Rahim filmi çektirenler ve hamile kalanlar

Buharı bu ay yaptım canım evet buhar yapınca akıntım oldu işe yarar.mı herkeste bılmıyorum reglim 3 martta başladı bitince yaptım 5 gün sonra ilişki daha gebelik testine zamanım var
Bende bu gün başlıyormuş yapacam bakalım etkisi olacakmı haber ver banada gelişmeleri

Buharı adet bitince beş gün boyunca mı yaptınız
Adet bıtınce 5 gün devam edılıyor evet ama herkeste işe yarar mı bilmiyorum bende pis kokulu turumcumsu birsey aktı enfeksiyon mu dıyeyım yada regl kalıntısımı bilmiyorum ama çok şaşırdım doğrusu bu arada testımde yeniydi her hangi bu şekilde pcos mıyom ısrar yolu enfeksiyonu vs bir sorunumda yoktu herhalde o dedikleri şey aktı bende ben bu ay gebelık yaşamazsam nısanda hsg cektırıcem orada da tam netlesır tüpler açıkmı kapalımı

Bu hafta belli olur olduysa. Bende yaparım artik napiyim hsg de cekildim bu ay olmadi kan verdim dun 0.22 cikti
Hsg film sonucunuz iyiyse buhar yapmanıza gerek yok zaten tüpler kapalıysa bu buharı öneriyorlar ben doktordan biraz korkuyorum dıye önce buhar yapmak istedim belki işe yarar diye ama hamılelık oluşmazsa mecbur gıdıp hsg çektırcem

Hsg film sonucunuz iyiyse buhar yapmanıza gerek yok zaten tüpler kapalıysa bu buharı öneriyorlar ben doktordan biraz korkuyorum dıye önce buhar yapmak istedim belki işe yarar diye ama hamılelık oluşmazsa mecbur gıdıp hsg çektırcem
Benim hsg bir acik bir kapali

Merhaba bende dün hsg çektirdim benim 1 kızım var 1 yıldan fazladır da ikinci gebeliğim olmuyordu doktora ne zaman gitsem bir sorun olmadığını herşeyin normal olduğunu söyledi son gittiğim doktorum hsg istedi dün anestezili hsg çektirdim ve tüplerimin açık olduğunu bu 2 ayı gün aşırı ilişkiyle değerlendirmem gerektiğini söyledi bugün başladım hepimizin hakkında herşeyin hayırlısı olsun 🤲🏻🌸

Merhaba bende dün hsg çektirdim benim 1 kızım var 1 yıldan fazladır da ikinci gebeliğim olmuyordu doktora ne zaman gitsem bir sorun olmadığını herşeyin normal olduğunu söyledi son gittiğim doktorum hsg istedi dün anestezili hsg çektirdim ve tüplerimin açık olduğunu bu 2 ayı gün aşırı ilişkiyle değerlendirmem gerektiğini söyledi bugün başladım hepimizin hakkında herşeyin hayırlısı olsun 🤲🏻🌸
Tupleriniz acik ise bu ay ve takip eden birkac ay icerisinde gebelik ihtimali yuksektir bol sans 🌸

Selam kızlarr, bende 2 hafta önce hsg çektirdim. Sağ tüpüm tıkalıymış açılmış, bir de rahim ağzımda enfeksiyonlu yaralar varmış onları temizlemiş doktorum. Reglime 4 gün kaldı beklemedeyim. Bu ay olacağını düşünmüyorum ama gelecek aydan umutluyum bakalım☺️

Selam kızlarr, bende 2 hafta önce hsg çektirdim. Sağ tüpüm tıkalıymış açılmış, bir de rahim ağzımda enfeksiyonlu yaralar varmış onları temizlemiş doktorum. Reglime 4 gün kaldı beklemedeyim. Bu ay olacağını düşünmüyorum ama gelecek aydan umutluyum bakalım☺️
Geçmiş olsun caaanım, bundan sonraki haberin gebeliğin olsun Allahın izniyle , nasıldı ? Ağrı vs hissetin mi neler yaşadın az anlatsana😍

Geçmiş olsun caaanım, bundan sonraki haberin gebeliğin olsun Allahın izniyle , nasıldı ? Ağrı vs hissetin mi neler yaşadın az anlatsana😍
Amiinn inşallah kuzum🥰
Canım ben anestezili çekindim o yüzden hiçbirşey hissetmedim. Süreçte gayet güzeldi, sonrasında hafif lekelenmem ve biraz kanamam oldu ilk 2-3 günde hafif sancılarım oldu tıkalı olan tüp tarafında sonrasında bir sıkıntı yaşamadım şükür☺️

Hsg çekildim geçen ay ve polipler olduğunu öğrenip histereskopi oldum. Yumurtlamam oldu değerlendirdim şurada yerimi alayım eğer gebe kalırsam yazarım :)
Merhaba histereskopi için yazdım süreciniz nasıldı acaba ameliyatı olduktan sonra hemen ağrı sızı geçti mi? Ve acaba korunma falan gerektirdi mi acaba banada doktorum histereskopi çektirmek gerektigini söyledi de araştırmalar içindeyim :KK43:

Merhaba,
Ben de Aralık ayında hsg çekimi yaptırdım. Tüplerim açık herhangi bir sıkıntı yok. Sonrasında 2 ay femara ve catlatma ignesi kullandim. Ama sonuç alamadım. 2. Kullanımımda bir tane kist oluştu. O nedenle 3. Kez ilaç ve iğne kullanamadım. Ama ara kontrole gittiğimde kistin yari yarıya küçülmüş olduğunu söyledi doktorum. Programa ve akintima göre yumurtladigimi düşünüyorum ama küçükte olsa kistimin olduğunu biliyorum. Bu şekilde folikul kisti ile hamile kalan oldu mu? Hsg üzerinden 3 ay geçti. Hala etkili olur mu?
Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba histereskopi için yazdım süreciniz nasıldı acaba ameliyatı olduktan sonra hemen ağrı sızı geçti mi? Ve acaba korunma falan gerektirdi mi acaba banada doktorum histereskopi çektirmek gerektigini söyledi de araştırmalar içindeyim :KK43:
merhaba, benim poliplerim alındı 1 gün sonra eski halime döndüm. Uyandığımda adet sancısı gibi bir sancım vardı. Eğer doktorunuz gerekli gördüyse olmakta fayda var ☺️

merhaba, benim poliplerim alındı 1 gün sonra eski halime döndüm. Uyandığımda adet sancısı gibi bir sancım vardı. Eğer doktorunuz gerekli gördüyse olmakta fayda var ☺️
Tabiki doktorlarin görüşü çok değerli ama işte çokta kurcalatmak iyi midir değil midir bilemedim :KK43: adet düzeniniz bozuldu mu peki kimisijde bozulmus

Merhaba,
Ben de Aralık ayında hsg çekimi yaptırdım. Tüplerim açık herhangi bir sıkıntı yok. Sonrasında 2 ay femara ve catlatma ignesi kullandim. Ama sonuç alamadım. 2. Kullanımımda bir tane kist oluştu. O nedenle 3. Kez ilaç ve iğne kullanamadım. Ama ara kontrole gittiğimde kistin yari yarıya küçülmüş olduğunu söyledi doktorum. Programa ve akintima göre yumurtladigimi düşünüyorum ama küçükte olsa kistimin olduğunu biliyorum. Bu şekilde folikul kisti ile hamile kalan oldu mu? Hsg üzerinden 3 ay geçti. Hala etkili olur mu?
Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Benim bir arkadaşım 6 cm kist ile hamile kaldı 7.haftada düşük yaptı sonra yeniden hamile kaldı sağlıklı bir hamilelik geçiriyor ama kist yumurtalıklarda mi rahimde miydi onu bilemiyorum

Sizce polip gebeliğe kesin engel mi kızlar benimde kafam karışık doktor küçükler iki tane üç ay dene dedi rahim filminde çıktı ama

X