Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pudngli Kurabiye ama kuru Puding tozu (Resimli)

kaç gündür canım kurabiye çekiyodu işten eve erken gidebilirsem yapıcam bunu tadını çok merak ettim görüntüsü çok güzel

yaptım akşam ama olmadı sanırım ya çok kabardı hepsi birbirine girdi eşimde kurabiye deil kek olmuş dedi kabartma tozumu çok geldi acaba yarım paket koydum

denedim gerçekten harika oluyor misfirlerim hemen tarifini istedi ben 150 derecede 10 dk filan pişirdim hemen pişiyor başında durun yoksa hemen yanabilir aralarındada baya boşluk bırakmanız lazım çok kabarıyor çünkü tavsiye ederim herkese tarifi paylaşan arkadaşada teşekkür ederim favorileim arasına girdi ha bu arada çokta pratik acil misafire yapılabilir 30 dk bile sürmüyor

harika oluyor gerçekten süper tekrar yapcam:hulya: paylaşım için sağol

ay harikla duruyolar yapıcam nasipse bugün...kızlar aklıma geldi sıcak çikolata ile olmaz mı acaba ?denemek lazım...evde varda :)
bide yağ vardı sanırım yağı eritmiyoruz dimi?ben biraz acemiyim ama hamur işlerine özellikle keke ve kurabiyeye meraklıyım..kilo almaya çalışıyorum bu nedenle de çok yemem lazım çok :)

benimkilerde fırında..pembis olsun die çilekli ile yaptım oğlusumla beraber yamuk yumuk ya bismillah bakalım nasıl olacak son 20 dk..
tesekkürler tarif için

Dünki misafirlerime yaptım çok hoşlarına gitti,hemen tarif istediler.Paylaşan arkadaşa teşekkürler....

pof ben 180 derecede pişirdim daha 20.dakkada bi baktım kapkara olmuş dibi de tutmuş niye böyle oldu anlayamadım :KK43:

ben bu tarifi denedim ve inanilmaz bir sonuc aldim..hani o paketlerde hazir satilan hanimeller biskuvileri varya ayni onlardan oluyor hatta daha guzel..tarifi veren arkadasa cok cok tesekkurler

eline sağlık canım çok güzel görünüyo acıkıtm yaaa:roflol:

denedim çok güzel oldu
yarısını da attım dondurucuya misafir geldiğinde pratik olsun diye

bende denedim kızlar çok beğendik tadını
yalnız benimki çok dağılıyor sizinkide mi öyle oldu.
ben çileklisini denedim. birde 1 gün filan durunca daha güzel oluyor

bende denedim çok güzel oldu birde üzerine ceviz koydum daha bi tatlı oldu :)) teşekkürler tarifi veren arkadaşa

şimdi fırından çıkardım... tarifi yazan arkadaşa tşk... bu siteyi işte buyüzden çok seviyorum... aradığım herşeyi güzelce buluyorum... kurabiyeye gelince, hem pratik hem leziz....:KK62:

ilk fırsatta denemek şart oldu artık:KK34:,herkes çok beğenmiş.:KK69:Yapınca burdan paylaşırım İnşallah:KK71:

X