Prolaktini Yüksek Olup Hamile Kalan Arkadaşlar. Lütfen Bakarmısınız?

benım ploraktınım 74.den 1,33 düstü anlayacagın 2 ay daha sabredecegım .

kızlar benim de 52 den 1,28 e düştü....
a_z sen neden 2 ay daha beklicez dedin ki

kusura bakma özcelıksena ps yenı actım canım benım ploraktınım 1 ayın ıcınde dustu dr hormonların dengelenmesı ıcın 2 ay sure verdı yoksa sımdı hamıle kalsan cocuga zarar olur dedı o yuzden.

merhaba arkadaşlar
mayıs ayından beri (doğum kontrol hapları) korunmayı bırakmıştık.
temmuzdan sonra adetlerimde düzensizlik başladı.2 hafta önce doktordan randevu alıp muayine oldum.
ultrasonda bişey gözükmedi adetimin 3. günü hormon tahlili istedi ve tahlil sonucu prolaktinim 26,01 çıktı.Dostinex adlı ilacı şubat ayının 9 ve 12 si kullanmamı söyledi doktorum.
Bu akşam ilacın ikincisini kullanıcam.Pazartesi ilk ilacı içtiğimde hiç bir yan etkisi olmadı bende.gelecek ayki adetimde yine prolaktin tahlili yaptırıcam.İlacın prospektüsünde kullanılan ay hamile kalınmaması öneriliyo.

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım benim sorunumda prolaktin adet düzensizliğinden doktora gittim prolaktinim 40.7 çıktı dostinex verdi kullanıyorum ama dostinex kullanırken hamile kalınmaması gerekiyormuş dostinex kullanırken haile kalan varmı?bebeğe zararı varmı?yardımlarınızı bekliyorum

evet twety cim o hap kullanıldığını korunun diyo doktorlar ama parlodel kullansaydın zararı olmazdı...

3 ay dedi doktor 53 çıktı benim prolaktinim ama adet düzensizliğim filan yoktu ben de yaarken içiyorum ve hiçbir yan etkisini görmedim

merhaba ben yeni katıldım.benim proklatinim 160 çıktı.hipofizde mikroadenom tesbit edildi doktor dostinex verdi buğün kullanmaya başladım bakalım hayırlısı bende sadece adetler düzensizdi son baş aydır başka belirti yoktu.1sene 4 aydır evliyim.çocuk yok olur inşallah

merhaba arkadaşlar benimde 2 gündür göğüslerimi sıkınca süt geliyor.yarın doktora gidiyorum tahlil yaptırıcam sonuçları çok merak ediyorum.daha önce 1 düşüğüm oldu 9 aydır çocuk istiyorduk olmadı prolaktin sonradan yükselebiliyormu?yoksa yüksekken hamile kalınabiliyormu.

slm kızlar bende prolaktınle ugrasıyorum bundan once dostınex kullandım ama gebe kalmayı dusunuyosanız sakın dostınex kullanmayın ben bu hap yuzunden 1 bucuk yıl once bebegımı dusurdum sımdı dr degstrdım hala bebıs ıcın ugrasıyorum tahlıllerde gene prolaktınım yuksek cıktı 4 aydır prolaktın kullanıyorum sımdı dusmus ama emınım hapı bırakınca gene yukselıcek daha once bole olmustu parlodelın hıc bı sakıncası yokmus gebelıge ama prolaktın dusunce hamıs kalırmıuyım bılmıyorum benıde eklersenız sevınırım ben klomen parlodel ve ovıtrelle kullanıyorum yenı adet tarıhım 17 mart

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım benim sorunumda prolaktin adet düzensizliğinden doktora gittim prolaktinim 40.7 çıktı dostinex verdi kullanıyorum ama dostinex kullanırken hamile kalınmaması gerekiyormuş dostinex kullanırken haile kalan varmı?bebeğe zararı varmı?yardımlarınızı bekliyorum

ben zararını gordum canım bebegımı dusurdum eger bu hapı kullanıyorsan bebek dusunme

doktoruma ısrarla sordum bebek düşünüyorum ve dostınex kullanıyorum birçok kişide hapı kulanırken hamile kalmış sorun olanda var olmayanda
kafam karıştı

X