Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pudngli Kurabiye ama kuru Puding tozu (Resimli)

arkadaşım abartısız söylüyorum aylardır bu tarifi arıyorum yani bu tarifi aradığımı bilmeden arıyordum... yengemin evinde yemiştim komşusu yapmış tarifi hala alıp bana verecek ama sayende gerek kalmadıa.s. bu kurbiyeler bekleyip biraz yumuşayınca çok daha lezzetli oluyor yani benim yediğim öyleydi ellerine sağlık canım

bende biraz önce yaptım .cok güzel çıtır çıtır oldu.teşekürler tarif için.

Ellrine emeğine sağlık
yaptım tarifini,gerçekten harikaa
ama resim ekleyemedim malesef birdaki sefere inşallaha.s.

oooof harika görünüyor. hemen deneyeceğim. ellerine sağlık.

yarın ankaradan akrabalarım geliyor evime onlara ilk kez sofra hazırlıycam, yemekten sonra çayla kahveyle hariko olur menüye bir şey daha bulmuş oldum zemuszemus

çok teşekkürler tatlım şimdi deniycem bakimmzemuszemus

Mukemmel bır sey oldu. Kurabıye kurabıye olalı boyle bır tat gormemıstır. Aman allahım yani.. Vallahi yedikce seni hatirliyorum, sevgiler

tarif için teşekkürler :) yaptım ve çok beğenildi, bende çok beğendim:) üstelik yapımı kolay.

bendeki tarif değişik.
bi arkadaş daha yazmış hatta ondan yapıyordum,

bir paket margarin, bir paket puding,aldığı kadar un,kaşık ucuyla kabartma tozu, biraz pudra şekeri ekledim çünkü tadı az oldu,.

ama senin tarif daha bir hoş sanki. ellerine sağlık.
ben kalıpla kesmeyi seviyorum kurabiyeyi. kalp-çiçek-böcek.....

bir de pudra şekeri yerine toz şeker de serpiştirince ışıl ışıl oluyor.

emeğine sağlık, teşekkürler

selam millet ben üye olali baya oldu ama sac uzatma memleket nire topigi dogum sonrasi bölümlere girdigim icin burayi daha yeni kesvettim hemen deniycem yazarim sonuclari güzel görünüyolar ellerine saglik yapiyimda askimla ogluslarim yesinler

pisti benim kurabiyeler ama biraz yandi galiba firinim acayip benim ortasini cok pisiriyo kenarlarini normal ama yinede güzel oldu hepsi yanmadi hafif altlari yanmis tesekkürler güzel bi tarifmis tadi ne tuzlu nede tatli agizda hemen ufalaniyo cok güzel olmus

kızlar aldıgı kadar un yerıne tam net bırsey warmı su kadar su bardagı falan dıye ben aldıgı kadar unu ayarlayamayabılırım de :kedi:

kızlar ben yaptım ama çok dağıldı neden ama lütfen bişi söyleyinohaoldumsmile

ayyyyyyyy
çok guzel tarıf
bayıldım
hemen yapmak ıstıyorum
daha dun akşam brownie yaptım
o bıtsın hemen denıycem..nam nam..yıycem bu tarıften...

ben dün burdan aldım tarifi akşam eve gidince yaptım süper olduu tavsiye ederim yapmanızı yerimseniben

Bende denedim güzel oldu.Ama un miktarını ayarlayamadım bende un fazla gelince bende yağ ilave ettim biraz.Basit ve lezzetli bir tarif çocuklar bayıldı.teşekkürler.

kızlar evet şimdi çıkardım fırından ben kakaoya bayılırım tam benlik olmuş süper kesinlikle tavsiye ederim ben daha yeni üye oldum resmini çektim ama nasıl yollicamı bilmiyorum

X