakti Bugün, Yumurtlama Olmuş Dedi Bi Tek. Off Off!!

MRH arkadaşlar.yanlış bılgı vermek ıstemem ama bende hamıle kalamadıgım ıcın dr bır de progestoron hormonuna bakalım dedı 69 cıkmıstı.korkma yuksek olması ıyı. bu duzenlı yumurtladıgını gosterır dedı.yanı yumurtlama oluyo mu ona bakılıyo hamılelıkle baglantısı olabılır mı bılmıyorum.Allah gonlune gore versın herkesın...

kızlar mrb ben adetin 21 günü prgstron testi yaptrdm sonuç 14,7 çıktı normalde hamie değilsem 28.gün adet olmam gerekmezmiydi 30.gün sadece kahverengi bişeyler geldi tam adetim başlıyor dedim ama şuan 32.gün deym ve hala bişey gelmiyor test yapmayada korkuyorum sizce durumum nedir?

arkadaşlar merhaba,
ben de adetimin 22. günü progesteron testi yaptırdım ve sonuç 13.3 çıktı çok şükür, dr da güzel dedi, ama ben çok merak ediiyorum hamile olabilir miyim... adetime 4 var, test yapsam çıkar mı sonuç

Ben de 4 gün kala yaptım pozitif çıktı.eger gec döllenme veya geç ovulasyon olmadıysa dogru sonucu alırsın

Merhabalar iyki buldum sizi diğer sitelerde konu açtımkimsede tıkyok.neyse derdimi anlatayım ben tüp yaptırdım 23. Gün progesteron 46 çıktı sonucu almama 3 gün var ne düşünüyorsunuz yazarsanız sevinirim

Arkadaşlar hepinize merhabaa,
Sizlere birşey sormak istiyorum. Adetimimn 3. gününde hormon testlerimi yaptırdım herşey normal görünüyor, fakat progesteron değerim 1 çıktı, normal değerler aralığında yüksek çıkıyor. sizce çok mu yüksek, ne demek oluyor yüksek olması..konu ile ilgili bilgisi olan varsa lütfen cevap yazabilir mi? teşekürlerr

Arkadaşlar hepinize merhabaa,
Sizlere birşey sormak istiyorum. Adetimimn 3. gününde hormon testlerimi yaptırdım herşey normal görünüyor, fakat progesteron değerim 1 çıktı, normal değerler aralığında yüksek çıkıyor. sizce çok mu yüksek, ne demek oluyor yüksek olması..konu ile ilgili bilgisi olan varsa lütfen cevap yazabilir mi? teşekürlerr

canım geç gördüm ama 21.gün deki değer önemli bildiğim kadarıyla hamilelik için.en az on olması gerekiyor 21.gün de.

hanımlar meraba ben de aranıza yeni katıldım.klomeni 2.kez kullandım bu ay doktorum ultrasondan yumurtanın çatladığını söyledi (bu arada 1 hafta geç yumurtlamıştım )ama progesterona baktırdığımda 0.8 çıktı anlamadım sizce bana ne oldu?yumurta takibimide yaptırmıştım ve folikül 18 mm.ne düşünüyorsunuz?tşk ederim şimdiden

X