Erkek İnfertilitesi proxeed plus ile olumlu sonuç alan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bizde ters tepki yaptı galiba eşimin performansı düştü meni miktarı azaldı ilgisi var mı bilemiyorum

yaa şunu tam anlamıyla kullanıp olumlu sonuç alan yok mu ben de almayı düşünüyorum daha türkiyeye gelmeden araştırmıştım eczacıbaşı ile görüştüm 2-3 aya kadar türkiyede olacak demişti geldi gerçekten ama sonuçlar nasıl bunu merak ediyorum fisfisfis

izmirde hiçbir depoda yok.nasıl bulucam bilmiyorum.4 ocaktan beri gelmiyomuş.neden acaba

maalesef burdada yok bizde 2 haftadır arıyoruz. ayrıca eşim 4. kutusuna başlayacak. 2. kutunun sonunda (2ay bize günde 1 tane kullanmamız söylendi Kaan hoca tarfından) yapılan testte 9mil. çıkan sonuçları 60 mil. çıkmıştı. mutlaka devam etmemizi söyledi hoca ama ne çare piyasada bulamıyoruz şimdide. bire günde 1 tane akşamları terantel kullanıyo eşim.

kızlar gerçekten sperm sayısını arttırıyormu bu proxeed plus? benim eşimde sadece sayı düşük çıktı. olan spermlerin hareket ve morfolojisi normal. sayısı (3milyon/ml) dr a ben bu ilacı sordum bana bu tür ilaçlar sperm kalitesini arttırıcı vitaminleri filan içerir ama öyle aman aman bir etkisi olmaz sayı üzerinde dedi. biz de başlamadık kullanmaya.başka dr a gitcez bakalım o ne dicek. pek işe yaramıyorsa o kadar para vermeyelim dedik. 1 kutusu 150 tl içinde 30 tane var yani ayda 300tl para demek. en az 2-3 ay kullanasan nerdeyse 1 milyar ediyo. buarada aşılama ve tüp bebek fiyatları hakkında bilginiz varmı? bana yakın olduğu söylendi hatta aşılama yaptıracağına tüp bebek yapın diyenler oldu doğruluğu nedir merak ediyorum.

yeteeeeer kullanıcısından alıntı
ARKADAŞLAR BİR KEZ DAHA SİZLERİ YENİ TOPĞİMİZE GÖZ ATMAK VE DESTEK İÇİN ÇAĞIRIYORUM

ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRR
TÜP BEBEK TOPİĞİNDEN ARKADAŞLAR YENİ BİR TOPK AÇTILAR
TÜPĞ BEBEK FİYATLARINDA İNDİRİM İSTİYORUZ DİYE BU TOPĞİE GELİP BİR ZİYARET EDERSENİZ ÇOK SEVİNECEĞİZ BİR LİSTE HAZIRLIYORUZ LİSTE YETERİ KADAR KALABALIKLAŞINCA VE BELİRLEDİĞİMİZ BİR GÜNDE SESİMİZİ DUYARACĞIMIZ YERLERE MAİL ATACAĞIZ TÜP BEBEK FİYATLARI VE RAPOR ÇIKARMADAKİ ZORLUKLARLA İLGİLİ HEPİNİZİ BEKLİYORUZ

Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

TOPİĞİMİZİ BURASI

canım linkini yapıştırayım da arkadaşlar kolay bulsun....
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz)

arkadaşlar eşim azospermi proxeedi 3 aydır içiyor salı günü spermiyogram yapıldı sonuç sıfır ama kaan bey devam edin dedi

arkadaşlar eşim azospermi proxeedi 3 aydır içiyor salı günü spermiyogram yapıldı sonuç sıfır ama kaan bey devam edin dedi

canım belki şu sperm bulma yöntemlerinde(tese ydi galiba tam bilemiyorum) alırsınız iyi sonucu.orda anlaşılır belki fark.önceden yapıldığında bulunmuşmuydu?canını sıkma bence..doktorunda vardır bi bildiği..şu aktarlarda satılan bal,arı sütü,polen karışımına ısırgan tohumu ve keçiboynuzu tozu karıştırıp yedirmeyide dene.bellimi olur,denemekte fayda var.valla aklıma ne gelirse paylaşıyorum valla:)))

canım belki şu sperm bulma yöntemlerinde(tese ydi galiba tam bilemiyorum) alırsınız iyi sonucu.orda anlaşılır belki fark.önceden yapıldığında bulunmuşmuydu?canını sıkma bence..doktorunda vardır bi bildiği..şu aktarlarda satılan bal,arı sütü,polen karışımına ısırgan tohumu ve keçiboynuzu tozu karıştırıp yedirmeyide dene.bellimi olur,denemekte fayda var.valla aklıma ne gelirse paylaşıyorum valla:)))

teşekkür ederim canım

arkadaşlar eşim 3 aydır kullanıyor. 10 milyon sperm ile başladık ileri hareket hızlı (A) %40 idi. 2. ayda 3 milyon çıktı ileri hızlı hareket %30 neyse dedik 3. ayı tamamladık. 3. ayda yaptığımız sonuç 1 milyon çıktı ve ileri hareket %5. doktorumuzda size bir yararı yok zaten pahalı devam etmenizi önermem dedi. bizde bıraktık. bi aşılama parası kadar para döktüm sonuç daha da kötü oldu. ben tavsiye etmiyorum....

ya kızlar bizde kullanıyoruz.3 ay oldu.test yaptırmadık ama inşallah işe yarar.o kadar para döktükten sonra insan iyi bir sonuç bekliyor.
lütfen kullananlar yorum yazsın.bende yazarım sonuçları.

1 hafta oldu başlayalı,bizim hareketlilik sorunumuz var aynı zamanda lökosit sayımız çok yüksek yani tavan yapmış durumda bu yüzden antbiyotik tedavisi de uygulanıyor eşime,sonuçtan haberdar ederim sizleri.

X