rahim filmi çektirenler var mı?

sevgili nero hiç öle şeyleri problem etme benim gittiğim hastanede kişinin durumuna göre tedavi uyguluyorlar ve sadece tüp bebek merkezi ordaki herkes sen ve senin gibi .yumurtayı yerleştirirken 15 dk sürüyor ve hiç acı hissetmiyorsun başındaki insanlar sana hep teselli oluyor benim dr. çok iyidi istersen isminide verebilirim zaten orda 3 dr bulunuyor belki adlarını bile duymuşundur.sen korkma içini rahat tut

yarın saat 2 de çekilecek filmim...dua edin banaaa

merhaba canım
Allah yardımcın olsun. O kadar da korkulacak bişey değil aslında. Benim o kadar da çok acımadı sadece ilacı verdiklerinde sancı yaptı o kadar. Bu kadarda acıya katlanmamız lazım artık. Daha neler görecez bakalım. Bular hiç bişey değil. Tabi gene de kişiye göre de değişiyor. Sana da geçmiş olsun canım şimdiden. İnşallah kolay geçmiştir

sevgili sezen 24;

sagol canım bende demin iyice araştırdım dediğin yeri. Çok iyiye benziyorlar. Birde aşılama gördüm parası biraz daha ucuz gibi. Benim bunda bir şansım olabilirmi dersin? Gerçi başarı oranları %10-15 arasındaymış ama?

sevgili sezen24;

canım bende demin dediğin yeri inceliyordum. Çok iyiler konualrında anladıgım kadarı ile. Bir de aşılama gördüm orda. Bir tüpü tıklaı olanlara bile yapılabiliyorlarmış. Acaba benim bu yolla hamile kalma şansım var mıdır sence? Gerçi başarı oranları bu konuda %10-15 miş ama?

ben geçen sene gittiğim bir özel dr. aşılam yaptı am tutmadı onun psikolojisi beni mahvetti bu dediğim yerde bana aşılamayı önerdi bir problemimiz fazla olmadığı için ama ben tüp bebeği seçtim iyikide seçmişim eğer durumun iyiyse aşılamayı hiç deneme bu dediğim hastane şimdi ssk ve bağkurada bakıyor geçen gün gazetede gördüm reklamını bundan 4 ay önce bakmıyordu oda benim şansıma olsun bunada şükür

Canım bana her gittiği doktor bu saatten sonra doğal yolla senin bebeğin olmaz dedi. Bir bebeğim karnımda öldü ama eger olmasaydı o olmazdı. 2 senedir ancak toparlayabildim kendimi. Şimdi de herkes tüp bebek yap diyor. Ama malum para konusunda biraz durumlar kötü. Ama bebeşimide hayırlısıyla ve saglıkla kucagıma almak ta istiyorum. Nasıl olacak bilemiyorum canım. Sen daha çok gençsin. Senin için hayat yeni başlıyor. Ama ben yaş 35 yolun yarısı eder hesabı.

ben her zaman allahım hayırlısı ise olsun dedim bende eşimde. Bbeğimiz öldüğünde hayırlısı buymuş dedik. Ama işte her zaman sabırlı olamıyor canım maalesef insan. İnşallah bütün isteyenlerin çocukları olur. Saglıkla hayırlısıyla alırlar kucaklarına.

canım ben çıkıyorum. kendine iyi bak. herşey gönlünce olsun. İyi akşamlar. Yarın görüşürüz umarım. Eger msn varsa yazışabilirz de. bende ist luyum. Şuan eşten dolayı denizlideyim ama. Kartalda otururdum eskiden. Hadi öptüm canım tekrar iyi akşamlar.

amin inş tez zamanda seninde olur umudunu yitirme bak bir kere olmuş 2. niye olmasın sen o şansı bir kere yakalamışın umarım bir daha yakalarsın ama ümidini kesme o dediğim yerde 45 yaşındakiler bile yaptırıyordu

canın sıkıldığı zaman konuşuruz sanada iyi günler görüşmek üzere kendine iyi bak

ben sanırım daha çok yolun başındayım çünkü sölediklerinizin çoğunu anlamaya çalışıyorum ve açıkcası biazda ürkütüyor beni!benim eşimin sperm sayısı düşük bende ultrasonla muayene oldum tahlil falanda yapıldı ve iki ayrı doktorda bende herhangibir problem olmadını söledi.tahlil ler ve ultrasonla olan muayene yeterli mi yoksa bu rahim filmi şart mı?yardımcı olursanız bilgi verirseniz çok seviniirm

ben sanırım daha çok yolun başındayım çünkü sölediklerinizin çoğunu anlamaya çalışıyorum ve açıkcası biazda ürkütüyor beni!benim eşimin sperm sayısı düşük bende ultrasonla muayene oldum tahlil falanda yapıldı ve iki ayrı doktorda bende herhangibir problem olmadını söledi.tahlil ler ve ultrasonla olan muayene yeterli mi yoksa bu rahim filmi şart mı?yardımcı olursanız bilgi verirseniz çok seviniirm

normalde, rahimde yada tüplerde tıkanıklık var mı diye istiyorlar canım.bazısı ağrısız diyor, ama ben spekulumdan dolayı çok acı çektim.ölünmüyor işte.sessiz sedasız çektim içime acıyı.bazıları bayılıyormuş,bazıları çığlık atıyormuş, ama biraz ağrıya dayanıklıysan sanmam çok kötü geçeceğini.umarım, eşinin tedavisinden sonra, gebe kalırsın da gerek kalmaz.

Sevgili miniksincap;

Çok sevindim canım. İnşallah herşey yolunda gider ve tez zamanda bebeğini kucagına alırsın.

Sevgili theodoros80;

Normalde bana da tahlil ve ultrasonla muayene yaptıktan sonra birşey bulamamışlardı. O zaman doktor birde tüplerinin açıklıgına bakalım deyip bu rahim filmini önermişti canım. Onda da tüplerden birinin tıkalı oldugu anlaşıldı. Yani bende prosedür bu şekilde işlemişti. Genelde bakıyorlar ama doktorlar. Bu senin doktoruna baglı. İnşallah sende tez zamanda bebeğini kucagına alırsın.

6 ağustosta çektirdim kesinlikle risk alma anestezi ile çektir ben anestezi ile çektirdim hafif bi kanama oldu başka hiçbişey hatırlamıyorum

Sevgili zuzus;

Bu konuda fazla bilgi sahibi olduğunu söyleyemem. Ancak bebek istiyorsan eger ve bunu bilinçli bir şekilde yapmak istiyorsan bence bir görün derim. Doktor kontolünde herşeyine bakılıyor. Ondan destek alabiliyorsun. Biraz bekleyebilirsin de. Karar senin canım. Ama bence bir git görün.İnşallah sende istediklerine tez zamanda kavuşursun canım.

Pardon canım olduğunu değil olduğumu olacaktı özür. Kendine iyi bak.(Bu konuda fazla bilgi sahibi olduğumu söyleyemem olacaktı)

Canım bu arada senin için internetten araştırdım da şöyle birşey yazılmış. Doğum kontrol hapı yada igneleri bırakan kadınların % 50 si ilk 3 ay içinde ; % 80 i de 10 ay içinde hamile kalabiliyormuş. Bu kişiden kişiye değişiyormuş yani anladığım kadarıyla canım umarım bilgilendirebilmişimdir seni.

X